http://pl.nnetswitch.com
Start > Products > Konwerter mediów > Konwerter światłowodowy 10g > konwerter światłowodów 10g

konwerter światłowodów 10g

    Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF,EXW
    Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
    Doręczeniowy czas: 4 dni
Podstawowa informacja

Model No: NT-XG020

Tryb komunikacji: Inny

Rodzaj: Przełącznik Ethernet

Prędkość przesyłu danych: 100 Mb / s

Porty: ≦ 8

71mm (W)×94mm (D)×26 Mm (H) (external P: Standalone

Additional Info

Packaging: pakiet

wydajność: 50000

Marka: N-netto

transport: Ocean,Land,Air,EXPRESS

Place of Pochodzenia: Chiny

Ability Supply: 50000

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

Código HS: 8517622990

Porta: Shenzhen

Opis Product

Przegląd


  • Jedną z głównych aplikacji jest podłączenie własnego sprzętu nadawczo-odbiorczego do CWDM lub DWDM, gdy te "kolorowe" moduły optyczne nie są dostępne dla posiadanego sprzętu.  
  • 10G konwerter światłowodowy duplex drutu pełnego potencjału prędkości spedycji betw een mediach 2 włókna, 10G Konwerter Światłowód przynoszą najlepsze i najprostsze rozwiązanie dla konwersji 10G pomiędzy błonnika i błonnika.
  • Seria NT-XG020 jest zarządzana z włókna 10G do przetwornika i transponderów 3R.
  • Konwerter 10G na nośniku światłowodowym W oparciu o szereg standardów 10 Gigabit Fiber, transpondery te obsługują protokół XFP do XFP, SFP + do XFP i SFP + do połączeń światłowodowych SFP +.
  • Transpondery są przezroczyste protokołem, zapewniając regenerację 3R (Re-amplification, Re-shaping and Re-clocking) pomiędzy tymi różnymi typami modułów optycznych.


cechy

  1. Obsługa wielu protokołów 10G Ethernet, 10G FC, STM-64, OC-192
  2. Protokół przezroczysty 3 transponder / repeater włókienniczy (Re-amplification, Re-shaping i Re-clocking)
  3. Wbudowany moduł nadawczo-odbiorczy SFP + lub XFP
  4. Porty 10G oferujące multiservice; Transponder 10G i funkcja regeneratora
  5. Zapewnia doskonałe możliwości optyczne, co skutkuje dłuższym dystansem transportu do regionalnych zastosowań.
  6. Rozszerzenie transmisji 10G Ethernet przez światłowód
  7. Przydatne jako "Transponder" w systemach CWDM lub DWDM dla 10G Ethernet / Fibre Channel / STM-64
  8. Obsługuje testy pętli zwrotnej klienta / linii





Specyfikacje


Parametry techniczne

Złącze LC, SFP + i interfejs XFP (opcjonalnie)


Format ruchu   OC-192 / STM-64 (9.95328Gbps) 10 Gigabit Ethernet LAN (10.3125Gbps)   G.709 OTU2 (10.709225Gbps)


Fibre Channel 1xFC (1.062 Gb / s); 2xFC (2,125 Gb / s), 4xFC (4,25 Gb / s); 8xFC (8,5 Gbps) 10xFC (10.51875 Gbps)



Regeneracja Re-amplification, Re-shaping, Re-timing


Fiber SM 9/125 μm; MM 50/125 μm lub 62,5 / 125 μm


Diody LED (zasilanie, P1 IN, P2 IN, P1 L / A, P2 L / A)


Karta wejściowa zasilania: 5VDC, autonomiczny: AC, DC


Zużycie energii <10W


Wymiary Karta: 112,8 x 77,2 x 23 mm (D x W x H), wolnostojąca: 156 x 128 x 32 mm (D x W x H)


Ciężarowa karta, 0,2 kg


Temperatura 0 ~ 60 ° C (praca), -10 ~ 70 ° C (przechowywanie)


Wilgotność 5 ~ 95% bez kondensacji


MTBF 50 000 godzin



Podanie

10 Gigabit Fiber media converter standards



Kategorie o produkcie : Konwerter mediów > Konwerter światłowodowy 10g

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą