Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Products

Start > Products > Konwerter mediów > Konwerter światłowodowy 10g > konwerter mediów światłowodowych 10g

PRODUCT CATEGORIES

konwerter mediów światłowodowych 10g

konwerter mediów światłowodowych 10g

Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,EXW
Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
Doręczeniowy czas: 4 dni

Podstawowa informacja

    Model No: NT-XG020

    Tryb komunikacji: Inny

    Rodzaj: Przełącznik Ethernet

    Prędkość przesyłu danych: 100 Mb / s

    Porty: ≦ 8

    71mm (W)×94mm (D)×26 Mm (H) (external P: Standalone

Additional Info

    Packaging: pakiet

    wydajność: 50000

    Marka: N-net

    transport: Ocean,Land,Air,EXPRESS

    Place of Pochodzenia: Chiny

    Ability Supply: 50000

    Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

    Código HS: 8517622990

    Porta: Shenzhen

Opis Product

Przegląd


  • Jednym z głównych zastosowań jest podłączanie zastrzeżonego urządzenia nadawczo-odbiorczego do CWDM lub DWDM, gdy te „kolorowe” moduły optyczne nie są dostępne dla zastrzeżonego sprzętu.
  • Konwerter mediów światłowodowych 10G Dzięki możliwości przesyłania z prędkością pełnego dupleksu między dwoma światłowodami, konwerter mediów światłowodowych 10G oferuje najlepsze i najprostsze rozwiązanie do konwersji 10G między światłowodem a światłowodem.
  • Seria NT-XG020 jest zarządzana z repeatera i transponderów 10G z włókna na włókno 3G.
  • Konwerter mediów światłowodowych 10G W oparciu o szereg 10 standardów Gigabit Fibre transpondery te obsługują połączenia światłowodowe XFP do XFP, SFP + do XFP i SFP + do SFP +.
  • Transpondery są transparentne dla protokołu, zapewniając regenerację 3R (ponowne wzmocnienie, ponowne kształtowanie i ponowne taktowanie) między tymi różnymi typami modułów optycznych.


funkcje

  1. Obsługa wielu protokołów Ethernet 10G, 10G FC, STM-64, OC-192
  2. Protokół transparentny transponder / repeater mediów światłowodowych 3R (Re-amplification, Re-shaping and Re-clocking)
  3. Wtykowy transceiver SFP + lub XFP
  4. Porty 10G oferujące wiele usług; Transponder 10G i funkcja regeneratora
  5. Zapewnia doskonałe możliwości optyczne, co powoduje zwiększenie odległości transportowych do zastosowań regionalnych.
  6. Rozszerz transmisję Ethernet 10G na światłowód
  7. Przydatny jako „transponder” w systemach CWDM lub DWDM dla 10G Ethernet / Fibre Channel / STM-64
  8. Obsługuje testy zwrotne pętli klienta / linii





Dane techniczne


Specyfikacja parametrów

Złącze LC, SFP + i interfejs XFP (opcjonalnie)


Format ruchu OC-192 / STM-64 (9,95328 Gb / s) 10 Gigabit Ethernet LAN (10,3125 Gb / s) G.709 OTU2 (10.709225 Gbps)


Fibre Channel 1xFC (1.062 Gbps); 2xFC (2.125 Gbps); 4xFC (4.25 Gbps); 8xFC (8,5 Gbps); 10xFC (10,51875 Gbps)



Regeneracja Ponowne wzmocnienie, zmiana kształtu, zmiana czasu


Fibre SM 9 / 125μm; MM 50/125 μm lub 62,5 / 125 μm


Wskazania LED (moc, P1 IN, P2 IN, P1 L / A, P2 L / A)


Karta mocy wejściowej: 5 V DC, samodzielna: AC, opcja DC


Pobór mocy <10 W.


Karta wymiarów: 112,8 x 77,2 x 23 mm (gł. X szer. X wys.), Samodzielna: 156 x 128 x 32 mm (gł. X szer. X wys.)


Karta wagowa, 0,2 kg


Temperatura 0 ~ 60 ° C (podczas pracy), -10 ~ 70 ° C (przechowywanie)


Wilgotność 5 ~ 95% bez kondensacji


MTBF 50 000 godzin



Podanie

10 Gigabit Fiber media converter standards



Kategorie o produkcie : Konwerter mediów > Konwerter światłowodowy 10g

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Email:

szjl@n-net.com.cn

Wyślij zapytanie

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong