Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd

Products

Start > Products > Konwerter mediów > Konwerter światłowodowy 10g > Konwerter portów 10G XFP

PRODUCT CATEGORIES

Konwerter portów 10G XFP

Konwerter portów 10G XFP

Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CFR
Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
Doręczeniowy czas: 4 dni

Podstawowa informacja

    Model No: NT-XG101

    Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

    Rodzaj: Przełącznik Ethernet

    Prędkość przesyłu danych: Inny

    Porty: ≦ 8

    Warranty: 3 Years

    Working Temperature: -20-70 Degree

    MTBF: 100000 Hours

    Rate: 10 G

Additional Info

    Packaging: pakiet

    wydajność: 50000

    Marka: N-net

    transport: Ocean,Land,Air,EXPRESS

    Place of Pochodzenia: Chiny

    Ability Supply: 50000

    Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

    Código HS: 8517622990

    Porta: Shenzhen

Opis Product

N-net 10G XFP Port Media Converter

NT-XG110 / NT-XG101 seria 10G XFP port 10G światłowodowy konwerter mediów niezarządzalny to kompletne i wszechstronne rozwiązania dla aplikacji takich jak FTTx, CWDM i Ethernet przewoźnika. Dzięki zróżnicowanym prędkościom 1000Mbps i 10G, N-net zapewnia samodzielne produkty konwertera mediów 10G dla różnych aplikacji i może być stosowany zgodnie z idealną topologią sieci.

N-Net 10G niezarządzalny nośnik światłowodowy obsługuje różne interfejsy, takie jak UTP, SFP, SFP +, XFP itd. Wszystkie te interfejsy zostały opracowane w celu obsługi protokołów takich jak 100Base-Tx, 1000Base-T, 10GBase-T i 10GBase-LR, 10GBase-SR, który sprawia, że ​​twoja sieć jest bardziej kompletna i solidna.

Funkcje 10G niezarządzanego Ethernet Media Converter :


  1. Zróżnicowane interfejsy, w tym SFP +, RJ45 i XFP.
  2. Obsługuje wydajność 3R (Re-generation, Re-Timing, Re-shaping) w celu rozszerzenia zasięgu sieci kablowej
  3. Obsługuje Jumbo Frame
  4. Zapewnij niezawodne połączenie międzymiastowe.
  5. Zwarta konstrukcja, plug and play

Dane techniczne konwertera światłowodowego 10G

Parameter

Specifications

Connector

LC, SFP+ and XFP interface( optional)

Traffic Format

10 Gigabit Ethernet LAN(10.3125Gbps)

Standard

IEEE 802.3ae 10GBase-LR

IEEE 802.3ae 10GBase-SR

IEEE 802.3an 10GBase-T

IEEE 802.3ab 1000Base-T

IEEE 802.3z  1000Base-x

Jumbo Frame

9KB

Conversion means

L1 Pass-Through mode

Wavelength

SM:9/125μm

MM:50/125μm OC3

Transmission distance

Fiber port : Multi-mode Max to 260m,Single-mode Max to 40Km

UTP port: Category-6A twisted pairs Max to 100m

Indications

LED (Power, TPLink, FXLink, TX, RX, P-IN)


Power Input

Internal power supply: AC220V 

Power Consumption

<7W

Dimensions

Card:112.8 x 77.2 x 23mm ( D x W x H) ,

Standalone: 156 x 128x 32mm ( D x W x H)

Operating temperature

 -10~55ºC

Operating humidity

 5%~90%  non-condensing

Konwerter światłowodowy Główna aplikacja


10G media converter


Kategorie o produkcie : Konwerter mediów > Konwerter światłowodowy 10g

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Email:

szjl@n-net.com.cn

Wyślij zapytanie

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong