Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd

Products

Start > Products > Konwerter mediów > Konwerter światłowodowy 10g > Wzmacniacz 10G XFP na SFP 3R

PRODUCT CATEGORIES

Wzmacniacz 10G XFP na SFP 3R

Wzmacniacz 10G XFP na SFP 3R

Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,EXW
Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
Doręczeniowy czas: 4 dni

Podstawowa informacja

    Model No: NT-XG011

    Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

    Rodzaj: Przełącznik optyczny

    Prędkość przesyłu danych: Inny

    Porty: ≦ 8

    10G: -20~70℃

Additional Info

    Packaging: pakiet

    wydajność: 50000

    Marka: N-net

    transport: Ocean,Land,Air,EXPRESS

    Place of Pochodzenia: Chiny

    Ability Supply: 50000

    Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

    Código HS: 8517622990

    Porta: Shenzhen

Opis Product

Przegląd

Seria T-XG002 / T-XG020 / T-XG011 to repeater 10G XFP na SFP + 3R, działający jako konwerter trybu światłowodowego lub repeater światłowodowy do transmisji na duże odległości. Jest to konwerter mediów do sieci szkieletowej (SAN, LAN, MAN) z optyczną konwersją długości fali 1310nm / 1550nm / CWDM / DWDM, który można zastosować w pokoju telekomunikacyjnym, laboratorium badawczo-rozwojowym, centrum danych itp.

funkcje

Repeater 3R

Wsparcie Jumbo Frame

Przejrzysta transmisja i bardzo małe opóźnienie

Obsługa ITUT zalecanej długości fali DWDM / CWDM

Obsługa funkcji DMI dla modułu światłowodowego SFP + / XFP

Obsługa generatora wzorców PRBS31 i funkcji sprawdzania

Obsługa funkcji testu pętli zwrotnej

Obsługa podłączania na gorąco

Wyświetlacz LED w pełnym stanie

Łatwa instalacja


Stan opakowania

10G repeater


Dane techniczne


 Parameter

 Specifications

Equipment function

3R Repeater

Transmission Speed

10Gb/s ( 9.95Gb/s-11.35Gb/s )

Protocols

IEEE802.3ae

Access Type

10G LAN/ 10G WAN

Interface Type

A Type: SFP+ To/From SFP+

B Type: SFP+ To/From XFP

C Type: XFP To/From XFP

Transmission Distance

SFP+ module: Up to 80Km

XFP module: Up to 80Km

Maximum Packet

Forwarding Rate

14,880,950/S

Network information

•  SFP+ or XFP fiber module detection

•  Link status detector

•  Enable/Disabled Loopback test function

•  Enable/Disable PRBS Generator and checker function

•  Rate select ( 10Gbase-Lan or Wan )

Power requirement

AC 100V~240V or DC -40~50V

Power consumption: ≤6W

Work Environment

Operating Temp: 0~ +50 ℃

Storage Temp: -10~ +70 ℃

Humidity: 5%~90% ( non-condensing )

Dimension

Standalone : 156mm ( W ) × 128mm ( D ) × 32mm ( H )


Szczegóły zamówienia

Model

Description

T-XG002

10G XFP to XFP standalone

T-XG020

10G SFP+ to SFP+ standalone

T-XG011

10G XFP to SFP+ standalone

Kategorie o produkcie : Konwerter mediów > Konwerter światłowodowy 10g

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Email:

szjl@n-net.com.cn

Wyślij zapytanie

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong