http://pl.nnetswitch.com
Start > Products > Konwerter mediów > Konwerter światłowodowy 10g > Replikator 10G XFP do SFP 3R

Replikator 10G XFP do SFP 3R

    Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF,EXW
    Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
    Doręczeniowy czas: 4 dni
Podstawowa informacja

Model No: NT-XG011

Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

Rodzaj: Przełącznik optyczny

Prędkość przesyłu danych: Inny

Porty: ≦ 8

10G: -20~70℃

Additional Info

Packaging: pakiet

wydajność: 50000

Marka: N-net

transport: Ocean,Land,Air,EXPRESS

Place of Pochodzenia: Chiny

Ability Supply: 50000

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

Código HS: 8517622990

Porta: Shenzhen

Opis Product

Przegląd

Seria T-XG002 / T-XG020 / T-XG011 to wzmacniacz 10G XFP do SFP + 3R, działający jako konwerter światłowodowy lub wzmacniacz światłowodowy do transmisji na duże odległości. Jest to konwerter mediów do sieci szkieletowej (SAN, LAN, MAN) z konwersją długości optycznej 1310nm / 1550nm / CWDM / DWDM, który może być zastosowany w pomieszczeniu telekomunikacyjnym, laboratorium R & D, Data center itp.

cechy

Repeater 3R

Obsługa ramki Jumbo

Transparentna transmisja i bardzo małe opóźnienie

Wsparcie dla ITUT zalecanej długości fali DWDM / CWDM

Obsługa funkcji DMI dla modułu światłowodowego SFP + / XFP

Obsługa funkcji generatora i funkcji PRBS31 Pattern Generator

Obsługa funkcji testu pętli zwrotnej

Obsługa szybkiego podłączania

Wyświetlacz Full State Led

Łatwa instalacja


Stan opakowania

10G repeater


Dane techniczne


 Parameter

 Specifications

Equipment function

3R Repeater

Transmission Speed

10Gb/s ( 9.95Gb/s-11.35Gb/s )

Protocols

IEEE802.3ae

Access Type

10G LAN/ 10G WAN

Interface Type

A Type: SFP+ To/From SFP+

B Type: SFP+ To/From XFP

C Type: XFP To/From XFP

Transmission Distance

SFP+ module: Up to 80Km

XFP module: Up to 80Km

Maximum Packet

Forwarding Rate

14,880,950/S

Network information

•  SFP+ or XFP fiber module detection

•  Link status detector

•  Enable/Disabled Loopback test function

•  Enable/Disable PRBS Generator and checker function

•  Rate select ( 10Gbase-Lan or Wan )

Power requirement

AC 100V~240V or DC -40~50V

Power consumption: ≤6W

Work Environment

Operating Temp: 0~ +50 ℃

Storage Temp: -10~ +70 ℃

Humidity: 5%~90% ( non-condensing )

Dimension

Standalone : 156mm ( W ) × 128mm ( D ) × 32mm ( H )


Szczegóły zamówienia

Model

Description

T-XG002

10G XFP to XFP standalone

T-XG020

10G SFP+ to SFP+ standalone

T-XG011

10G XFP to SFP+ standalone

Kategorie o produkcie : Konwerter mediów > Konwerter światłowodowy 10g

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą