Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Kategorie o produkcie

10g Sfp Do Urządzenia Sfp 3r Repeater - producent, fabryka, dostawca z Chin

(Wszystkich 24 Produkty dla 10g Sfp Do Urządzenia Sfp 3r Repeater)

  • 4 SFP + L2 + zarządzalny 48 portów Gigabit Switch

    4 SFP + L2 + zarządzalny 48 portów Gigabit Switch

    • Marka: N-net

    • Packaging: 4 szt. Na kreskówkę

    • Ability Supply: 2000 pcs around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    N-net L2 + zarządzalny 48 portów Gigabit Switch z 4 gniazdami SFP + NT-50MG48T4XGF to zarządzalny przełącznik L2 + z 48 portami 10/100 / 1000M portów Ethernet i 4 gniazdami 10G SFP + z modułowymi wentylatorami i zasilaczami dla architektury wysokiej dostępności. Ten przełącznik Ethernet zawiera oprogramowanie Standard...

    Skontaktuj się Now

  • 48 portów Gigabit Smart Managed Switch 10G Uplink

    48 portów Gigabit Smart Managed Switch 10G Uplink

    • Marka: N-net

    • Packaging: Opakowanie papierowe, 4 szt. Na kreskówkę

    • Ability Supply: 2000 pcs around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    N-net 48 portów Gigabit Smart Managed Switch 10G Uplink NT-50MG48T4XGF jest zarządzalnym przełącznikiem L2 + umożliwiającym pobieranie 48 portów 10/100 / 1000M base-T i 4 portów SFP + uplink 10G. Ten przełącznik Ethernet jest wyposażony w pełen zestaw funkcji L2, w tym IGMP snooping, mirroring portów, Spanning Tree...

    Skontaktuj się Now

  • Zarządzany 16-portowy gigabitowy przełącznik POE do kamery IP

    Zarządzany 16-portowy gigabitowy przełącznik POE do kamery IP

    • Marka: N-net

    • Packaging: 4 szt. Na kreskówkę

    • Ability Supply: 2000 pcs around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Zarządzany gigabitowy 16-portowy przełącznik POE do kamery IP NT-35MG16T2GF-AF16 to zarządzany 16-portowy gigabitowy przełącznik POE do nadzoru bezpieczeństwa, wyposażony w 16 portów Ethernet PoE 10/100 / 1000M i 2 gigabitowe porty SFP uplink. Ten 16-portowy przełącznik POE obsługuje sieć VLAN nadzoru w przypadku...

    Skontaktuj się Now

  • 10G 48 portów zarządzalny przełącznik Ethernet

    10G 48 portów zarządzalny przełącznik Ethernet

    • Marka: N-net

    • Packaging: karton

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    N-net 10G 48 portów zarządzalny przełącznik Ethernet Przełącznik Ethernet NT-50MG48T4XGF zapewnia 48 portów Ethernet 10/100 / 1000M oraz 4 porty uplink 10G SFP +, z możliwością wymiany wielowarstwowej i możliwością przesyłania prędkości drutu. Użytkownicy mogą skonfigurować funkcje przełączania przez Internet, CLI,...

    Skontaktuj się Now

  • Pojedynczy konwerter światłowodowy do transmisji danych

    Pojedynczy konwerter światłowodowy do transmisji danych

    • Marka: N-net

    • Packaging: Karton

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    N-net Single Fibre Media Converter do transmisji danych, Fast Ethernet Media Converter NT-S1100, Fibre Converter, to konwerter przejścia między krótkimi sygnałami Ethernet i długodystansowymi sygnałami optycznymi. Fast Media Converter posiada pojedyncze włókno i tryb pojedynczy, którego odległość transmisji wynosi od...

    Skontaktuj się Now

  • Szybki 8-portowy przełącznik POE do kamer IP

    Szybki 8-portowy przełącznik POE do kamer IP

    • Marka: N-net

    • Packaging: 14 sztuk / ctn

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    N-net Fast 8 portów Switch POE do kamer IP NT-1800-AF8 10 / 100M 8 portów poe switch f lub kamer IP jest przełącznikiem, w którym 8 portów Ethernet łącza nadawczego ma funkcję Power over Ethernet, która obsługuje zasilanie dla przednich urządzeń. Dzięki 1 światłowodowemu portowi ładującemu odległość transmisji tego...

    Skontaktuj się Now

  • 24 / Portowy zarządzalny przełącznik POE 10 / 100M do kamery IP

    24 / Portowy zarządzalny przełącznik POE 10 / 100M do kamery IP

    • Marka: N-net

    • Packaging: 4 szt. Na kreskówkę

    • Ability Supply: 2000 pcs around 10-20 days

    • Certyfikat: ISO9000, CE, FCC

    24 / 10M zarządzany 24-portowy przełącznik PoE do kamery IP NT-29M24T4GC-AF24 to 10 / 100M 24-portowy przełącznik PoE do fetyszowania 24 portów 10 / 100M Base-T i 4 gigabitowe porty uplink. Obsługa drzewa opinającego STP (802.1D) i RSTP (802.1W) i MSTP. Inteligentna funkcja zarządzania PoE może poprawić dostępność...

    Skontaktuj się Now

  • Wzmacniacz XFP na SFP 10G 3R

    Wzmacniacz XFP na SFP 10G 3R

    • Marka: N-net

    • Packaging: 19 sztuk na kreskówkę

    • Ability Supply: 5000 pcs around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Wzmacniacz XFP na SFP 10G 3R XFP do 10G SFP 3R Repeater są 10G włókna do włókna 3R repeatera i transponderów. W oparciu o liczbę 10 standardów Gigabit Fibre transpondery te obsługują połączenia światłowodowe XFP do XFP, SFP + do XFP i SFP + do SFP +. Transpondery repeaterów z XFP do SFP 10G 3R są transparentne dla...

    Skontaktuj się Now

  • Konwerter światłowodowy Ethernet

    Konwerter światłowodowy Ethernet

    • Marka: N-net

    • Packaging: Karton

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Światłowód N-net Ethernet Media Converter N-net NT-1200, Fast Media Converter to wieloportowy konwerter mediów światłowodowych, zwany także niezarządzalnym przełącznikiem światłowodowym. Konwerter Fibre To Ethernet ma podobne funkcje jak zwykły konwerter mediów światłowodowych, gdy używasz konwertera, wszystkie dane z...

    Skontaktuj się Now

  • Wewnętrzny konwerter mediów światłowodowych 10 / 100M

    Wewnętrzny konwerter mediów światłowodowych 10 / 100M

    • Marka: N-net

    • Packaging: Karton

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Wewnętrzny konwerter światłowodowy N-net 10 / 100M NT-S1100D Media Converter to nowy produkt służący do transmisji optycznej przez szybki Ethernet. Konwerter światłowodowy może przełączać się między skrętką a optyką i przekazywać w segmentach sieci 10/100 Base-TX i 100 Base-Fx, spełniając potrzeby użytkowników grup...

    Skontaktuj się Now

  • Przemysłowy przełącznik światłowodowy POE 10/100 Mb / s

    Przemysłowy przełącznik światłowodowy POE 10/100 Mb / s

    • Marka: N-net

    • Packaging: karton

    • Ability Supply: 50000

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Przemysłowy przełącznik światłowodowy PoE N-net 10/100 Mb / s NT-IN114 to czteroportowy przemysłowy konwerter mediów Fast Ethernet 10 / 100Base-TX na pojedynczy port 100Base-FX z pojedynczym portem światłowodowym i podwójnymi portami miedzianymi. Konwertery są w stanie zwiększyć odległość transmisji sieci do 120 km za...

    Skontaktuj się Now

  • 16-gniazdowa obudowa konwertera światłowodowego

    16-gniazdowa obudowa konwertera światłowodowego

    • Marka: N-net

    • Packaging: karton

    • Ability Supply: 50000

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    16-gniazdowa obudowa konwertera mediów światłowodowych N-net NT-R16 jest rodzajem ekonomicznego stelaża (2U) szeroko stosowanego do zasilania modułu modułowego konwertera mediów w pomieszczeniu sprzętowym. Do tego stelaża można włożyć różne typy konwerterów mediów kartowych opracowanych przez naszą firmę, których...

    Skontaktuj się Now

  • 4-portowy niezarządzany przełącznik POE do kamery IP

    4-portowy niezarządzany przełącznik POE do kamery IP

    • Marka: N-net

    • Packaging: 19 sztuk na kreskówkę

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    N-net Fast 4-portowy niezarządzany przełącznik PoE do kamery IP N-net NT-W600-AF4 to 6- portowy przełącznik ethernetowy z 2 portami Ethernet i 4 portami obsługującymi funkcję zasilania przez sieć Ethernet. Ten szybki przełącznik ethernetowy został zaprojektowany dla SOHO i średnich przedsiębiorstw w tańszy sposób ....

    Skontaktuj się Now

  • 10G SFP Fibre Media Converter

    10G SFP Fibre Media Converter

    • Marka: N-net

    • Packaging: pakiet

    • Ability Supply: 50000

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Konwerter światłowodowy N-net 10G SFP Konwerter światłowodowy 10G NT-XG110 / NT-XG101 to kompletne i wszechstronne rozwiązanie dla takich aplikacji jak FTTx, CWDM i Ethernet operatora. Dzięki zróżnicowanym prędkościom 1000 Mb / s i 10 G, N-net zapewnia samodzielne produkty do konwersji mediów 10G do różnych zastosowań...

    Skontaktuj się Now

  • 24 zarządzanych portów Ethernet SFP

    24 zarządzanych portów Ethernet SFP

    • Marka: N-net

    • Packaging: karton

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    N-net 24 zarządzalny port Ethernet SFP Przełącznik Ethernet NT-35M24F4GC jest wydajnym, opcjonalnym przełącznikiem zarządzanym przez sieć L2. Oparty na rdzeniu dedykowany układ przełączający sieci przemysłowej, głównym zastosowaniem jest zapewnienie obsługi dwuwarstwowej wymiany Ethernet do budowy sieci kampusu lub...

    Skontaktuj się Now

  • Wewnętrzny konwerter mediów światłowodowych 10/100 / 1000M

    Wewnętrzny konwerter mediów światłowodowych 10/100 / 1000M

    • Marka: N-net

    • Packaging: karton

    • Ability Supply: 50000

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Wewnętrzny konwerter światłowodowy N-net 10/100 / 1000M NT-3011 to wewnętrzny gigabitowy konwerter światłowodowy Ethernet. Ta seria wykorzystuje technologię przełączania do realizacji konwersji mediów. Obecnie obsługuje połączenie sieciowe 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T i 1000Base-SX / LX, przetwarzając między...

    Skontaktuj się Now

  • Konwerter mediów światłowodowych 10/100 / 1000M

    Konwerter mediów światłowodowych 10/100 / 1000M

    • Marka: N-net

    • Packaging: karton

    • Ability Supply: 5000 pcs around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Konwerter światłowodowy N-net 10/100 / 1000M NT3011 10/100 / 1000Mbps adaptacyjny konwerter mediów Gigabit Ethernet przyjmuje technologię przełączania w celu realizacji konwersji mediów. Jest zgodny ze standardami IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z i IEEE802.3ab. Obecnie obsługuje dwa typy połączeń sieci medialnej:...

    Skontaktuj się Now

  • Porty L2 + 24 SFP Switch zarządzalny Gigabit TP

    Porty L2 + 24 SFP Switch zarządzalny Gigabit TP

    • Marka: N-net

    • Packaging: 4 szt. Na kreskówkę

    • Ability Supply: 2000 pcs around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Porty N-net L2 + 24 SFP Switch zarządzalny Gigabit TP NT-35MG24F4GC to zarządzalny przełącznik Ethernet L2 + z 24 gigabitowymi portami downlink SFP i 4 gigabitowymi portami combo. Odległość transmisji tego gigabitowego przełącznika może zostać przedłużona z 550 metrów do 2 kilometrów (światłowód wielomodowy) i do...

    Skontaktuj się Now

  • Zewnętrzny konwerter mediów światłowodowych 1000M

    Zewnętrzny konwerter mediów światłowodowych 1000M

    • Marka: N-net

    • Packaging: Karton

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Zewnętrzny konwerter światłowodowy N-net 1000M NT-2100 Gigabit Fibre Ethernet Converter to adaptacyjny 1000-gigabitowy konwerter mediów optycznych Gigabit Ethernet wykorzystywany do transmisji optycznej przez szybki Ethernet. Konwerter mediów 10/100 / 1000M jest w stanie przełączać między skrętką a optyką i...

    Skontaktuj się Now

  • Wzmacniacz 10G XFP na XFP 3R

    Wzmacniacz 10G XFP na XFP 3R

    • Marka: N-net

    • Packaging: Karton

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    N-net 10G XFP do wzmacniacza XFP 3R NT-XG002 Fibre Media Converter transparentnie łączy 10 łączy Gigabit Ethernet przez światłowód wielomodowy lub jednomodowy. Każdy konwerter światłowodowy jest wyposażony w dwa wtykowe porty nadawczo-odbiorcze dla XFP na XFP, NT-XG002 dodatkowo obsługuje konwersję 10/100/1000/10000....

    Skontaktuj się Now

  • Autonomiczny konwerter światłowodowy 10/100 / 1000M

    Autonomiczny konwerter światłowodowy 10/100 / 1000M

    • Marka: N-net

    • Packaging: karton

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Autonomiczny konwerter światłowodowy 10/100 / 1000M N-net NT-LM106SFP jest przeznaczony do użytku z kablami światłowodowymi wielomodowymi / jednomodowymi wykorzystującymi połączenie typu LC. Gigabit Media Converter RJ45 na SC Multimode Fibre to sieciowe urządzenie komunikacyjne, które zapewnia płynną aktualizację...

    Skontaktuj się Now

  • Samodzielny konwerter zarządzanych mediów światłowodowych 10 / 100M

    Samodzielny konwerter zarządzanych mediów światłowodowych 10 / 100M

    • Marka: N-net

    • Packaging: karton

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Samodzielny konwerter zarządzanych mediów światłowodowych 10 / 100M N-NET NT-LM105 obsługuje Zarządzane funkcje auto-negocjacji i OAM. Managed Media Converter może zarządzać zdalnymi programami za pomocą konwerterów / przełączników mediów podłączonych światłowodem (które muszą obsługiwać standard IEEE802.3ah). 1....

    Skontaktuj się Now

  • Zewnętrzny konwerter mediów 10/100 / 1000M SFP Port

    Zewnętrzny konwerter mediów 10/100 / 1000M SFP Port

    • Marka: N-net

    • Packaging: karton

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Zewnętrzny konwerter mediów N-net 10/100 / 1000M SFP Port NT-G2100SFP Gigabit Fibre Ethernet Converter to 3-portowy konwerter mediów z 2-portowym trybem redundantnym. 10/100 / 1000M Media Converter zapewnia redundancję łącza mniejszą niż 10 ms dla bardzo krytycznych aplikacji Ethernet. Tryb redundantny obsługuje...

    Skontaktuj się Now

  • Wzmacniacz 10G XFP na SFP 3R

    Wzmacniacz 10G XFP na SFP 3R

    • Marka: N-net

    • Packaging: pakiet

    • Ability Supply: 50000

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Przegląd Seria T-XG002 / T-XG020 / T-XG011 to repeater 10G XFP na SFP + 3R, działający jako konwerter trybu światłowodowego lub repeater światłowodowy do transmisji na duże odległości. Jest to konwerter mediów do sieci szkieletowej (SAN, LAN, MAN) z optyczną konwersją długości fali 1310nm / 1550nm / CWDM / DWDM, który...

    Skontaktuj się Now

WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Email:

szjl@n-net.com.cn

Wyślij zapytanie

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong

Strona mobilna

http://pl.nnetswitch.com