Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Kategorie o produkcie

Gigabit Media Converter - producent, fabryka, dostawca z Chin

(Wszystkich 24 Produkty dla Gigabit Media Converter)

  • 100 / 1000M FX Gigabit Media Converter

    100 / 1000M FX Gigabit Media Converter

    • Marka: N-net

    • Packaging: pakiet

    • Ability Supply: 50000

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Konwerter mediów N-net 100 / 1000M FX Gigabit NT-3200 to gigabitowy konwerter mediów światłowodowych, który 10/100 / 1000Base-TX na 100 / 1000Base-FX Media Converter to pierwszy konwerter mediów na rynku, który spełnia 100 / 1000M auto-sensacji na porcie światłowodowym, co zwiększa elastyczność całej sieci. Jest...

    Skontaktuj się Now

  • Przemysłowy szybki konwerter Ethernet

    Przemysłowy szybki konwerter Ethernet

    • Marka: N-net

    • Packaging: Karton

    • Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Przegląd Przemienniki serii NT-IN 312 Industrial Gigabit POE to konwerter 2-portowy 10/100 / 1000Base-TX na 1000Base-SX / LX Industrial Gigabit Fiber. Pozwoli to na zwiększenie zasięgu transmisji sieci do 100 km przez port światłowodowy, a port UTP może działać w aplikacji 10M, 100M, 1000M. Seria NT-IN 312 Industrial...

    Skontaktuj się Now

  • przemysłowy gigabitowy konwerter mediów POE

    przemysłowy gigabitowy konwerter mediów POE

    • Marka: N-net

    • Packaging: Karton

    • Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Przegląd NT-IN311 Przemysłowa seria Gigabit PoE Media Converter to konwerter 10/100 / 1000Base-TX na 1000Base-SX / LX Industrial Gigabit Fiber. Pozwoli to na zwiększenie zasięgu transmisji sieci do 100 km przez port światłowodowy, a port UTP może działać w aplikacjach 10M, 100M i 1000M. NT-IN311 Przemysłowa gigabitowa...

    Skontaktuj się Now

  • Przemysłowy konwerter mediów 10/100 / 1000M

    Przemysłowy konwerter mediów 10/100 / 1000M

    • Marka: N-net

    • Packaging: Karton

    • Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Przegląd Seria NT-IN311 to konwerter 10/100 / 1000Base-TX na 1000Base-SX / LX Industrial Gigabit Media. Pozwoli to na zwiększenie zasięgu transmisji do 100 km za pośrednictwem portu światłowodowego, a port UTP może działać w aplikacjach 10M, 100M i 1000M. Ta seria jest pakowana w specjalną kompaktową metalową obudowę...

    Skontaktuj się Now

  • Indusrtial gigabitowy konwerter mediów

    Indusrtial gigabitowy konwerter mediów

    • Marka: N-net

    • Packaging: Karton

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Przegląd Seria konwerterów przemysłowych NT-IN311 Gigabit Media to konwerter mediów 10/100 / 1000Base-TX na 1000Base-SX / LX Indusrtial. Pozwoli to na zwiększenie zasięgu transmisji sieci do 100 km przez port światłowodowy, a port UTP może działać w aplikacjach 10M, 100M i 1000M. NT-IN311 Indusrtial Gigabit Seria...

    Skontaktuj się Now

  • Zewnętrzny konwerter mediów 10/100 / 1000M SFP Port

    Zewnętrzny konwerter mediów 10/100 / 1000M SFP Port

    • Marka: N-net

    • Packaging: karton

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Zewnętrzny konwerter mediów N-net 10/100 / 1000M SFP Port NT-G2100SFP Gigabit Fibre Ethernet Converter to 3-portowy konwerter mediów z 2-portowym trybem redundantnym. 10/100 / 1000M Media Converter zapewnia redundancję łącza mniejszą niż 10 ms dla bardzo krytycznych aplikacji Ethernet. Tryb redundantny obsługuje...

    Skontaktuj się Now

  • Autonomiczny konwerter światłowodowy 10/100 / 1000M

    Autonomiczny konwerter światłowodowy 10/100 / 1000M

    • Marka: N-net

    • Packaging: karton

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Autonomiczny konwerter światłowodowy 10/100 / 1000M N-net NT-LM106SFP jest przeznaczony do użytku z kablami światłowodowymi wielomodowymi / jednomodowymi wykorzystującymi połączenie typu LC. Gigabit Media Converter RJ45 na SC Multimode Fibre to sieciowe urządzenie komunikacyjne, które zapewnia płynną aktualizację...

    Skontaktuj się Now

  • 100KM Gigabit Fibre Media Converter

    100KM Gigabit Fibre Media Converter

    • Marka: N-net

    • Packaging: Karton

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    N-net 100KM Gigabit Fibre Media Converter NT-3011 / NT-3011S Gigabit Fibre Ethernet Converter przyjmuje technologię przełączania w celu realizacji konwersji mediów. Konwerter mediów 10/100 / 1000M jest zgodny ze standardami IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z i IEEE802.3ab. Obecnie Fibre Media Converter Gigabit...

    Skontaktuj się Now

  • Zewnętrzny konwerter mediów światłowodowych 1000M

    Zewnętrzny konwerter mediów światłowodowych 1000M

    • Marka: N-net

    • Packaging: Karton

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Zewnętrzny konwerter światłowodowy N-net 1000M NT-2100 Gigabit Fibre Ethernet Converter to adaptacyjny 1000-gigabitowy konwerter mediów optycznych Gigabit Ethernet wykorzystywany do transmisji optycznej przez szybki Ethernet. Konwerter mediów 10/100 / 1000M jest w stanie przełączać między skrętką a optyką i...

    Skontaktuj się Now

  • Niezarządzana Przemysłowa zmiana POE

    Niezarządzana Przemysłowa zmiana POE

    • Marka: N-net

    • Packaging: Karton

    • Ability Supply: 5000 pcs around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Przegląd Seria NT-IN311 Industrial Gigabit Media Converter to 10 -100 / 1000Base-TX-1000Base-SX / LX niezarządzany przemysłowy przełącznik POE. Pozwoli to na zwiększenie zasięgu transmisji sieci do 100 km przez port światłowodowy, a port UTP może działać w aplikacjach 10M, 100M i 1000M, jest zapakowany w specjalną...

    Skontaktuj się Now

  • 10 portów w pełni zarządzalny przełącznik PoE Gigabit

    10 portów w pełni zarządzalny przełącznik PoE Gigabit

    • Model No: NIE8082PGM

    10-portowy w pełni gigabitowy zarządzalny przemysłowy przełącznik PoE

    Skontaktuj się Now

  • 8 portów PoE Gigabit Switch Zarządzane

    8 portów PoE Gigabit Switch Zarządzane

    • Marka: N-net

    • Packaging: Karton

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    8-portowy przełącznik Gigabit PoE N-net Zarządzany Przełącznik PoE N-NET NT-35MG8T2GFL-AF8 to przełącznik Ethernet klasy biznesowej wyposażony w interfejs SFP 2 * 1000base-X i port 8 * 10/100 / 1000base-T (X). Jest to przełącznik zarządzany przez L2 +. Ten gigabitowy przełącznik PoE LCD obsługuje wyświetlanie statusu...

    Skontaktuj się Now

  • 5 portów Ethernet Przełącznik Gigabit PoE

    5 portów Ethernet Przełącznik Gigabit PoE

    • Marka: N-net

    • Packaging: 19 sztuk na kreskówkę

    • Ability Supply: 5000 pcs around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    N-net 5 portów Ethernet Gigabit PoE Switch NT-WG500-AF4 jest 5-portowym przełącznikiem Ethernet zapewniającym porty miedziane 5X 10/100 / 1000BASE-T 802.3af / at PoE, a jeden służy jako port ładujący bez funkcji Power over Ethernet. Ten przełącznik PoE obsługuje 60-watowy budżet PoE do jednoczesnego zasilania do 4...

    Skontaktuj się Now

  • Managed Fibre Ethernet Switch Gigabit

    Managed Fibre Ethernet Switch Gigabit

    • Marka: N-net

    • Packaging: 14 sztuk / karton

    • Ability Supply: 5000 pcs around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    N-net Managed Fibre Ethernet Switch Gigabit Gigabitowy przełącznik Ethernet N-net NT-MG2800SFP, z nieblokującą strukturą przełączników 20 Gb / s, tablicą adresów MAC 8k i kontrolą przepływu 802.3x Full-Duplex, ten przełącznik światłowodowy oferuje wydajność transferu pakietów z prędkością drutu bez ryzyka utraty...

    Skontaktuj się Now

  • Niezarządzany 4 porty Gigabit PoE Switch

    Niezarządzany 4 porty Gigabit PoE Switch

    • Marka: N-net

    • Packaging: 19 sztuk / ctn

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    N-net 4 niezarządzany gigabitowy przełącznik PoE 4 porty N-net NT-WG500-AF4 to przełącznik Poe 10/100 / 1000M z jednym portem ethernetowym uplink i 4 portami downlink PoE. Ten 4-portowy przełącznik gigabitowy stanowi dodatkowe rozwiązanie dla rozszerzenia odległości PoE 802.3at / af i umożliwia wydajne rozwiązanie dla...

    Skontaktuj się Now

  • Niezarejestrowany 4-portowy gigabitowy switch POE

    Niezarejestrowany 4-portowy gigabitowy switch POE

    • Marka: N-net

    • Packaging: 19 sztuk / ctn

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    N-net Niezarządzany 4-portowy gigabitowy switch POE N-net NT-G1400-AF4 to przełącznik 10/100/1000 M POE z 4 portami POE i 1 portem światłowodowym uplink. Jego całkowity budżet zasilania PoE sięga 60 watów. Ten 4-portowy przełącznik gigabitowy automatycznie rozpoznaje linię bezpośrednią i krzyżową. Przełącznik POE...

    Skontaktuj się Now

  • Fast Ethernet Media Converter

    Fast Ethernet Media Converter

    • Marka: N-net

    • Packaging: karton

    • Ability Supply: 50000

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    N-net Fast Ethernet Media Converter Seria NT-IN111 to 10 / 100Base-TX na 100Base-FX Industrial Fast Ethernet Media Converter. Pozwoli to na zwiększenie zasięgu transmisji do 120 km za pośrednictwem portu światłowodowego, a port UTP może działać w aplikacji 10M lub 100M. Jest on pakowany w kompaktową obudowę IP40,...

    Skontaktuj się Now

  • Przełącznik Gigabit POE z jednym włóknem

    Przełącznik Gigabit POE z jednym włóknem

    • Marka: N-net

    • Packaging: Karton

    • Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Przegląd Przełącznik Gigabit POE NT-IN321BF-1POE z jedną serią światłowodową jest 3-portowym standardowym przełącznikiem Gigabit z podwójnym portem światłowodowym, zapewniającym 1 port 10/100 / 1000BASE-TX portów Ethernet i dodatkowe jedno włókno 100 / 1000Base-FX porty. Rygorystyczne wzornictwo sprawia, że ​​jest...

    Skontaktuj się Now

  • niezarządzany przełącznik Gigabit Ethernet

    niezarządzany przełącznik Gigabit Ethernet

    • Marka: N-net

    • Packaging: Karton

    • Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Przegląd NT-IN314 niezarządzalny przełącznik Gigabit Ethernet to przemysłowy 5-portowy przełącznik Gigabit. Zapewnia 4-portowe porty Ethernet 10/100 / 1000BASE-TX oraz dodatkowy port światłowodowy 1000Base-FX. Rygorystyczne wzornictwo przemysłowe zapewnia jego stabilność, praktyczność i podstawową ochronę, dzięki...

    Skontaktuj się Now

  • Przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet 1Fiber 2RJ45

    Przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet 1Fiber 2RJ45

    • Marka: N-net

    • Packaging: Karton

    • Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Przegląd N-Net NT-IN312S-20 to przemysłowy przełącznik Ethernet z portem 1-Fiber i 2RJ45, przeznaczony do konwersji sieci Ethernet na sieci światłowodowe poprzez przezroczystą konwersję Sygnały Ethernet do sygnałów optycznych. Rozszerzy zasięg transmisji sieci do 20 km poprzez port światłowodowy, a port UTP obsługuje...

    Skontaktuj się Now

  • Gigabitowa niezarządzana siwtch przemysłowa

    Gigabitowa niezarządzana siwtch przemysłowa

    • Marka: N-net

    • Packaging: Karton

    • Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Przegląd przemysłowych przełączników Gigabit Ethernet Seria przełączników Industrial Ethernet NT-IN322BF to przemysłowy 4-portowy przełącznik Gigabit z podwójnym portem światłowodowym, zapewniający 2 porty 10/100 / 1000BASE-TX portów Ethernet i dwa dodatkowe porty światłowodowe 100 / 1000Base-FX. Rygorystyczne...

    Skontaktuj się Now

  • Przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet z 2 nadmiarowymi światłowodami

    Przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet z 2 nadmiarowymi światłowodami

    • Marka: N-net

    • Packaging: Karton

    • Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Przegląd N-net NT-IN322-2 jest przemysłowym przełącznikiem Gigabit Ethernet z 2 światłowodowym nadmiarowym wyposażonym w 2x 10 / 100Base-TX i 2x100Base-FX z funkcją redundantną i dipową, po włączeniu przełącznika DIP, podczas gdy jeden port światłowodowy nie działa w razie wypadku, może automatycznie wpaść do innego...

    Skontaktuj się Now

  • Przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet 2Fiber 1RJ45

    Przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet 2Fiber 1RJ45

    • Marka: N-net

    • Packaging: Karton

    • Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Przegląd N-net NT-IN321-2 jest przemysłowym przełącznikiem Gigabit Ethernet z portem 2 Fiber i portem 1RJ45, a nadmiarowość światłowodu może być stosowana na dalekich krańcach sieci. Ten przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet oferuje również redundancyjne podwójne wejścia zasilania 12 ~ 48 VDC, jeśli jedno wejście...

    Skontaktuj się Now

  • Przemysłowa nadmiarowość PoE Fast Media Converter

    Przemysłowa nadmiarowość PoE Fast Media Converter

    • Marka: N-net

    • Packaging: Karton

    • Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Przegląd Seria przełączników Industrial Ethernet N-net NT-IN121 to 3-portowy przemysłowy nadmiarowy redundantny konwerter mediów, który obsługuje konwersję między portem 10 / 100Base-TX i dwuportowym 100Base-FX. Konwertery są zaprojektowane dla krytycznych sieci wymagających natychmiastowego automatycznego...

    Skontaktuj się Now

WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Email:

szjl@n-net.com.cn

Wyślij zapytanie

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong

Strona mobilna

http://pl.nnetswitch.com