Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd

Kategorie o produkcie

Gigabit Media Converter - producent, fabryka, dostawca z Chin

(Wszystkich 24 Produkty dla Gigabit Media Converter)

  • 100 / 1000M FX Gigabit Media Converter

    100 / 1000M FX Gigabit Media Converter

    • Marka: N-net

    • Packaging: pakiet

    • Ability Supply: 50000

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Konwerter mediów N-net 100 / 1000M FX Gigabit NT-3200 to gigabitowy konwerter mediów światłowodowych, który 10/100 / 1000Base-TX na 100 / 1000Base-FX Media Converter to pierwszy konwerter mediów na rynku, który spełnia 100 / 1000M auto-sensacji na porcie światłowodowym, co zwiększa elastyczność całej sieci. Jest...

    Skontaktuj się Now

  • Przemysłowy szybki konwerter Ethernet

    Przemysłowy szybki konwerter Ethernet

    • Marka: N-net

    • Packaging: Karton

    • Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Przegląd Przemienniki serii NT-IN 312 Industrial Gigabit POE to konwerter 2-portowy 10/100 / 1000Base-TX na 1000Base-SX / LX Industrial Gigabit Fiber. Pozwoli to na zwiększenie zasięgu transmisji sieci do 100 km przez port światłowodowy, a port UTP może działać w aplikacji 10M, 100M, 1000M. Seria NT-IN 312 Industrial...

    Skontaktuj się Now

  • przemysłowy gigabitowy konwerter mediów POE

    przemysłowy gigabitowy konwerter mediów POE

    • Marka: N-net

    • Packaging: Karton

    • Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Przegląd NT-IN311 Przemysłowa seria Gigabit PoE Media Converter to konwerter 10/100 / 1000Base-TX na 1000Base-SX / LX Industrial Gigabit Fiber. Pozwoli to na zwiększenie zasięgu transmisji sieci do 100 km przez port światłowodowy, a port UTP może działać w aplikacjach 10M, 100M i 1000M. NT-IN311 Przemysłowa gigabitowa...

    Skontaktuj się Now

  • Przemysłowy konwerter mediów 10/100 / 1000M

    Przemysłowy konwerter mediów 10/100 / 1000M

    • Marka: N-net

    • Packaging: Karton

    • Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Przegląd Seria NT-IN311 to konwerter 10/100 / 1000Base-TX na 1000Base-SX / LX Industrial Gigabit Media. Pozwoli to na zwiększenie zasięgu transmisji do 100 km za pośrednictwem portu światłowodowego, a port UTP może działać w aplikacjach 10M, 100M i 1000M. Ta seria jest pakowana w specjalną kompaktową metalową obudowę...

    Skontaktuj się Now

  • Indusrtial gigabitowy konwerter mediów

    Indusrtial gigabitowy konwerter mediów

    • Marka: N-net

    • Packaging: Karton

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Przegląd Seria konwerterów przemysłowych NT-IN311 Gigabit Media to konwerter mediów 10/100 / 1000Base-TX na 1000Base-SX / LX Indusrtial. Pozwoli to na zwiększenie zasięgu transmisji sieci do 100 km przez port światłowodowy, a port UTP może działać w aplikacjach 10M, 100M i 1000M. NT-IN311 Indusrtial Gigabit Seria...

    Skontaktuj się Now

  • Niezarządzana Przemysłowa zmiana POE

    Niezarządzana Przemysłowa zmiana POE

    • Marka: N-net

    • Packaging: Karton

    • Ability Supply: 5000 pcs around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Przegląd Seria NT-IN311 Industrial Gigabit Media Converter to 10 -100 / 1000Base-TX-1000Base-SX / LX niezarządzany przemysłowy przełącznik POE. Pozwoli to na zwiększenie zasięgu transmisji sieci do 100 km przez port światłowodowy, a port UTP może działać w aplikacjach 10M, 100M i 1000M, jest zapakowany w specjalną...

    Skontaktuj się Now

  • Zewnętrzny konwerter mediów 10/100 / 1000M SFP Port

    Zewnętrzny konwerter mediów 10/100 / 1000M SFP Port

    • Marka: N-net

    • Packaging: karton

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Zewnętrzny konwerter mediów N-net 10/100 / 1000M SFP Port NT-G2100SFP Gigabit Fibre Ethernet Converter to 3-portowy konwerter mediów z 2-portowym trybem redundantnym. 10/100 / 1000M Media Converter zapewnia redundancję łącza mniejszą niż 10 ms dla bardzo krytycznych aplikacji Ethernet. Tryb redundantny obsługuje...

    Skontaktuj się Now

  • Autonomiczny konwerter światłowodowy 10/100 / 1000M

    Autonomiczny konwerter światłowodowy 10/100 / 1000M

    • Marka: N-net

    • Packaging: karton

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Autonomiczny konwerter światłowodowy 10/100 / 1000M N-net NT-LM106SFP jest przeznaczony do użytku z kablami światłowodowymi wielomodowymi / jednomodowymi wykorzystującymi połączenie typu LC. Gigabit Media Converter RJ45 na SC Multimode Fibre to sieciowe urządzenie komunikacyjne, które zapewnia płynną aktualizację...

    Skontaktuj się Now

  • 100KM Gigabit Fibre Media Converter

    100KM Gigabit Fibre Media Converter

    • Marka: N-net

    • Packaging: Karton

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    N-net 100KM Gigabit Fibre Media Converter NT-3011 / NT-3011S Gigabit Fibre Ethernet Converter przyjmuje technologię przełączania w celu realizacji konwersji mediów. Konwerter mediów 10/100 / 1000M jest zgodny ze standardami IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z i IEEE802.3ab. Obecnie Fibre Media Converter Gigabit...

    Skontaktuj się Now

  • Zewnętrzny konwerter mediów światłowodowych 1000M

    Zewnętrzny konwerter mediów światłowodowych 1000M

    • Marka: N-net

    • Packaging: Karton

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Zewnętrzny konwerter światłowodowy N-net 1000M NT-2100 Gigabit Fibre Ethernet Converter to adaptacyjny 1000-gigabitowy konwerter mediów optycznych Gigabit Ethernet wykorzystywany do transmisji optycznej przez szybki Ethernet. Konwerter mediów 10/100 / 1000M jest w stanie przełączać między skrętką a optyką i...

    Skontaktuj się Now

  • 28-portowy, niezarządzany przełącznik gigabitowy

    28-portowy, niezarządzany przełącznik gigabitowy

    • Model No: NC2244G

    Przegląd NC2244G to 28-portowa niezarządzalna seria przełączników, która obsługuje do 26 * 10/100 / 1000M portów i 2 * 1000M portów SFP. Porty 26 * 10/100 / 1000M, zgodne ze standardem IEEE 802.3af / at. Zapewnia dwa tryby, Domyślny i VLAN, w celu dostosowania do różnych złożonych środowisk. Ma wysoką zdolność...

    Skontaktuj się Now

  • 28-portowy w pełni zarządzalny gigabitowy przełącznik PoE Ethernet

    28-portowy w pełni zarządzalny gigabitowy przełącznik PoE Ethernet

    • Model No: NC3244PGM-(4GS)

    Przegląd NC3244PGM (4GS) -450 to 28-portowy w pełni gigabitowy zarządzalny przełącznik PoE, który obsługuje do 24 * 10/100 / 1000M portów PoE i 4 * 1000M portów SFP. Porty 24 * 10/100 / 1000M obsługują PoE +, zgodny ze standardem IEEE 802.3af / at, pojedynczy port PoE o mocy do 30 W. Obsługuje zarządzanie L2, takie...

    Skontaktuj się Now

  • 28-portowy w pełni gigabitowy zarządzalny przełącznik PoE

    28-portowy w pełni gigabitowy zarządzalny przełącznik PoE

    • Model No: NC3244PGM

    Przegląd NC3244PGM to 28-portowy przełącznik zarządzany PoE L2. Obsługuje do 24 * 10/100 / 1000M portów PoE, 2 * 10/100 / 1000M portów i 2 * 1000M gniazd SFP. Porty 24 * 10/100 / 1000M obsługują PoE +, zgodny ze standardem IEEE 802.3af / at, pojedynczy port PoE o mocy do 30 W. Obsługuje zarządzanie L2, takie jak QoS,...

    Skontaktuj się Now

  • 10-portowy w pełni gigabitowy zarządzalny przełącznik PoE

    10-portowy w pełni gigabitowy zarządzalny przełącznik PoE

    • Model No: NC3082SPGM -200

    Przegląd NC3082SPGM-200 to 10-portowy, gigabitowy przełącznik sieciowy PoE, który obsługuje do 8 * 10/100 / 1000M portów PoE i 2 * 1000M portów SFP. 8 portów 10/100 / 1000M obsługuje PoE +, zgodny ze standardem IEEE 802.3af / at. Dwa z nich obsługują PoE o wysokiej mocy 90 W, a pozostałe sześć obsługuje PoE 30 W. Ma...

    Skontaktuj się Now

  • 28-portowy nieobsługiwany przełącznik PoE z pełną gigabitową przepustowością

    28-portowy nieobsługiwany przełącznik PoE z pełną gigabitową przepustowością

    • Model No: NC2244PG

    Przegląd NC2244PG to 28-portowa niezarządzalna seria przełączników PoE, która obsługuje do 24 * 10/100 / 1000M portów PoE, 2 * 10/100 / 1000M portów i 2 1000M portów SFP. Porty 24 * 10/100 / 1000M obsługują PoE +, zgodny ze standardem IEEE 802.3af / at, pojedynczy port PoE o mocy do 30 W. Zapewnia dwa tryby, Domyślny...

    Skontaktuj się Now

  • Gigabitowy przełącznik zarządzalny L2 z 8 portami Ethernet

    Gigabitowy przełącznik zarządzalny L2 z 8 portami Ethernet

    • Marka: N-net

    • Packaging: 14 sztuk na kreskówkę

    • Ability Supply: 5000 pcs around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    N-net L2 Managed Gigabit Switch z 8 portami Ethernet NT-MG2800 to 8-portowy przełącznik sieciowy Gigabit Ethernet Smart 10/100/1000 Mb / s. Dla wydajnego zarządzania, dzięki wbudowanemu zarządzaniu przez Internet, ten przełącznik Ethernet oferuje łatwą w użyciu i konfigurację funkcję. Za pomocą interfejsu WEB...

    Skontaktuj się Now

  • Gigabitowy przełącznik przemysłowy POE

    Gigabitowy przełącznik przemysłowy POE

    • Marka: N-net

    • Packaging: Karton

    • Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Przegląd Przemienniki Gigabit Ethernet serii PO-Switch NT-IN324 to przemysłowy, 6-portowy przełącznik Gigabit. Zapewnia 4-portowe porty Ethernet 10/100 / 1000BASE-TX i dwa dodatkowe porty światłowodowe 1000Base-FX. Rygorystyczne wzornictwo przemysłowe zapewnia jego stabilność, praktyczność i podstawową ochronę, dzięki...

    Skontaktuj się Now

  • 12-portowy w pełni gigabitowy zarządzalny przemysłowy przełącznik bez PoE

    12-portowy w pełni gigabitowy zarządzalny przemysłowy przełącznik bez PoE

    • Model No: NIE8084GM

    Przegląd NIE8082GM to 10-portowy w pełni gigabitowy przemysłowy przełącznik zarządzalny, który obsługuje do 8 * 10/100 / 1000M portów downlink, 2 * 1000M portów SFP. Obsługa portów 8 * 10/100 / 1000M, zgodnych ze standardem IEEE 802.3af / at. Obsługuje zarządzanie L2, takie jak QoS, VLAN, MSTP, Multi-brocast i...

    Skontaktuj się Now

  • 10-portowy w pełni gigabitowy zarządzalny przemysłowy przełącznik bez PoE

    10-portowy w pełni gigabitowy zarządzalny przemysłowy przełącznik bez PoE

    • Model No: NIE8082GM

    Przegląd NIE8082GM to 10-portowy w pełni gigabitowy zarządzany przemysłowy przełącznik None-PoE, który obsługuje do 8 * 10/100 / 1000M portów downlink, 2 * 1000M portów SFP. Obsługa portów 8 * 10/100 / 1000M, zgodnych ze standardem IEEE 802.3af / at. Obsługuje zarządzanie L2, takie jak QoS, VLAN, MSTP, Multi-brocast,...

    Skontaktuj się Now

  • 10-portowy, niezarządzany, przemysłowy, niezarządzany przełącznik PoE z pełną gigabitową przepustowością

    10-portowy, niezarządzany, przemysłowy, niezarządzany przełącznik PoE z pełną gigabitową przepustowością

    • Model No: NIE8082G

    Przegląd NIE8082G to 10-portowy w pełni gigabitowy przemysłowy niezarządzalny przełącznik None-PoE, który obsługuje do 8 * 10/100 / 1000M portów, 2 * 1000M portów SFP. Obsługa portów 8 * 10/100 / 1000M, zgodnych ze standardem IEEE 802.3af / at. Zapewnia dwa tryby, Domyślny i VLAN, w celu dostosowania do różnych...

    Skontaktuj się Now

  • 7-portowy w pełni gigabitowy przemysłowy przełącznik PoE

    7-portowy w pełni gigabitowy przemysłowy przełącznik PoE

    • Model No: NIE8052PG(PD)

    Przegląd NIE8052PG (PD) to 7-portowy, w pełni gigabitowy przemysłowy przełącznik PoE, który obsługuje do 4 * 10/100 / 1000M portów PoE downlink, 1 * 10/100 / 1000M portów uplink i 2 * 1000M portów SFP. Porty 4 * 10/100 / 1000M obsługują PoE +, zgodny ze standardem IEEE 802.3af / at. Zapewnia dwa tryby, domyślny i...

    Skontaktuj się Now

  • 7 portów Full Gigabit Industrial PoE Switch

    7 portów Full Gigabit Industrial PoE Switch

    • Model No: NIE8052PG

    Przegląd NIE8052PG to 7-portowy, w pełni gigabitowy przemysłowy przełącznik PoE, który obsługuje do 4 * 10/100 / 1000M portów PoE downlink, 1 * 10/100 / 1000M portów uplink i 2 * 1000M portów SFP. Porty 4 * 10/100 / 1000M obsługują PoE +, zgodny ze standardem IEEE 802.3af / at. Zapewnia dwa tryby, domyślny i VLAN,...

    Skontaktuj się Now

  • w pełni gigabitowy niezarządzalny przemysłowy przełącznik PoE

    w pełni gigabitowy niezarządzalny przemysłowy przełącznik PoE

    • Model No: NIE8082PG

    Przegląd NIE8082PG to 10-portowy w pełni gigabitowy przemysłowy niezarządzalny przełącznik PoE, który obsługuje do 8 * 10/100 / 1000M portów PoE, 2 * 1000M portów SFP. Porty 8 * 10/100 / 1000M obsługują PoE +, zgodny ze standardem IEEE 802.3af / at. NIE8082PG zapewnia dwa tryby, Domyślny i VLAN, w celu dostosowania do...

    Skontaktuj się Now

  • 12 portów Full Gigabit Industrial PoE Switch

    12 portów Full Gigabit Industrial PoE Switch

    • Model No: NIE8084PGM

    Przegląd NIE8084PGM to 12-portowy w pełni gigabitowy zarządzalny przemysłowy switch PoE, który obsługuje do 8 * 10/100 / 1000M portów PoE downlink, 4 * 1000M portów SFP. Porty 8 * 10/100 / 1000M obsługują standard PoE +, zgodny ze standardem IEEE 802.3af / at, obsługują 2 porty PoE o mocy do 90 W, 6 portów PoE o mocy...

    Skontaktuj się Now

WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Email:

szjl@n-net.com.cn

Wyślij zapytanie

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong

Strona mobilna

http://pl.nnetswitch.com