http://pl.nnetswitch.com
Dom > Products > Gigabitowy Konwerter Mediów(Wszystkich 24 Produkty dla Gigabitowy Konwerter Mediów)
Kategorie o produkcie
Usługi Online
Skontaktuj się Now

Gigabitowy Konwerter Mediów - producent, fabryka, dostawca z Chin

Jesteśmy wyspecjalizowanymi Gigabitowy Konwerter Mediów producentami i dostawcami / fabryką z Chin. Sprzedaż hurtowa Gigabitowy Konwerter Mediów o wysokiej jakości w niskiej cenie / taniej, jednej z Gigabitowy Konwerter Mediów wiodących marek z Chin, Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd.
Gigabitowy konwerter mediów

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Ethernet Media Converter Gigabit , Konwerter Ethernetu światłowodowego Gigabit , Konwerter światłowodowy 10/100 / 100M

N-net Gigabit Fiber Media Converter NT-3011S to Gigabit Ethernet Media Converter Single Mode został specjalnie zaprojektowany, aby zaoferować projektantowi sieci urządzenie do migracji z Ethernetu opartego na miedzi do Fiber Ethernet. Teraz migracja...
Zewnętrzny konwerter mediów 10/100 / 1000M

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 50000pcs around 10-20days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Zewnętrzny konwerter mediów 10/100 / 1000M , Gigabitowy konwerter mediów , Gigabitowy konwerter Ethernet

Konwerter mediów N-net External 10/100 / 1000M NT-3011SFP to konwertery mediów światłowodowych SFP. więc typ światłowodu oparty na module SFP, a autonegocjacja zostanie automatycznie dostosowana do konwersji sygnałów pełnego dupleksu, zgodnie ze...
gigabitowy zewnętrzny konwerter mediów SFP

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: 1000M Extenal Media Converter , SFP Port Gigabit Media Converter , Zewnętrzny gigabitowy konwerter mediów

Przegląd NT-2100SFP to konwerter światłowodowy portów 2SFP. Podwójne gniazda SFP sprawiają, że sygnały Ethernet łączą się łatwo i wydajnie, dodając jednomodowe lub wielomodowe moduły multimedialne lub kombinację obu typów. NT-2100SFP zapewnia wysoką...
10/100 / 1000M Wewnętrzny konwerter mediów światłowodowych

Marka: N-net

Packaging: karton

Ability Supply: 50000

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Wewnętrzny konwerter Ethernet Gigabit Fibre , Wewnętrzny gigabitowy konwerter mediów , 10/100 / 1000M Wewnętrzny konwerter mediów

Wewnętrzny konwerter światłowodowy N-net 10/100 / 1000M NT-3011 to wewnętrzny konwerter Ethernetu Gigabit Fiber. Ta seria wykorzystuje technologię przełączania do realizacji konwersji mediów. Obecnie obsługuje połączenia sieciowe 10Base-T /...
Niezarządzany pełny konwerter mediów 1000M

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Niezarządzany pełny gigabitowy konwerter mediów , Niezarządzany gigabitowy konwerter mediów , Full Gigabit Media Converter

N-net Unmanaged Full 1000M Media Converter NT-2100 to automatyczny niezarządzalny konwerter mediów, który zapewnia interfejs między portami 1000BASE-TX RJ45 Ethernet i 1000BASE-FX MultiMode Duplex SC, umożliwiając użytkownikom zintegrowanie...
Zewnętrzny konwerter światłowodowy 1000M

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: 1000M zewnętrzny konwerter mediów światłowodowych , Gigabitowy konwerter mediów , SFP Pors Full 1000M Media Converter

N-net External 1000M Fibre Media Converter Konwerter NT-2100 Gigabit Fiber Ethernet to 1000M adaptacyjny konwerter mediów światłowodowych Gigabit Ethernet do transmisji optycznej przez szybki Ethernet. Konwerter mediów 10/100 / 1000M może przełączać...
przemysłowy konwerter mediów gigabitowych

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: Przemysłowy przełącznik ethernetowy 10/100 / 1000mbps , Przemysłowy 3-portowy gigabitowy konwerter mediów , Niezarządzany przemysłowy przełącznik gigabitowy

Przegląd Seria NT-IN 312 to 2-portowy przełącznik przemysłowy Gigabit Ethernet 10/100/1000Base-TX na 1000Base-SX / LX. Pozwoli to na zwiększenie zasięgu transmisji sieci do 100 km przez port światłowodowy, a port UTP może działać w aplikacji 10M,...
przemysłowy gigabitowy konwerter mediów POE

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: IEEE802.3 Af Standardowy konwerter mediów POE , Konwerter Medialny POE Gigabit , POE Gigabit Media Converter

Przegląd NT-IN311 Przemysłowa seria Gigabit PoE Media Converter to konwerter 10/100 / 1000Base-TX na 1000Base-SX / LX Industrial Gigabit Fiber. Pozwoli to na zwiększenie zasięgu transmisji sieci do 100 km przez port światłowodowy, a port UTP może...
Indusrtial gigabitowy konwerter mediów

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: Konwerter mediów przemysłowych 10/100 / 100M , Gigabit Industrial Media Convereter , Jeden konwerter światłowodowy Gigatbit Media

Przegląd Seria konwerterów przemysłowych NT-IN311 Gigabit Media to konwerter mediów 10/100 / 1000Base-TX na 1000Base-SX / LX Indusrtial. Pozwoli to na zwiększenie zasięgu transmisji sieci do 100 km przez port światłowodowy, a port UTP może działać w...
Przemysłowy konwerter mediów 10/100 / 1000M

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: 10/100 / 1000M Industrial Medai Convereter , Gigabit Industrial Medai Convereter , Industrial Medai Convereter Gigabit

Przegląd Seria przełączników NT-IN 312 Industrial Gigabit Ethernet to 2-portowy konwerter 10/100 / 1000Base-TX na 1000Base-SX / LX Industrial Gigabit Fiber. Pozwoli to na zwiększenie zasięgu transmisji sieci do 100 km przez port światłowodowy, a...
Przemysłowy konwerter mediów 10/100 / 1000M

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Przemyslowy gigabitowy konwerter mediów , Przemysłowy konwerter mediów 10/100 / 1000M , Przemysłowy konwerter mediów DIP

Przegląd Seria NT-IN311 to konwerter 10/100 / 1000Base-TX na 1000Base-SX / LX Industrial Gigabit Media. Pozwoli to na zwiększenie zasięgu transmisji do 100 km za pośrednictwem portu światłowodowego, a port UTP może działać w aplikacjach 10M, 100M i...
Konwerter światłowodowy 10/100 / 1000M

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: 10/100 / 100M Zewnętrzny konwerter mediów , Gigabitowy konwerter mediów Ethernet , Konwerter światłowodowy Gigabit

N-net 10/100 / 1000M Fibre Media Converter NT-S3011 to Ethernet Media Converter g igabit WDM (dwukierunkowe multipleksowanie w zakresie długości fal) Media Converter wykorzystuje pojedyncze pasmo światłowodu do transmisji ruchu sieciowego na...
100 / 1000M FX Gigabit Media Converter

Marka: N-net

Packaging: pakiet

Ability Supply: 50000

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: 100 / 1000M FX Media Converter , Konwerter światłowodowy 100 / 1000M , Konwerter mediów Gigabit FX Ethernet

Konwerter mediów N-net 100 / 1000M FX Gigabit NT-3200 to gigabitowy konwerter mediów światłowodowych, który 10/100 / 1000Base-TX na 100 / 1000Base-FX Media Converter to pierwszy konwerter mediów na rynku, który spełnia 100 / 1000M auto-sensacji na...
Konwerter światłowodowy Gigabit 20KM

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: Konwerter Gigabit Fiber Media 20KM , Gigabitowy konwerter mediów 20KM , Konwerter mediów Gigabit Ethernet 20KM

Przegląd NT-3011 / NT-3011S Adaptacyjny konwerter mediów 10/100/1000 Mb / s przystosowuje technologię przełączania do konwersji mediów. Jest zgodny ze standardami IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z i IEEE802.3ab. Obecnie obsługuje dwa rodzaje...
Konwerter światłowodowy Gigabit 40KM

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: Konwerter mediów Gigabit Fiber 40KM , Gigabitowy konwerter mediów 40KM , Konwerter multimediów Gigabit Ethernet 40KM

Przegląd NT-3011 / NT-3011S Adaptacyjny konwerter mediów 10/100/1000 Mb / s przystosowuje technologię przełączania do konwersji mediów. Jest zgodny ze standardami IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z i IEEE802.3ab. Obecnie obsługuje dwa rodzaje...
Konwerter światłowodowy Gigabit 80KM

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: Gigabit Fibre Converter 80KM , Gigabitowy konwerter mediów 80KM , Konwerter mediów Gigabit Ethernet 80KM

Przegląd NT-3011 / NT-3011S Adaptacyjny konwerter mediów 10/100/1000 Mb / s przystosowuje technologię przełączania do konwersji mediów. Jest zgodny ze standardami IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z i IEEE802.3ab. Obecnie obsługuje dwa rodzaje...
Konwerter mediów światłowodowych 120KM

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: Konwerter Gigabit Fiber Media 120KM , Gigabitowy konwerter mediów 120KM , Konwerter mediów Gigabit Ethernet 120KM

Przegląd NT-3011 / NT-3011S Adaptacyjny konwerter mediów 10/100/1000 Mb / s przystosowuje technologię przełączania do konwersji mediów. Jest zgodny ze standardami IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z i IEEE802.3ab. Obecnie obsługuje dwa rodzaje...
Niezarządzalny gigabitowy przełącznik Ethernet przemysłowy MM

Marka: N-net

Packaging: 14 sztuk w jednym kartonie o rozmiarze 48 * 36 * 39cm

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: Niezarządzany przełącznik Gigabit Industrial , Niezarządzalny 10/100/1000 M Przemysłowy przełącznik ethernetowy , Przełącznik Gigabit Industrial

Przegląd N-net NT-IN311 to przemysłowy gigabitowy konwerter mediów z 10 / 100Base-Tx i 100Base Fx. Idealnie nadaje się do podłączenia sprzętu przemysłowego i bezpieczeństwa z obsługą Ethernetu i może być opcjonalnie skonfigurowany z zaawansowanymi...
Konwerter Ethernet 10 / 100M na 2 przewody

Marka: N-net

Packaging: karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: Ethernet Over 2 Wire , Konwerter Ethernet Over 2 Wire , Konwerter Ethernet 10 / 100M na 2 przewody

Konwerter N-Net 10 / 100M Ethernet Over 2 Wire NT-ENU1400 UTP Konwerter Ethernet może przesyłać przez linię telefoniczną, kabel Ethernet i skrętkę. Konwerter kabla UTP zapewnia doskonałą ochronę przeciwprzepięciową i zdolność przeciwzakłóceniową. W...
Gigabitowy 8-portowy przełącznik PoE zarządzany z wyświetlaczem LCD

Marka: N-net

Packaging: karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: 8 Przełącznik Port PoE Zarządzany , Przełącznik PoE 8-portowy LCD , Przełącznik PoE Gigabit 8 portowy Zarządzany

Przełącznik PoE Gigabit 8 portowy N-Net zarządzany z wyświetlaczem LCD NT-35MG8T2GFL-AF8 LCD Przełącznik Gigabit POE jest L2 zarządzalny przełącznik PoE, które wyposażone 8 * 1000M Ethernet PoE oraz 2 portami SFP 1000M * porty uplink. Ten gigabitowy...
Konwerter PoE Media konwerter przemysłowy RS485 / 232/422

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Konwerter przemysłowy Media PoE RS485 / 232/422 , Przemysłowy konwerter PoE Media RS485 / 232/422 , Przemysłowy konwerter PoE RS485 / 232/422

Przegląd Seria przełączników N-Net NT-IN114D Industrial Fast Ethernet POE to przełącznik przemysłowy z 4 portami 10 / 100M UTP i portem danych o niskiej prędkości. Zapewnia 4 porty 10 / 100Base-T, 3 wolne porty danych i port 1100FX. Dzięki ściśle...
Przemysłowy konwerter PoE Media z włóknem 10 / 100M

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: Przemysłowy konwerter PoE Media , Przemysłowy konwerter światłowodów na miedź , Przemysłowy konwerter PoE Media 10 / 100M

Przegląd Seria przemysłowych przełączników Ethernet N-net NT-IN122 to 2-portowy przemysłowy nadmiarowy redundantny konwerter mediów obsługujący konwersję między portem 10 / 100Base-TX i dwuportowym 100Base-FX. Przemysłowy przełącznik Fast Ethernet...
10-100 PoE Przemysłowy konwerter Ethernet na światłowód

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: 10-100M PoE Przemysłowy konwerter Ethernet na światłowód , 10-100M PoE Media Media Converter , 10-100M PoE Industrial Converter

Przegląd Przemysłowa seria N-Net NT-IN111 Industrial Fast POE to konwerter mediów przemysłowych 10 / 100Base-TX na 100Base-FX. Pozwoli to na zwiększenie zasięgu transmisji sieci do 120 km poprzez port światłowodowy, a port UTP może działać w...
Przemysłowy konwerter PoE Media Fast Ethernet

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: Przemysłowy konwerter PoE Media z RS485 / 232/422 , Przemysłowy konwerter Fast Media z interfejsem RS485 / 232/422 , Przemysłowy konwerter mediów z interfejsem RS485 / 232/422

Przegląd N-Net NT-IN111D to przemysłowy konwerter mediów poE z interfejsem RS485 / 232/422. Zapewnia jeden port 10 / 100Base-T, 3 porty danych o niskiej prędkości i jeden port 100Bse-FX. Dzięki ściśle przemysłowej konstrukcji, jest to podstawowa...
Wholesale Gigabitowy Konwerter Mediów from China, Need to find cheap Gigabitowy Konwerter Mediów as low price but leading manufacturers. Just find high-quality brands on Gigabitowy Konwerter Mediów produce factory, You can also feedback about what you want, start saving and explore our Gigabitowy Konwerter Mediów, We'll reply you in fastest.
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą