http://pl.nnetswitch.com
Dom > Products > Konwerter Mediów Gigabit Sfp(Wszystkich 24 Produkty dla Konwerter Mediów Gigabit Sfp)
Kategorie o produkcie
Usługi Online
Skontaktuj się Now

Konwerter Mediów Gigabit Sfp - producent, fabryka, dostawca z Chin

Jesteśmy wyspecjalizowanymi Konwerter Mediów Gigabit Sfp producentami i dostawcami / fabryką z Chin. Sprzedaż hurtowa Konwerter Mediów Gigabit Sfp o wysokiej jakości w niskiej cenie / taniej, jednej z Konwerter Mediów Gigabit Sfp wiodących marek z Chin, Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd.
Konwerter mediów Gigabit SFP

Marka: N-net

Packaging: pakiet

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: Światłowód do konwertera Ethernet Gigabit , Konwerter Ethernetu światłowodowego Gigabit , Konwerter mediów Gigabit Ethernet

Konwerter mediów N-net Gigabit SFP NT-2100SFP to 3-portowy nadmiarowy konwerter mediów obsługujący konwersję między siecią 10 / 100Base-TX i 100Base-FX. Różnica w stosunku do innego konwertera mediów z jednym portem to Redundant Media Converter....
Konwerter mediów zewnętrznych Gigabit SFP

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: Gigabit SFP External Media Converter , 10/100 / 1000M Zewnętrzny konwerter mediów SFP , Konwerter mediów Gigabit SFP

Przegląd NT-3011SFP adaptacyjny konwerter mediów Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb / s stosuje technologię przełączania w celu konwersji mediów. Jest zgodny ze standardami IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z i IEEE802.3ab. Obecnie obsługuje dwa rodzaje...
podwójny, szybki konwerter mediów

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: Dual Fibre Fast Media Converter , Podwójny konwerter mediów światłowodowych , Szybki podwójny konwerter mediów światłowodowych

Przegląd NT-3011SFP adaptacyjny konwerter mediów Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb / s stosuje technologię przełączania w celu konwersji mediów. Jest zgodny ze standardami IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z i IEEE802.3ab. Obecnie obsługuje dwa rodzaje...
wielomodowy szybki konwerter światłowodowy

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: Wielomodowy konwerter mediów światłowodowych , Wielomodowy konwerter światłowodowy , Fast Multi Mode Fibre Media Converter

Przegląd NT-3011SFP adaptacyjny konwerter mediów Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb / s stosuje technologię przełączania w celu konwersji mediów. Jest zgodny ze standardami IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z i IEEE802.3ab. Obecnie obsługuje dwa rodzaje...
Fast Fibre Media Converter Multi Mode

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: Fast Media Converter , Fibre Fast Media Converter , Fast Fibre Media Converter

Konwerter mediów N-Net Fast Fibre Multi Tryb NT-3011SFP adaptacyjny konwerter mediów Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb / s stosuje technologię przełączania w celu konwersji mediów. Jest zgodny ze standardami IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z i...
Dual Fast Tryb Multi Media Fast Converter

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: Fast Fiber Media Converter Dual Fibre , Fast Media Converter Multi Mode , Media Converter Multi Mode

Szybki konwerter mediów N-net Dual Fibre Multi NT-3011SFP adaptacyjny konwerter mediów Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb / s stosuje technologię przełączania w celu konwersji mediów. Jest zgodny ze standardami IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z i...
Fast Fibre Media Converter

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: Konwerter światłowodowy Fibre Fast Fiber , Konwerter światłowodowy jednomodowy szybki , Fast Fibre Media Converter

N-net Fast Fibre Media Converter NT-3011SFP adaptacyjny konwerter mediów Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb / s stosuje technologię przełączania w celu konwersji mediów. Jest zgodny ze standardami IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z i IEEE802.3ab....
jednomodowy światłowodowy konwerter mediów światłowodowych jednomodowy

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: Pojedynczy , jednomodowy światłowodowy konwerter Fast Fibre Media , Jednomodowy konwerter światłowodowy Fast Fibre Media , Fast Single Mode Single Fibre Media Converter

Przegląd NT-3011SFP adaptacyjny konwerter mediów Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb / s stosuje technologię przełączania w celu konwersji mediów. Jest zgodny ze standardami IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z i IEEE802.3ab. Obecnie obsługuje dwa rodzaje...
Konwerter Ethernet 10 / 100M na 2 przewody

Marka: N-net

Packaging: karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: Ethernet Over 2 Wire , Konwerter Ethernet Over 2 Wire , Konwerter Ethernet 10 / 100M na 2 przewody

Konwerter N-Net 10 / 100M Ethernet Over 2 Wire NT-ENU1400 UTP Konwerter Ethernet może przesyłać przez linię telefoniczną, kabel Ethernet i skrętkę. Konwerter kabla UTP zapewnia doskonałą ochronę przeciwprzepięciową i zdolność przeciwzakłóceniową. W...
Niezarządzany przełącznik Ethernet Gigabit Fibre

Marka: N-net

Packaging: 19 sztuk / Karton

Ability Supply: 5000 pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: ISO9000, CE, FCC

etykieta: Przełącznik Ethernet Gigabit Fibre , Niezarządzany przełącznik Ethernet Fibre , Niezarządzany przełącznik Ethernet Gigabit Fibre

N-net Niezarządzany przełącznik Ethernet Gigabit Fibre NT-G2400 jest przełącznikiem Gigabit Ethernet z funkcją L2. Ten przełącznik światłowodowy jest wyposażony w 4 porty Gigabit TP, które obsługują opcjonalne porty 10/100 / 1000Base-T i 2 porty...
Zarządzalny przełącznik PoE Gigabit Ethernet LCD

Marka: N-net

Packaging: 4 szt / ctn

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Zarządzany przełącznik PoE Gigabit Ethernet , Zarządzany przełącznik PoE Ethernet LCD , Przełącznik PoE Gigabit Ethernet LCD

Przełącznik PoE N-net Managed Gigabit Ethernet LCD Aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie sieci PoE na Gigabit Ethernet (GbE), N-net opracował serię przełączników PoE GbE. Przełącznik gigabitowy PoE NT-35MG22T2GC2GFL-AF24 LCD stanowi idealne...
8 zarządzalny przełącznik Gigabit Ethernet PoE

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: 8 Przełącznik Gigabit Port PoE , Przełącznik 8-portowy Gigabit zarządzany , PoE Gigabit Switch Managed

N-net 8-portowy PoE Gigabit Switch Managed Przełącznik PoE N-NET NT-35MG8T2GFL-AF8 to przełącznik Ethernet klasy biznesowej wyposażony w interfejs SFP 2 * 1000base-X i port 8 * 10/100 / 1000base-T (X). To przełącznik zarządzalny L2 +. Ten...
16 Przełącznik Gigabit poE zarządzany przez port

Marka: N-net

Packaging: 4 szt / ctn

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: 16 Przełącznik zarządzany przez port PoE , 16 Przełącznik Gigabit Port PoE , PoE Managed Gigabit Switch

N-net 16-portowy PoE zarządzalny przełącznik gigabitowy Przełącznik gigabajtowy LCD typu NT-35MG16T2GFL-AF16 został zaprojektowany z inteligentnym i intuicyjnym ekranem LCD, który kontroluje stan pracy urządzenia i promuje efektywność zarządzania....
16-portowy przełącznik Gigabit z PoE Unmanaged

Marka: N-net

Packaging: 4 szt / ctn

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: 16-portowy przełącznik Gigabit , Przełącznik Gigabit z PoE , 16-portowy przełącznik Gigabitowy Niezarządzany

N-net 16-portowy przełącznik Gigabit z PoE Niezarządzany NT-35G16T4GCL-AF16 16-portowy przełącznik PoE jest wyposażony w porty Ethernet PoE 16 * 10/100 / 1000m i 4 gigabitowe porty combo uplink. Z całkowitą mocą zasilania 300 W i niezablokowaną...
Zarządzalny przełącznik sieciowy PoE Gigabit 8 portów

Marka: N-net

Packaging: karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: 8 Przełącznik sieci Port PoE , Zarządzalny przełącznik PoE Gigabit 8 portów , Przełącznik sieci Gigabit 8 Port PoE

Przełącznik sieci PoE zarządzany przez sieć N-Net Managed Gigabit 8 Port Przełącznik PoE NT-29MG8T2GF-AF8 zapewnia inteligentną funkcję Power over Ethernet na 8 portach 10/100 / 1000Base-TX, obsługujących standard 802.3at PoE + i 2 gigabitowe porty...
Przełącznik zarządzalny 24 portowy Gigabit PoE

Marka: N-net

Packaging: 4szt / ctn

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: 24-portowy przełącznik Gigabit PoE , 24 Port PoE Managed Switch , 24-portowy zarządzalny gigabitowy przełącznik PoE

Przełącznik zarządzalny N-net 24-portowy Gigabit PoE NT-35MG24T2GF-AF24 Zarządzany przez L2 przełącznik PoE jest przełącznikiem gigabitowym z możliwością zasilania przez Ethernet, który został zaprojektowany dla popularnych aplikacji do nadzoru IP....
Gigabitowy 8-portowy przełącznik PoE zarządzany z wyświetlaczem LCD

Marka: N-net

Packaging: karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: 8 Przełącznik Port PoE Zarządzany , Przełącznik PoE 8-portowy LCD , Przełącznik PoE Gigabit 8 portowy Zarządzany

Przełącznik PoE Gigabit 8 portowy N-Net zarządzany z wyświetlaczem LCD NT-35MG8T2GFL-AF8 LCD Przełącznik Gigabit POE jest L2 zarządzalny przełącznik PoE, które wyposażone 8 * 1000M Ethernet PoE oraz 2 portami SFP 1000M * porty uplink. Ten gigabitowy...
Zarządzany 8-portowy przełącznik PoE Gigabit

Marka: N-net

Packaging: karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: 8 Przełącznik Port PoE Gigabit , Zarządzany przełącznik 8-portowy PoE , Gigabitowy 8-portowy przełącznik PoE

Przełącznik PoE zarządzalny N-Net 8-portowy Gigabit NT-29MG8T2GF-AF8 8-portowy inteligentny przełącznik zarządzalny zaprojektowany został do wdrożenia w SMB z 8 gigabitowymi portami Ethernet PoE i 2 gigabitowymi portami SFP. 8-portowy gigabitowy...
Sterowany wyświetlaczem LCD 24-portowy przełącznik PoE Gigabit

Marka: N-net

Packaging: 4 szt. / Karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: 24 Przełącznik Port PoE Gigabit , Sterowany wyświetlaczem LCD 24-portowy przełącznik PoE , Zarządzalny przełącznik 24-portowy PoE Gigabit

N-net LCD zarządzalny 24-portowy przełącznik PoE Gigabit NT-35MG22T2GC2GFL-AF24 to smartfon internetowy Przełącznik PoE wyświetlacza LCD g igabit, który stanowi idealne rozwiązanie do implementacji sieci LAN. Ten zarządzany 24-portowy przełącznik...
24-portowy przełącznik PoE Gigabit

Marka: N-net

Packaging: karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Przełącznik Gigabit PoE , Zarządzany przełącznik Gigabit PoE , 24 Port PoE Gigabit Switch

Przełącznik Gigabit PoE zarządzalny N-net 24-portowy Przełącznik PoE NT-35MG22T2GC2GF-AF24 to zarządzalny przełącznik gigabitowy z portem 22 * ​​1000M PoE + 2 * 1000M portów combo uplink + 2 * 1000M optycznych portów SFP, które zaprojektowano tak,...
Przełącznik PoE Gigabit 16 Port dla kamery IP

Marka: N-net

Packaging: 4 szt. Na kreskówkę

Ability Supply: 2000 pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: ISO9000, CE, FCC

etykieta: Przełącznik PoE Gigabit 16 Port , Managed Switch Gigabit 16 Port , Przełącznik Gigabit PoE 16 portów

Przełącznik N-Net PoE Gigabit 16 Port do kamery IP NT-35MG16T2GF-AF16 to zarządzalny przełącznik gigabitowy z interfejsem Power over Ethernet, który zawiera 16 portów Ethernet 10E / 100 / 1000M PoE i 2 porty SFP 1000M gigabitów. który wspiera...
Konwerter PoE Media konwerter przemysłowy RS485 / 232/422

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Konwerter przemysłowy Media PoE RS485 / 232/422 , Przemysłowy konwerter PoE Media RS485 / 232/422 , Przemysłowy konwerter PoE RS485 / 232/422

Przegląd Seria przełączników N-Net NT-IN114D Industrial Fast Ethernet POE to przełącznik przemysłowy z 4 portami 10 / 100M UTP i portem danych o niskiej prędkości. Zapewnia 4 porty 10 / 100Base-T, 3 wolne porty danych i port 1100FX. Dzięki ściśle...
Przemysłowy konwerter PoE Media z włóknem 10 / 100M

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: Przemysłowy konwerter PoE Media , Przemysłowy konwerter światłowodów na miedź , Przemysłowy konwerter PoE Media 10 / 100M

Przegląd Seria przemysłowych przełączników Ethernet N-net NT-IN122 to 2-portowy przemysłowy nadmiarowy redundantny konwerter mediów obsługujący konwersję między portem 10 / 100Base-TX i dwuportowym 100Base-FX. Przemysłowy przełącznik Fast Ethernet...
10-100 PoE Przemysłowy konwerter Ethernet na światłowód

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: 10-100M PoE Przemysłowy konwerter Ethernet na światłowód , 10-100M PoE Media Media Converter , 10-100M PoE Industrial Converter

Przegląd Przemysłowa seria N-Net NT-IN111 Industrial Fast POE to konwerter mediów przemysłowych 10 / 100Base-TX na 100Base-FX. Pozwoli to na zwiększenie zasięgu transmisji sieci do 120 km poprzez port światłowodowy, a port UTP może działać w...
Wholesale Konwerter Mediów Gigabit Sfp from China, Need to find cheap Konwerter Mediów Gigabit Sfp as low price but leading manufacturers. Just find high-quality brands on Konwerter Mediów Gigabit Sfp produce factory, You can also feedback about what you want, start saving and explore our Konwerter Mediów Gigabit Sfp, We'll reply you in fastest.
Related information
  • How much power a PoE switch can give to a camera?

    With the development of technology, many cameras currently used support PoE power supply. In the network monitoring construction, in order to reduce the cost of wiring and more convenient and rapid,...

Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą