http://pl.nnetswitch.com
Dom > Products > Media Converter(Wszystkich 24 Produkty dla Media Converter)
Kategorie o produkcie
Usługi Online
Skontaktuj się Now

Media Converter - producent, fabryka, dostawca z Chin

Jesteśmy wyspecjalizowanymi Media Converter producentami i dostawcami / fabryką z Chin. Sprzedaż hurtowa Media Converter o wysokiej jakości w niskiej cenie / taniej, jednej z Media Converter wiodących marek z Chin, Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd.
szybki konwerter mediów światłowodowych Ethernet

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: Niezarządzalny przełącznik Ethernet , Niezarządzany przełącznik Fast Ethernet , Przełącznik Ethernetu Fiber

Przegląd Seria szybkich konwerterów światłowodowych NT-IN111 to 10 / 100Base-TX na 100Base-FX Industrial Fast Ethernet Media Converter. Pozwoli to na zwiększenie zasięgu transmisji do 120 km za pośrednictwem portu światłowodowego, a port UTP może...
przemysłowy szybki przełącznik Ethernet

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: Przełącznik Power over Ethernet 8 portów , Przełącznik 8-portowy Fast Ethernet , Fast Switch Ethernet

Przegląd Seria przełączników przemysłowych Fast Ethernet NT-IN118 to 10 / 100Base-TX na 100Base-FX Industrial Fast Ethernet Media Converter z pojedynczym portem światłowodowym i 2 portami miedzianymi. Konwertery są w stanie zwiększyć zasięg...
niezarządzalny konwerter światłowodowy 100M

Marka: N-net

Packaging: karton

Ability Supply: 50000

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Niezarządzany Fast Media Converter , Konwerter światłowodowy 100M , 100M niezarządzalny światłowodowy konwerter mediów

Przegląd Seria NT-1100-DIP / 1100S-DIP to konwerter mediów z przełącznikiem DIP. Przełącznik DIP może ustawić tryb konwersji (zapis i przekazywanie / przekierowanie), tryb pracy (pełny dupleks / półdupleks), szybkość działania (10 / 100M) i funkcję...
Konwerter mediów 10 / 100M Niezarządzalny

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Szybko konwerter światłowodowy , Konwerter 10 / 100M niezarządzanego nośnika światłowodowego , Konwerter mediów 10 / 100M

Konwerter mediów N-Net 10/100 M Niezarządzalny NT-1100 Fast Ethernet Media Converter został specjalnie zaprojektowany, aby umożliwić projektantom sieci zintegrowanie połączeń kabli miedzianych z siecią światłowodową. Pozwala to na integrację lub...
Konwerter 10 / 100M niezarządzanego nośnika światłowodowego

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Konwerter mediów światłowodowych 10 / 100M , 10 / 100M Niezarządzalny konwerter mediów , Konwerter mediów 10 / 100M jednomodowych

Konwerter 10 / 100M niezarządzanego nośnika światłowodowego N-NET NT-S1100 ma wyjątkową funkcję alarmu połączenia pomiędzy portem elektrycznym a portem optycznym, dlatego Fast Media Converter może zastąpić konwerter mediów zarządzających siecią, aby...
Konwerter światłowodowy Ethernet

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Niezarządzany 10 / 100M Media Converter , Konwerter mediów Niezarządzalny , Unmanaged Fibre Media Converter

N-net Ethernet Fibre Media Converter N-net NT-1200, Fast Media Converter to wieloportowy konwerter światłowodowy, zwany także niezarządzanym przełącznikiem światłowodowym, konwerter światłowodowy Fibre to podobna funkcja, co zwykły konwerter...
Unmanaged Fibre Media Converter

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Konwerter mediów 10 / 100M Niezarządzalny , Konwerter światłowodowy na Ethernet , Konwerter światłowodowy na Ethernet

N-net Niezabezpieczony nośnik światłowodowy NT-1200 to niedrogi, kompaktowy, wieloportowy konwerter mediów obsługujący szybką prędkość. Dzięki elastyczności i kompaktowym rozmiarom wewnętrzne aplikacje sieci prywatnych mogą dalej korzystać z coraz...
Konwerter mediów 10 / 100M Dual Fibre SC SM

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Konwerter mediów Dual Fibre 10/100 , SM Fast Media Converter , Konwerter światłowodowy 10 / 100M SC

Konwerter mediów N-net 10 / 100M Dual Fibre SC SM NT-1100D, Media Converter, może zaimplementować transmisję danych między skrętkami dwuczęściowymi a sygnałami optycznymi, które są dwoma rodzajami nośników sieciowych. Fiber Converter może zwiększyć...
Konwerter mediów światłowodowych 10 / 100M

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Wewnętrzny konwerter mediów , Szybki wewnętrzny konwerter światłowodowy , Fast Fibre Media Converte

Wewnętrzny konwerter światłowodowy N-net 10 / 100M NT-S1100D Media Converter to nowy produkt służący do transmisji optycznej przez szybki Ethernet. Konwerter światłowodowy może przełączać się między skrętką dwukierunkową a optyczną i przekaźnikową w...
Gigabitowy konwerter mediów

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Ethernet Media Converter Gigabit , Konwerter Ethernetu światłowodowego Gigabit , Konwerter światłowodowy 10/100 / 100M

N-net Gigabit Fiber Media Converter NT-3011S to Gigabit Ethernet Media Converter Single Mode został specjalnie zaprojektowany, aby zaoferować projektantowi sieci urządzenie do migracji z Ethernetu opartego na miedzi do Fiber Ethernet. Teraz migracja...
10/100 / 1000M Zewnętrzny konwerter mediów światłowodowych

Marka: N-net

Packaging: karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: 1000M zewnętrzny konwerter mediów , Konwerter mediów 10/100 / 1000M , Gigabit External Media Converter

N-net 10/100 / 1000M Zewnętrzny konwerter mediów światłowodowych NT-S3011 to WDM Gigabit Ethernet (dwukierunkowy multipleksowanie w zakresie długości fal) Media Converter wykorzystuje pojedyncze pasmo światłowodu do transmisji ruchu sieciowego na...
Zewnętrzny konwerter mediów 10/100 / 1000M

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 50000pcs around 10-20days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Zewnętrzny konwerter mediów 10/100 / 1000M , Gigabitowy konwerter mediów , Gigabitowy konwerter Ethernet

Konwerter mediów N-net External 10/100 / 1000M NT-3011SFP to konwertery mediów światłowodowych SFP. więc typ światłowodu oparty na module SFP, a autonegocjacja zostanie automatycznie dostosowana do konwersji sygnałów pełnego dupleksu, zgodnie ze...
gigabitowy zewnętrzny konwerter mediów SFP

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: 1000M Extenal Media Converter , SFP Port Gigabit Media Converter , Zewnętrzny gigabitowy konwerter mediów

Przegląd NT-2100SFP to konwerter światłowodowy portów 2SFP. Podwójne gniazda SFP sprawiają, że sygnały Ethernet łączą się łatwo i wydajnie, dodając jednomodowe lub wielomodowe moduły multimedialne lub kombinację obu typów. NT-2100SFP zapewnia wysoką...
Zewnętrzny konwerter portów SFP 10/100 / 1000M

Marka: N-net

Packaging: karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: SFP Port Media Converter , Gigabitowy konwerter światłowodowy SFP , Zewnętrzny konwerter światłowodowy SFP

N-net Zewnętrzny 10/100 / 1000M SFP Port Media Converter NT-G2100SFP Gigabit Fibre Ethernet Converter to 3-portowy konwerter mediów Z 2-portowym trybem redundantnym.10 / 100 / 1000M Media Converter zapewnia mniej niż 10ms redundancji łącza dla...
Gigabit Internal Fibre Media Converter

Marka: N-net

Packaging: karton

Ability Supply: 50000

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Wewnętrzny konwerter pojedynczych światłowodów , Gigabitowy wewnętrzny konwerter mediów , 1000M jednomodowy światłowodowy konwerter mediów

N-net Gigabit Internal Fibre Media Converter NT-3011D / NT- S 3011D10 / 100 / 1000Mbps adaptacyjny konwerter mediów Gigabit Ethernet wykorzystuje technologię przełączania do konwersji mediów. Jest zgodny ze standardami IEEE802.3, IEEE802.3u,...
10/100 / 1000M FX Auto-Sensed Fibre Media Converter

Marka: N-net

Packaging: karton

Ability Supply: 50000

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: 10/100 / 1000M Zewnętrzny konwerter mediów , Automatyczny konwerter mediów Gigabit Fiber , Automatyczny odczyt Media Converter

N-net 10/100 / 1000M FX Auto-Sensed Fibre Media Converter Konwerter 10/100 / 1000Base-TX na 100 / 1000Base-FX Media to pierwszy konwerter mediów na rynku, który realizuje automatyczną sensację 100 / 1000M na porcie światłowodowym, co zwiększa...
Niezarządzany konwerter mediów Gigabit Fiber

Marka: N-net

Packaging: karton

Ability Supply: 5000 pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Gigabitowy konwerter Ethernet , Konwerter światłowodowy Gigabit , Gigabitowy konwerter Ethernet

Konwerter N-net Unmanaged Gigabit Fibre Media NT-2100 to konwerter mediów Gigabit Fiber, który realizuje konwersję mediów. Seria NT-2100 przyjmuje technologię przełączania. Obsługuje dwa rodzaje połączeń sieci medialnej: 1000Base-T i 1000Base-SX /...
Niezarządzany pełny konwerter światłowodowy 1000M

Marka: N-net

Packaging: karton

Ability Supply: 50000

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Pełny konwerter mediów światłowodowych 1000M , Niezarządzany pełny konwerter mediów światłowodowych Gigabit , Niezarządzany konwerter pojedynczych światłowodów

N-Net Niezarządzany pełny 1000M Fibre Media Converter NT-S2100adopts technologia przełączania. i obsługuje: 1000Base-T i 1000Base-SX / LX. Jest zgodny ze standardami IEEE802.3z i IEEE802.3ab. Interkonwertuje sygnały elektryczne skrętek 1000Base-T z...
Niezarządzany pełny konwerter mediów 1000M

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Niezarządzany pełny gigabitowy konwerter mediów , Niezarządzany gigabitowy konwerter mediów , Full Gigabit Media Converter

N-net Unmanaged Full 1000M Media Converter NT-2100 to automatyczny niezarządzalny konwerter mediów, który zapewnia interfejs między portami 1000BASE-TX RJ45 Ethernet i 1000BASE-FX MultiMode Duplex SC, umożliwiając użytkownikom zintegrowanie...
przełącznik sieci przemysłowej 10 / 100m szybki

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: Przełącznik sieci Ethernet 10/100 , Przełącznik sieci Ethernet 10 / 100M , Przełącznik sieci Ethernet 10/100 Ethernet Ethenrnet

Przegląd NT-IN111D to przemysłowy konwerter mediów POE z jednym portem 10 / 100M UTP i niską prędkością danych. Ten przemysłowy Media Converter zapewnia jeden port 10 / 100Base-T, 3 wolne porty danych i jeden port 100Bse-FX. Dzięki ściśle...
Zewnętrzny konwerter światłowodowy 1000M

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: 1000M zewnętrzny konwerter mediów światłowodowych , Gigabitowy konwerter mediów , SFP Pors Full 1000M Media Converter

N-net External 1000M Fibre Media Converter Konwerter NT-2100 Gigabit Fiber Ethernet to 1000M adaptacyjny konwerter mediów światłowodowych Gigabit Ethernet do transmisji optycznej przez szybki Ethernet. Konwerter mediów 10/100 / 1000M może przełączać...
niezarządzany przemysłowy ethernetowy siwtch

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: Przełącznik niezarządzalny 10/100 Mb / s , Niezarządzalny przełącznik Ethernet 10/100 Mb / s , Przełącz 10/100 Mb / s Niezarządzane

Przegląd przemysłowych przełączników POE Fast Ethernet NT-IN112 niezarządzana przemysłowa seria Ethernet to 10 / 100Base-TX na 100Base-FX Industrial Fast Ethernet Media Converter z pojedynczym portem światłowodowym i 2 portami miedzianymi....
Wewnętrzny konwerter światłowodowy 10G

Marka: N-net

Packaging: karton

Ability Supply: 50000

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Konwerter światłowodowy 10G , Konwerter mediów 10G , 10000M Media Converter

Wewnętrzny konwerter światłowodowy N-Net 10G Seria NT-XG101 / XG110 łączy światłowód z miedzianą siecią Ethernet 10 Gb / s, działając jako konwerter mediów światłowodowych do transmisji na duże odległości. Jest to konwerter mediów dla szkieletu...
Konwerter światłowodowy PD 10 / 100M

Marka: N-net

Packaging: karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: PD Media Converter , PD Fibre Media Converter , Konwerter światłowodowy 10 / 100M

Konwerter światłowodowy N-net PD 10/100M NT-4500PD / NT-4500SPD jest rodzajem konwertera mediów światłowodowych PoE zgodnego ze standardami 802.3af, może czerpać napięcie DC 48V z kabla Ethernet. Kabel TP może jednocześnie przesyłać dane i...
Wholesale Media Converter from China, Need to find cheap Media Converter as low price but leading manufacturers. Just find high-quality brands on Media Converter produce factory, You can also feedback about what you want, start saving and explore our Media Converter, We'll reply you in fastest.
Related information
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą