http://pl.nnetswitch.com
Dom > Products > Niezarządzane(Wszystkich 24 Produkty dla Niezarządzane)
Kategorie o produkcie
Usługi Online
Skontaktuj się Now

Niezarządzane - producent, fabryka, dostawca z Chin

Jesteśmy wyspecjalizowanymi Niezarządzane producentami i dostawcami / fabryką z Chin. Sprzedaż hurtowa Niezarządzane o wysokiej jakości w niskiej cenie / taniej, jednej z Niezarządzane wiodących marek z Chin, Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd.
9 portów 10/100 M niezarządzanego przełącznika Power Over Ethernet

Marka: N-net

Packaging: 14 sztuk / karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Przełącznik Power Over Ethernet 9 portów , Niezarządzany przełącznik Power Over Ethernet , 10 / 100M Niezarządzalny przełącznik Power over Ethernet

N-net 9 portów 10/100 M niezarządzanego przełącznika Power over Ethernet Przełącznik Power Over Ethernet NT-1800-AF8 Seria to niezarządzany przełącznik Fast Ethernet PoE z 8 portami PoE RJ45. Przełącznik POE 8 portów Ethernet jest zgodny z normą...
Przełącznik POE 8 portów 10/100 M Niezarządzalny

Marka: N-net

Packaging: 12 sztuk / ctn

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: POE Switch 8 portów niezarządzanych , Przełącznik POE 8 portów 10 / 100M , Przełącznik POE 8 portów 10/100 M Niezarządzalny

Przełącznik N-Net POE 8 portów 10 / 100M Niezarządzany NT-W900-AF8 8-portowy, szybki ethernetowy przełącznik POE , który zapewnia 8 portów 10/100 BASE-TX 802.3 af (lub 4 10 / 100BASE-TX 802.3 at) PoE i port łącza nadawczego 10 / 100BASE-TX. Moc...
Przełącznik Ethernet 10/100 Mb / s

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO900

etykieta: Niezarządzane szybkie przełączniki , Przełącznik Ethernet przemysłowy , Szybkie przełączanie sześciu portów Ethernet

NT-IN128 to 10 / 100Mbps nieużywany przełącznik Ethernet z 10 portami. Obsługuje 8 portów 10 / 100BASE-T i 2 porty 100Base-X. NT-IN128 Seria przełączników Ethernet 10/100 Mb / s jest pakowana w kompaktową obudowę IP40, która umożliwia montaż na...
Konwerter mediów 10 / 100M Niezarządzalny

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Szybko konwerter światłowodowy , Konwerter 10 / 100M niezarządzanego nośnika światłowodowego , Konwerter mediów 10 / 100M

Konwerter mediów N-Net 10/100 M Niezarządzalny NT-1100 Fast Ethernet Media Converter został specjalnie zaprojektowany, aby umożliwić projektantom sieci zintegrowanie połączeń kabli miedzianych z siecią światłowodową. Pozwala to na integrację lub...
Konwerter 10 / 100M niezarządzanego nośnika światłowodowego

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Konwerter mediów światłowodowych 10 / 100M , 10 / 100M Niezarządzalny konwerter mediów , Konwerter mediów 10 / 100M jednomodowych

Konwerter 10 / 100M niezarządzanego nośnika światłowodowego N-NET NT-S1100 ma wyjątkową funkcję alarmu połączenia pomiędzy portem elektrycznym a portem optycznym, dlatego Fast Media Converter może zastąpić konwerter mediów zarządzających siecią, aby...
Konwerter światłowodowy Ethernet

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Niezarządzany 10 / 100M Media Converter , Konwerter mediów Niezarządzalny , Unmanaged Fibre Media Converter

N-net Ethernet Fibre Media Converter N-net NT-1200, Fast Media Converter to wieloportowy konwerter światłowodowy, zwany także niezarządzanym przełącznikiem światłowodowym, konwerter światłowodowy Fibre to podobna funkcja, co zwykły konwerter...
Unmanaged Fibre Media Converter

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Konwerter mediów 10 / 100M Niezarządzalny , Konwerter światłowodowy na Ethernet , Konwerter światłowodowy na Ethernet

N-net Niezabezpieczony nośnik światłowodowy NT-1200 to niedrogi, kompaktowy, wieloportowy konwerter mediów obsługujący szybką prędkość. Dzięki elastyczności i kompaktowym rozmiarom wewnętrzne aplikacje sieci prywatnych mogą dalej korzystać z coraz...
Niezarządzany pełny konwerter światłowodowy 1000M

Marka: N-net

Packaging: karton

Ability Supply: 50000

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Pełny konwerter mediów światłowodowych 1000M , Niezarządzany pełny konwerter mediów światłowodowych Gigabit , Niezarządzany konwerter pojedynczych światłowodów

N-Net Niezarządzany pełny 1000M Fibre Media Converter NT-S2100adopts technologia przełączania. i obsługuje: 1000Base-T i 1000Base-SX / LX. Jest zgodny ze standardami IEEE802.3z i IEEE802.3ab. Interkonwertuje sygnały elektryczne skrętek 1000Base-T z...
Niezarządzany pełny konwerter mediów 1000M

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Niezarządzany pełny gigabitowy konwerter mediów , Niezarządzany gigabitowy konwerter mediów , Full Gigabit Media Converter

N-net Unmanaged Full 1000M Media Converter NT-2100 to automatyczny niezarządzalny konwerter mediów, który zapewnia interfejs między portami 1000BASE-TX RJ45 Ethernet i 1000BASE-FX MultiMode Duplex SC, umożliwiając użytkownikom zintegrowanie...
niezarządzany przemysłowy ethernetowy siwtch

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: Przełącznik niezarządzalny 10/100 Mb / s , Niezarządzalny przełącznik Ethernet 10/100 Mb / s , Przełącz 10/100 Mb / s Niezarządzane

Przegląd przemysłowych przełączników POE Fast Ethernet NT-IN112 niezarządzana przemysłowa seria Ethernet to 10 / 100Base-TX na 100Base-FX Industrial Fast Ethernet Media Converter z pojedynczym portem światłowodowym i 2 portami miedzianymi....
Niezarządzany przemysłowy przełącznik Ethernet 10 / 100m

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO900

etykieta: Dwa porty światłowodowe Poe Switch , Niezmienny przełącznik Ethernet Poe , Power Over Ethernet

Przegląd NT-IN124 to niezarządzany przemysłowy przełącznik Ethernet 10 / 100m z 6 portami. Obsługuje 4 porty 10 / 100BASE-T i 2 porty 100Base-X. NT-IN124 Niezarządzane przemysłowe przełączniki Ethernet 10/100 m serii są pakowane w kompaktową obudowę...
niezarządzany przełącznik Gigabit Ethernet

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO900

etykieta: Przełącznik Gigabit z jednym portem światłowodowym , Przełącznik Gigabit z czterema portami Ethernet , Przełącznik 10/100/1000 niezarządzanego Gigabit Ethernet

Przegląd NT-IN314 niezarządzalny przełącznik Gigabit Ethernet to przemysłowy 5-portowy przełącznik Gigabit. Zapewnia 4-portowe porty Ethernet 10/100 / 1000BASE-TX oraz dodatkowy port światłowodowy 1000Base-FX. Rygorystyczne wzornictwo przemysłowe...
Niezarządzany przełącznik Fast Ethernet POE

Marka: N-net

Packaging: karton

Ability Supply: 50000

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: Szybki konwerter mediów POE , Przełącznik Industrial Poe 10 / 100M , Przełącznik POE 10/100 Mbps

Przełącznik POE N-net Unmanaged Fast Ethernet Seria NT-IN311 to konwerter 10/100 / 1000Base-TX na 1000Base-SX / LX Industrial Gigabit Fiber. Pozwoli to na zwiększenie zasięgu transmisji sieci do 100 km przez port światłowodowy, a port UTP może...
POE Przełącz sieć 5 portów 10 / 100M

Marka: N-net

Packaging: 12 sztuk / ctn

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: POE Switch Networking , POE Switch Networking 5 portów , POE Switch Networking 5 portów 10 / 100M

Przełącznik N-netto Fibre Switch POE Switching Networking NT-1400-AF4 Przełącznik POE Fast Ethernet oferuje wysoką wydajność IEEE 802.3af PoE (do 15,4 W) na wszystkich portach. Oferując niezawodną technologię przełączania i zaawansowane funkcje...
przemysłowy niezarządzany szybki przełącznik ethernetowy

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Przemysłowy niezabezpieczony przełącznik Fast Ethernet , Przemysłowy przełącznik Ethernet 10 / 100M , Niezarządzany przełącznik Ethernet 10 / 100M

przemysłowy niezarządzany szybki przełącznik ethernetowy Przemienniki serii NT-IN112 do niezarządzanych, szybkich łączy Ethernet to konwerter przemysłowy 10 / 100Base-TX na 100Base-FX Industrial Fast Ethernet z pojedynczym portem światłowodowym i 2...
Niezarządzany przełącznik 10/100 M POE

Marka: N-net

Packaging: karton

Ability Supply: 5000 pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Niezarządzany przełącznik 10/100M POE , Niezarejestrowany przełącznik POE , Niezmienny przemysłowy przełącznik Ethernet

Przełącznik N-net Unmanaged 10/100M POE NT-IN118S-20 to przemysłowy konwerter mediów Fast Ethernet z 9 portami. Obsługuje 8 portów 10 / 100BASE-T i 1 port 100Base-X.it jest pakowany w kompaktową obudowę IP40, która pozwala na montaż na szynie DIN...
Przemysłowy przełącznik POE o małej prędkości

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Low Speed ​​Industrialswitch , Przemysłowy 5-portowy przełącznik Fast Ethernet , Przemysłowy przełącznik Fast Ethernet POE

Przegląd NT-IN114D Przemysłowa seria przełączników Fast Ethernet POE to przełącznik przemysłowy wyposażony w port 10 / 100M UTP z portem danych o niskiej prędkości. Zapewnia 4 porty 10 / 100Base-T, 3 wolne porty danych i port 1100FX. Dzięki ściśle...
Niezarządzany 2 przełącznik światłowodowy POE

Marka: N-net

Packaging: karton

Ability Supply: 50000

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Niezarządzany 2 przełącznik światłowodowy POE , Przełącznik 10 / 100M 2 Fiber POE , Przemysłowy przełącznik światłowodowy 10 / 100M

Przełącznik N-net Unmanaged 2 Fiber POE NT-IN124 jest niezarządzanym 2 światłowodowym przełącznikiem POE z 6 portami. Obsługuje 4 porty 10 / 100BASE-T i 2 porty 100Base-X. Seria NT-IN124 jest pakowana w kompaktową obudowę IP40, która umożliwia...
Przełącznik POE niezarządzanej sieci Fast

Marka: N-net

Packaging: 19 sztuk / karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: Przełącznik POE Fast Network , Niezarządzana sieć Przełącznik POE , Przełącznik POE niezarządzanej sieci Fast

Przełącznik POE N-net Unmanaged Fast Network NT-W500-AF4 Przełącznik POE to port 4 -wierszowy Przełącznik Fast Ethernet POE z jednym portem uplink oraz 4 porty Power over Ethernet obsługujące zasilanie PoE o maksymalnej mocy 30W. Całkowity budżet...
Niezarządzalny przełącznik Ethernet 10/100 / 1000M

Marka: N-net

Packaging: karton

Ability Supply: 50000

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Niezarządzalny przełącznik Ethernet 10/100 / 1000M , Niezarządzany przełącznik światłowodowy 10/100 / 1000M , Niezarządzalny przełącznik Gigabit Ethernet

Przełącznik sieci Ethernet N-net Unmanaged 10/100 / 1000M Seria NT-IN314 to niezarządzany przełącznik sieci Ethernet 10/100 / 1000M. Zapewnia 4-portowe porty Ethernet 10/100 / 1000BASE-TX oraz dodatkowy port światłowodowy 1000Base-FX. Rygorystyczne...
Fast Ethernet 9-portowy przełącznik POE Networking

Marka: N-net

Packaging: 12 sztuk / ctn

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: Networking Przełącznik POE , 9-portowy przełącznik POE Networking , Ethernet 9-portowy przełącznik POE Networking

N-net Fast Ethernet 9-portowy przełącznik POE Networking NT-1800-AF8 szybki przełącznik ethernetowy POE zapewnia 8 portów 10/100 Mb / s 802.3af / at Power over Ethernet, 1 port światłowodowy dla łącza uplink o łącznym budżecie PoE 120 Watów. Jego...
Przełącznik POE Fast Ethernet 8 portów 802.3AF

Marka: N-net

Packaging: 14 szt. Na kreskówkę

Ability Supply: 5000 pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: Przełącznik POE 8 portów 802.3AF , Przełącznik POE Fast Ethernet 802.3AF , Przełącznik POE 8 portów 802.3AF

Przełącznik POE N-net Fast Ethernet 8 portów 802.3AF N-net NT-W900-AF8 jest członkiem rodziny przełączników POE N-net 802.3af Fast Ethernet, zapewnia 8 portów 10/100 Mb / s 802.3at / 802.3af Power over Ethernet + 1 10 / 100M portów w sumie 130 waty...
6 portów Niezarządzane, szybkie przełączniki POE

Marka: N-net

Packaging: 12 sztuk / ctn

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: Szybkie przełączniki POE , Niezarządzane , szybkie przełączniki POE , 6 portów Niezarządzane , szybkie przełączniki POE

N-net 6 portów niezarządzanego szybkiego przełącznika POE NT-2400-AF4 to 6-portowy, szybki ethernetowy przełącznik POE z 2 portami uplink i 4 portami Power over Ethernet. Port Per PoE to zasilacz o mocy do 30W. Całkowity budżet zasilania PoE wynosi...
Konwerter światłowodowy 10G SFP

Marka: N-net

Packaging: pakiet

Ability Supply: 50000

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: 10G niezarządzalny konwerter mediów Ethernet , Konwerter światłowodowy 10G , Konwerter mediów światłowodowych 10G SFP

Konwerter światłowodowy N-net 10G SFP Konwertery światłowodowe NT-XG110 / NT-XG101 10G to kompletne i wszechstronne rozwiązania dla aplikacji takich jak FTTx, CWDM i Ethernet nośny. Dzięki zróżnicowanym prędkościom 1000Mbps i 10G, N-net zapewnia...
Wholesale Niezarządzane from China, Need to find cheap Niezarządzane as low price but leading manufacturers. Just find high-quality brands on Niezarządzane produce factory, You can also feedback about what you want, start saving and explore our Niezarządzane, We'll reply you in fastest.
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą