http://pl.nnetswitch.com
Dom > Products > Niezarządzany(Wszystkich 24 Produkty dla Niezarządzany)
Kategorie o produkcie
Usługi Online
Skontaktuj się Now

Niezarządzany - producent, fabryka, dostawca z Chin

Jesteśmy wyspecjalizowanymi Niezarządzany producentami i dostawcami / fabryką z Chin. Sprzedaż hurtowa Niezarządzany o wysokiej jakości w niskiej cenie / taniej, jednej z Niezarządzany wiodących marek z Chin, Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd.
Szybki 5-portowy przełącznik POE Niezarządzany

Marka: N-net

Packaging: 12 sztuk / ctn

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Przełącznik POE Niezarządzany , 5 portów Przełącznik POE Niezarządzany , Szybki 5-portowy przełącznik POE Niezarządzany

N-net Fast 5 Ports Przełącznik POE niezarządzany NT-1400-AF4 jest niezarządzanym przełącznikiem ethernet POE, który ma jeden port łącza światłowodowego plus 4 porty łącza nadawczego o możliwości Power over Ethernet. Ten przełącznik 10/100 M może być...
Niezarządzany Fast Ethernet POE Switch 5 portów

Marka: N-net

Packaging: karton

Ability Supply: 5000 pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Ethernet POE Przełącz 5 portów , Fast Ethernet POE Switch 5 portów , Niezarejestrowany przełącznik POE 5 portów

N-net Unmanaged Fast Ethernet POE Switch 5 portów N-net NT-W500-AF4 to 4-portowy przełącznik 10 / 100M poe z 802.3at / af Power over Ethernet + 1-portowy przełącznik Fast Ethernet . Ten przełącznik może zwiększyć odległość do 250 m, co jest...
szybki konwerter mediów światłowodowych Ethernet

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: Niezarządzalny przełącznik Ethernet , Niezarządzany przełącznik Fast Ethernet , Przełącznik Ethernetu Fiber

Przegląd Seria szybkich konwerterów światłowodowych NT-IN111 to 10 / 100Base-TX na 100Base-FX Industrial Fast Ethernet Media Converter. Pozwoli to na zwiększenie zasięgu transmisji do 120 km za pośrednictwem portu światłowodowego, a port UTP może...
9 portów 10/100 M niezarządzanego przełącznika Power Over Ethernet

Marka: N-net

Packaging: 14 sztuk / karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Przełącznik Power Over Ethernet 9 portów , Niezarządzany przełącznik Power Over Ethernet , 10 / 100M Niezarządzalny przełącznik Power over Ethernet

N-net 9 portów 10/100 M niezarządzanego przełącznika Power over Ethernet Przełącznik Power Over Ethernet NT-1800-AF8 Seria to niezarządzany przełącznik Fast Ethernet PoE z 8 portami PoE RJ45. Przełącznik POE 8 portów Ethernet jest zgodny z normą...
Przełącznik POE 8 portów 10/100 M Niezarządzalny

Marka: N-net

Packaging: 12 sztuk / ctn

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: POE Switch 8 portów niezarządzanych , Przełącznik POE 8 portów 10 / 100M , Przełącznik POE 8 portów 10/100 M Niezarządzalny

Przełącznik N-Net POE 8 portów 10 / 100M Niezarządzany NT-W900-AF8 8-portowy, szybki ethernetowy przełącznik POE , który zapewnia 8 portów 10/100 BASE-TX 802.3 af (lub 4 10 / 100BASE-TX 802.3 at) PoE i port łącza nadawczego 10 / 100BASE-TX. Moc...
Gigabit Ethernet POE Switch 4 porty Unmanaged

Marka: N-net

Packaging: 19 szt. Na kreskówkę

Ability Supply: 5000 pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Gigabitowy przełącznik POE 4 porty Niezarządzany , Przełącznik POE Gigabit Ethernet 4 porty , POE Switch 4 porty Unmanaged Gigabit

Gigabit Ethernet POE Switch 4 porty Unmanaged N-net NT-WG500-AF4 to gigabitowy przełącznik poe, w którym wszystkie 4 porty zstępujące mają moc obliczeniową przez Ethernet. Aby ułatwić instalację, N-net zaprojektował 4-portowy przełącznik POE dla...
Szybki, zdezaktualizowany przełącznik Ethernet

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO900

etykieta: Niezarządzany przełącznik światłowodowy , 8 portów Ethernet Fiber Ethernet Switch , Przełączanie dwóch portów światłowodowych

Przegląd NT-IN1082GF Seria przełączników Fast umanaged Ethernet to 10-portowy przełącznik niezarządzalny Ethernet, zapewniający 2 porty Gigabit Ethernet 1000Base-X i maksymalnie 8 portów 100Base-TX. Do 3Mb bufora dużej pojemności idealnie nadaje się...
Niezarządzany przemysłowy przełącznik Ethernet POE

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: Przełącznik POE Fast Ethernet , 4 POE Przełącza przełącznik Ethernet , Mały przełącznik Fast Ethernet POE

Przegląd Seria NT-IN114D to przemysłowy przełącznik Ethernet POE wyposażony w 4 port 10 / 100M UTP z portem o niskiej prędkości transmisji danych. Zapewnia 4 porty 10 / 100Base-T, 3 wolne porty danych i port 1100FX. Dzięki rygorystycznym projektom...
niezarządzalny konwerter światłowodowy 100M

Marka: N-net

Packaging: karton

Ability Supply: 50000

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Niezarządzany Fast Media Converter , Konwerter światłowodowy 100M , 100M niezarządzalny światłowodowy konwerter mediów

Przegląd Seria NT-1100-DIP / 1100S-DIP to konwerter mediów z przełącznikiem DIP. Przełącznik DIP może ustawić tryb konwersji (zapis i przekazywanie / przekierowanie), tryb pracy (pełny dupleks / półdupleks), szybkość działania (10 / 100M) i funkcję...
Konwerter światłowodowy Ethernet

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Niezarządzany 10 / 100M Media Converter , Konwerter mediów Niezarządzalny , Unmanaged Fibre Media Converter

N-net Ethernet Fibre Media Converter N-net NT-1200, Fast Media Converter to wieloportowy konwerter światłowodowy, zwany także niezarządzanym przełącznikiem światłowodowym, konwerter światłowodowy Fibre to podobna funkcja, co zwykły konwerter...
Niezarządzany konwerter mediów Gigabit Fiber

Marka: N-net

Packaging: karton

Ability Supply: 5000 pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Gigabitowy konwerter Ethernet , Konwerter światłowodowy Gigabit , Gigabitowy konwerter Ethernet

Konwerter N-net Unmanaged Gigabit Fibre Media NT-2100 to konwerter mediów Gigabit Fiber, który realizuje konwersję mediów. Seria NT-2100 przyjmuje technologię przełączania. Obsługuje dwa rodzaje połączeń sieci medialnej: 1000Base-T i 1000Base-SX /...
Niezarządzany pełny konwerter światłowodowy 1000M

Marka: N-net

Packaging: karton

Ability Supply: 50000

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Pełny konwerter mediów światłowodowych 1000M , Niezarządzany pełny konwerter mediów światłowodowych Gigabit , Niezarządzany konwerter pojedynczych światłowodów

N-Net Niezarządzany pełny 1000M Fibre Media Converter NT-S2100adopts technologia przełączania. i obsługuje: 1000Base-T i 1000Base-SX / LX. Jest zgodny ze standardami IEEE802.3z i IEEE802.3ab. Interkonwertuje sygnały elektryczne skrętek 1000Base-T z...
Niezarządzany pełny konwerter mediów 1000M

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Niezarządzany pełny gigabitowy konwerter mediów , Niezarządzany gigabitowy konwerter mediów , Full Gigabit Media Converter

N-net Unmanaged Full 1000M Media Converter NT-2100 to automatyczny niezarządzalny konwerter mediów, który zapewnia interfejs między portami 1000BASE-TX RJ45 Ethernet i 1000BASE-FX MultiMode Duplex SC, umożliwiając użytkownikom zintegrowanie...
niezarządzany przemysłowy ethernetowy siwtch

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: Przełącznik niezarządzalny 10/100 Mb / s , Niezarządzalny przełącznik Ethernet 10/100 Mb / s , Przełącz 10/100 Mb / s Niezarządzane

Przegląd przemysłowych przełączników POE Fast Ethernet NT-IN112 niezarządzana przemysłowa seria Ethernet to 10 / 100Base-TX na 100Base-FX Industrial Fast Ethernet Media Converter z pojedynczym portem światłowodowym i 2 portami miedzianymi....
Niezarządzany przemysłowy przełącznik Ethernet 10 / 100m

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO900

etykieta: Dwa porty światłowodowe Poe Switch , Niezmienny przełącznik Ethernet Poe , Power Over Ethernet

Przegląd NT-IN124 to niezarządzany przemysłowy przełącznik Ethernet 10 / 100m z 6 portami. Obsługuje 4 porty 10 / 100BASE-T i 2 porty 100Base-X. NT-IN124 Niezarządzane przemysłowe przełączniki Ethernet 10/100 m serii są pakowane w kompaktową obudowę...
niezarządzany przemysłowy przełącznik ethernetowy Gigabit Ethernet

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO900

etykieta: Niezarządzany przemysłowy konwerter mediów 10/100 / 1000M , Gigabit One Fibre Port Media Converter , Port Gigabit One Ethernet

Przegląd Seria NT-IN311 to przemysłowe przełączniki Gigabit Ethernet. Pozwoli to na zwiększenie zasięgu transmisji sieci do 100 km przez port światłowodowy, a port UTP może działać w aplikacji 10/100 / 1000M. Seria przełączników przemysłowych...
przemysłowy konwerter mediów gigabitowych

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: Przemysłowy przełącznik ethernetowy 10/100 / 1000mbps , Przemysłowy 3-portowy gigabitowy konwerter mediów , Niezarządzany przemysłowy przełącznik gigabitowy

Przegląd Seria NT-IN 312 to 2-portowy przełącznik przemysłowy Gigabit Ethernet 10/100/1000Base-TX na 1000Base-SX / LX. Pozwoli to na zwiększenie zasięgu transmisji sieci do 100 km przez port światłowodowy, a port UTP może działać w aplikacji 10M,...
niezarządzany przełącznik Gigabit Ethernet

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO900

etykieta: Przełącznik Gigabit z jednym portem światłowodowym , Przełącznik Gigabit z czterema portami Ethernet , Przełącznik 10/100/1000 niezarządzanego Gigabit Ethernet

Przegląd NT-IN314 niezarządzalny przełącznik Gigabit Ethernet to przemysłowy 5-portowy przełącznik Gigabit. Zapewnia 4-portowe porty Ethernet 10/100 / 1000BASE-TX oraz dodatkowy port światłowodowy 1000Base-FX. Rygorystyczne wzornictwo przemysłowe...
Gigabitowa niezarządzana siwtch przemysłowa

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO901

etykieta: Przełącznik Gigabit Ethernet z dwoma portami światłowodowymi , Dwa porty Gigabit Ethernet , Przełącznik Ethernet dla dwóch portów światłowodowych 10/100 / 1000M

Przegląd przemysłowych przełączników Gigabit Ethernet Seria przełączników Industrial Ethernet NT-IN322BF to przemysłowy 4-portowy przełącznik Gigabit z podwójnym portem światłowodowym, zapewniający 2 porty 10/100 / 1000BASE-TX portów Ethernet i dwa...
Niezarządzany przełącznik Fast Ethernet POE

Marka: N-net

Packaging: karton

Ability Supply: 50000

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: Szybki konwerter mediów POE , Przełącznik Industrial Poe 10 / 100M , Przełącznik POE 10/100 Mbps

Przełącznik POE N-net Unmanaged Fast Ethernet Seria NT-IN311 to konwerter 10/100 / 1000Base-TX na 1000Base-SX / LX Industrial Gigabit Fiber. Pozwoli to na zwiększenie zasięgu transmisji sieci do 100 km przez port światłowodowy, a port UTP może...
10/100 / 1000m Przemysłowy niezarządzany przełącznik z poe

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: 10/100 / 1000m Przemysłowy niezarządzalny przełącznik , Przemysłowy niezarządzalny przełącznik , Industrial Unmanaged Switch with Poe

Przegląd NT-IN314 Industrial Gigabit Ethernet Seria przełączników POE to przemysłowy 5-portowy przełącznik Gigabit. Zapewnia 4-portowe porty Ethernet 10/100 / 1000BASE-TX oraz dodatkowy port światłowodowy 1000Base-FX. Rygorystyczne wzornictwo...
Przełącznik światłowodowy o niskiej prędkości transmisji danych

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Przełącznik światłowodowy o niskiej prędkości transmisji danych , Przełącznik Ethernet o małej szybkości transmisji danych , Przełącznik światłowodowy 10 / 100M 5 Prts

Przegląd Seria przełączników przemysłowych Fast Ethernet NT-IN114D to przemysłowy przełącznik Fast Ethernet z 4 portami 10 / 100M UTP i portem o niskiej prędkości transmisji danych. Zapewnia 4 porty 10 / 100Base-T, 3 wolne porty danych i port...
przemysłowy niezarządzany szybki przełącznik ethernetowy

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Przemysłowy niezabezpieczony przełącznik Fast Ethernet , Przemysłowy przełącznik Ethernet 10 / 100M , Niezarządzany przełącznik Ethernet 10 / 100M

przemysłowy niezarządzany szybki przełącznik ethernetowy Przemienniki serii NT-IN112 do niezarządzanych, szybkich łączy Ethernet to konwerter przemysłowy 10 / 100Base-TX na 100Base-FX Industrial Fast Ethernet z pojedynczym portem światłowodowym i 2...
Przemysłowy przełącznik światłowodowy 10 / 100M

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Przemysłowy przełącznik światłowodowy 10/100 M. , 8 Przełącznik Ethernet dla portów RJ45 , Przełącznik Ethernet 8port Industrial 10 / 100M

Przegląd NT-IN118S-20 to przemysłowy przełącznik Fast Ethernet z 9 portami. Obsługuje 8 portów 10 / 100BASE-T i 1 port 100Base-X. NT-IN118S-20 to przemysłowy przełącznik Fast Ethernet, pakowany w kompaktową obudowę IP40, która umożliwia montaż na...
Wholesale Niezarządzany from China, Need to find cheap Niezarządzany as low price but leading manufacturers. Just find high-quality brands on Niezarządzany produce factory, You can also feedback about what you want, start saving and explore our Niezarządzany, We'll reply you in fastest.
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą