http://pl.nnetswitch.com
Dom > Products > Obudowa Konwertera Mediów(Wszystkich 24 Produkty dla Obudowa Konwertera Mediów)
Kategorie o produkcie
Usługi Online
Skontaktuj się Now

Obudowa Konwertera Mediów - producent, fabryka, dostawca z Chin

Jesteśmy wyspecjalizowanymi Obudowa Konwertera Mediów producentami i dostawcami / fabryką z Chin. Sprzedaż hurtowa Obudowa Konwertera Mediów o wysokiej jakości w niskiej cenie / taniej, jednej z Obudowa Konwertera Mediów wiodących marek z Chin, Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd.
Przemysłowy konwerter mediów 10/100 / 1000M

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: 10/100 / 1000M Industrial Medai Convereter , Gigabit Industrial Medai Convereter , Industrial Medai Convereter Gigabit

Przegląd Seria przełączników NT-IN 312 Industrial Gigabit Ethernet to 2-portowy konwerter 10/100 / 1000Base-TX na 1000Base-SX / LX Industrial Gigabit Fiber. Pozwoli to na zwiększenie zasięgu transmisji sieci do 100 km przez port światłowodowy, a...
Indusrtial gigabitowy konwerter mediów

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: Konwerter mediów przemysłowych 10/100 / 100M , Gigabit Industrial Media Convereter , Jeden konwerter światłowodowy Gigatbit Media

Przegląd Seria konwerterów przemysłowych NT-IN311 Gigabit Media to konwerter mediów 10/100 / 1000Base-TX na 1000Base-SX / LX Indusrtial. Pozwoli to na zwiększenie zasięgu transmisji sieci do 100 km przez port światłowodowy, a port UTP może działać w...
przemysłowy 2 konwerter mediów dla portów RJ45

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Przemysłowy konwerter 2 portów RJ45 , Przemysłowy konwerter mediów Gigabit Fiber , 2 RJ45 Ports Media Converter

Przegląd Seria przełączników przemysłowych NT-IN 312 to 2-portowy konwerter przemysłowy 10/100 / 1000Base-TX na 1000Base-SX / LX. Pozwoli to na zwiększenie zasięgu transmisji sieci do 100 km przez port światłowodowy, a port UTP może działać w...
przemysłowy konwerter mediów gigabitowych

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: Przemysłowy przełącznik ethernetowy 10/100 / 1000mbps , Przemysłowy 3-portowy gigabitowy konwerter mediów , Niezarządzany przemysłowy przełącznik gigabitowy

Przegląd Seria NT-IN 312 to 2-portowy przełącznik przemysłowy Gigabit Ethernet 10/100/1000Base-TX na 1000Base-SX / LX. Pozwoli to na zwiększenie zasięgu transmisji sieci do 100 km przez port światłowodowy, a port UTP może działać w aplikacji 10M,...
Przemysłowy konwerter mediów 10/100 / 1000M

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Przemyslowy gigabitowy konwerter mediów , Przemysłowy konwerter mediów 10/100 / 1000M , Przemysłowy konwerter mediów DIP

Przegląd Seria NT-IN311 to konwerter 10/100 / 1000Base-TX na 1000Base-SX / LX Industrial Gigabit Media. Pozwoli to na zwiększenie zasięgu transmisji do 100 km za pośrednictwem portu światłowodowego, a port UTP może działać w aplikacjach 10M, 100M i...
Przemysłowy konwerter mediów DIP

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Przemysłowy konwerter Fast Media DIP , DIP Fast Media Converter , Przemysłowy konwerter mediów 10 / 100M

Przegląd NT-IN111 Przemysłowa seria Fast PoE Media Converter to konwerter mediów 10 / 100Base-TX na 100Base-FX Industrial Fast Ethernet. Pozwoli to na zwiększenie zasięgu transmisji sieci do 120 km poprzez port światłowodowy, a port UTP może działać...
przemysłowy gigabitowy konwerter mediów POE

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: IEEE802.3 Af Standardowy konwerter mediów POE , Konwerter Medialny POE Gigabit , POE Gigabit Media Converter

Przegląd NT-IN311 Przemysłowa seria Gigabit PoE Media Converter to konwerter 10/100 / 1000Base-TX na 1000Base-SX / LX Industrial Gigabit Fiber. Pozwoli to na zwiększenie zasięgu transmisji sieci do 100 km przez port światłowodowy, a port UTP może...
Przemysłowy konwerter mediów Fast Ethernet 10/100

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: Przemysłowy konwerter mediów 10/100 , Przemysłowy konwerter 10/100 Fast Ethernet , Przemysłowy konwerter mediów 10/100

Przegląd N-net NT-IN111-2 to przemysłowy konwerter mediów, przeznaczony do konwersji sieci Ethernet do sieci światłowodowych poprzez przezroczyste przekształcanie sygnałów Ethernet w sygnały optyczne. Pozwoli to na zwiększenie zasięgu transmisji...
Przemysłowy konwerter mediów Fast Ethernet

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Przemysłowy konwerter mediów , Przemysłowy konwerter mediów , Konwerter mediów o małej prędkości

Przemysłowy konwerter mediów NT-IN111D to przemysłowy Fast Media Converter wyposażony w jeden port 10 / 100M UTP i niską prędkość transmisji danych. Zapewnia jeden port 10 / 100Base-T, 3 porty danych o niskiej prędkości i jeden port 100Bse-FX....
3-portowy przemysłowy nadmiarowy konwerter mediów Fast Ethernet

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Przemysłowy niezarządzany przełącznik POE , Przełącznik Power over Ethernet , Przemysłowy przełącznik Power over Ethernet

Przemysłowy przełącznik Fast Ethernet POE Seria NT-IN121 to przemysłowy przełącznik Ethernet POE, który obsługuje konwersję między portem jednoportowym 10 / 100Base-TX i dwuportowym 100Base-FX. Konwertery są zaprojektowane dla krytycznych sieci...
szybki konwerter mediów światłowodowych Ethernet

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: Niezarządzalny przełącznik Ethernet , Niezarządzany przełącznik Fast Ethernet , Przełącznik Ethernetu Fiber

Przegląd Seria szybkich konwerterów światłowodowych NT-IN111 to 10 / 100Base-TX na 100Base-FX Industrial Fast Ethernet Media Converter. Pozwoli to na zwiększenie zasięgu transmisji do 120 km za pośrednictwem portu światłowodowego, a port UTP może...
Szybki konwerter mediów POE Ethernet

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: Przełącznik sieci Fast Poe , Szybki przełącznik POE po jednym porcie , Przełącznik POE Fast One Fibre Port

Przegląd NT-IN111D jest przemysłowym konwerterem mediów POE Ethernet, szybko wyposażonym w jeden port 10 / 100M UTP i niską prędkością danych. Zapewnia jeden port 10 / 100Base-T, 3 porty danych o niskiej prędkości i jeden port 100Bse-FX. Dzięki...
Konwerter mediów 10 / 100M Ethernet

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: Fast Ethernet Media Convereter , Konwerter mediów 10 / 100M Ethernet , Konwerter mediów Ethernet 10 / 100M

Przegląd NT-IN111 Konwerter 10 / 100M Ethernet Media może zredukować rozmieszczenie kabli i wyeliminować potrzebę stosowania dedykowanych gniazdek elektrycznych na ścianie, suficie lub w niedostępnym miejscu. NT-IN111 Konwerter 10 / 100M Ethernet...
Obudowa konwertera światłowodowego

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 2000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: Konwerter Media Chassis 14 slotów , Zasilacz sieciowy Podajnik zasilacza , Konwerter zasilania z zasilacza Media Converter

Podwozie N-Net Fiber Media Converter Konwerter mediów Obudowa 14 Gniazdo jest wyposażone w dwa zasilacze: główne i zapasowe, i obsługuje automatyczne przełączanie. Podwozie Media Converter Chassis 14 to rodzaj niedrogiego stojaka (2U), który jest...
Konwerter mediów światłowodowych 40KM Gigabit

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: Konwerter światłowodowy 40KM , Konwerter mediów światłowodowych 40KM Gigabit , Konwerter mediów 40KM

Konwerter mediów N-net 40KM Gigabit Fiber NT-3011 / NT-3011S Adaptacyjny konwerter mediów 10/100/1000 Mb / s przystosowuje technologię przełączania do konwersji mediów. Jest zgodny ze standardami IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z i IEEE802.3ab....
Niezarządzany pełny konwerter mediów 1000M

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Niezarządzany pełny gigabitowy konwerter mediów , Niezarządzany gigabitowy konwerter mediów , Full Gigabit Media Converter

N-net Unmanaged Full 1000M Media Converter NT-2100 to automatyczny niezarządzalny konwerter mediów, który zapewnia interfejs między portami 1000BASE-TX RJ45 Ethernet i 1000BASE-FX MultiMode Duplex SC, umożliwiając użytkownikom zintegrowanie...
Konwerter mediów 10 / 100M Niezarządzalny

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Szybko konwerter światłowodowy , Konwerter 10 / 100M niezarządzanego nośnika światłowodowego , Konwerter mediów 10 / 100M

Konwerter mediów N-Net 10/100 M Niezarządzalny NT-1100 Fast Ethernet Media Converter został specjalnie zaprojektowany, aby umożliwić projektantom sieci zintegrowanie połączeń kabli miedzianych z siecią światłowodową. Pozwala to na integrację lub...
Fibre Media Converter Obudowa 14 gniazd

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 2000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: Fibre Media Converter Obudowa 14 gniazd , 14 slotów pod przetwornik światłowodu , Obudowa konwertera światłowodowego

N-net Fibre Media Converter Podwozie 14 gniazd Konwerter mediów Obudowa 14 Gniazdo jest wyposażone w dwa zasilacze: główne i zapasowe, i obsługuje automatyczne przełączanie. Podwozie Media Converter Chassis 14 to rodzaj niedrogiego stojaka (2U),...
Konwerter mediów 10/100 / 1000M 20KM

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: Konwerter mediów 10/100 / 1000M 20KM , Konwerter mediów 10/100 / 1000M 20KM , 10/100 / 1000M Ethernet Media Converter 20KM

N-net 10/100 / 1000M Fibre Media Converter 20KM NT-3011 / NT-3011S Adaptacyjny konwerter mediów 10/100/1000 Mb / s przystosowuje technologię przełączania do konwersji mediów. Jest zgodny ze standardami IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z i...
120-gigabajtowy konwerter mediów światłowodowych

Marka: N-net

Packaging: Karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: 120-gigabajtowy konwerter mediów światłowodowych , Konwerter światłowodowy 120KM , 120KM Media Converter

N-net 120KM Gigabit Fibre Media Converter NT-3011 / NT-3011S Adaptacyjny konwerter mediów 10/100/1000 Mb / s przystosowuje technologię przełączania do konwersji mediów. Jest zgodny ze standardami IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z i IEEE802.3ab....
10 / 100M Zewnętrzny konwerter mediów

Marka: N-net

Packaging: pakiet

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: Konwerter światłowodów na Ethernet Fast , Konwerter światłowodowy 10 / 100M , Konwerter światłowodowy na Ethernet 10 / 100M

Zewnętrzny konwerter mediów N-net 10 / 100M Seria NT-1100 to konwertery światłowodowe na konwertery mediów Ethernet, które nie są zarządzane, co daje możliwość wyboru spośród najpopularniejszych złączy światłowodowych, ST, SC lub FC. Ten konwerter...
Konwerter mediów z przełącznikiem DIP

Marka: N-net

Packaging: karton

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Bag/Bags

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

etykieta: Konwerter mediów 10 / 100M z Dip , Jeden Fastportowy konwerter portów światłowodowych , Jeden konwerter światłowodowy Fibre Port

Konwerter N-net Media z przełącznikiem DIP NT-S1100 10/100 do 100FX Konwertery mediów typu WDM (Single Fiber Wave Division Multiplexing) umożliwiają przenoszenie danych normalnie przenoszonych przez dwa kable światłowodowe na pojedynczą żyłę...
10/100 / 1000M Wewnętrzny konwerter mediów światłowodowych

Marka: N-net

Packaging: karton

Ability Supply: 50000

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

etykieta: Wewnętrzny konwerter Ethernet Gigabit Fibre , Wewnętrzny gigabitowy konwerter mediów , 10/100 / 1000M Wewnętrzny konwerter mediów

Wewnętrzny konwerter światłowodowy N-net 10/100 / 1000M NT-3011 to wewnętrzny konwerter Ethernetu Gigabit Fiber. Ta seria wykorzystuje technologię przełączania do realizacji konwersji mediów. Obecnie obsługuje połączenia sieciowe 10Base-T /...
Konwerter mediów przemysłowych 2FX do 1Tx z redundancją światłowodu

Marka: N-net

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

Model No: NT-IN121BF

etykieta: Konwerter mediów przemysłowych 2FX do 1Tx , Przemysłowy konwerter mediów z nadmiarowością światłowodu , Konwerter przemysłowy 2FX z nadmiarowością światłowodu

Konwerter mediów przemysłowych 2FX do 1Tx z redundancją światłowodu N-net NT-IN121BF to przemysłowy konwerter mediów Fast Ethernet 2FX do 1Tx z redundancją światłowodu. Obsługuje funkcję Dip, po włączeniu przełącznika DIP, podczas gdy jeden port...
Wholesale Obudowa Konwertera Mediów from China, Need to find cheap Obudowa Konwertera Mediów as low price but leading manufacturers. Just find high-quality brands on Obudowa Konwertera Mediów produce factory, You can also feedback about what you want, start saving and explore our Obudowa Konwertera Mediów, We'll reply you in fastest.
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą