Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Kategorie o produkcie

Wzmacniacz Sfp Na Sfp 3r - producent, fabryka, dostawca z Chin

(Wszystkich 24 Produkty dla Wzmacniacz Sfp Na Sfp 3r)

  • Wzmacniacz 10G SFP na SFP 3R

    Wzmacniacz 10G SFP na SFP 3R

    • Marka: N-net

    • Packaging: pakiet

    • Ability Supply: 50000

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Przegląd Seria T-XG002 / T-XG020 / T-XG011 to repeater 10G SFP do SFP 3R, działający jako konwerter trybu światłowodowego lub repeater światłowodowy do transmisji na duże odległości. Jest to konwerter mediów do sieci szkieletowej (SAN, LAN, MAN) z optyczną konwersją długości fali 1310nm / 1550nm / CWDM / DWDM, który...

    Skontaktuj się Now

  • 4 SFP + L2 + zarządzalny 48 portów Gigabit Switch

    4 SFP + L2 + zarządzalny 48 portów Gigabit Switch

    • Marka: N-net

    • Packaging: 4 szt. Na kreskówkę

    • Ability Supply: 2000 pcs around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    N-net L2 + zarządzalny 48 portów Gigabit Switch z 4 gniazdami SFP + NT-50MG48T4XGF to zarządzalny przełącznik L2 + z 48 portami 10/100 / 1000M portów Ethernet i 4 gniazdami 10G SFP + z modułowymi wentylatorami i zasilaczami dla architektury wysokiej dostępności. Ten przełącznik Ethernet zawiera oprogramowanie Standard...

    Skontaktuj się Now

  • 48 portów Gigabit Smart Managed Switch 10G Uplink

    48 portów Gigabit Smart Managed Switch 10G Uplink

    • Marka: N-net

    • Packaging: Opakowanie papierowe, 4 szt. Na kreskówkę

    • Ability Supply: 2000 pcs around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    N-net 48 portów Gigabit Smart Managed Switch 10G Uplink NT-50MG48T4XGF jest zarządzalnym przełącznikiem L2 + umożliwiającym pobieranie 48 portów 10/100 / 1000M base-T i 4 portów SFP + uplink 10G. Ten przełącznik Ethernet jest wyposażony w pełen zestaw funkcji L2, w tym IGMP snooping, mirroring portów, Spanning Tree...

    Skontaktuj się Now

  • Smart Managed Gigabit POE Swicth 24 porty

    Smart Managed Gigabit POE Swicth 24 porty

    • Marka: N-net

    • Packaging: 4 szt. Na kreskówkę

    • Ability Supply: 2000 pcs around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    N-net Smart Managed Gigabit PoE Swicth 24 porty NT-35MG22T2GC2GF-AF24 to zarządzany przez Internet inteligentny gigabitowy przełącznik PoE z 24 portami Ethernet, w tym 22 portami 10/100 / 1000M PoE, 2 gigabitowymi portami uplink SFP i 2 gigabitowymi portami uplink. Ten zarządzany przełącznik gigabitowy stanowi...

    Skontaktuj się Now

  • Gigabit 8 Ports Smart Managed Switch

    Gigabit 8 Ports Smart Managed Switch

    • Marka: N-net

    • Packaging: 14 sztuk na kreskówkę

    • Ability Supply: 2000 pcs around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    8-portowy inteligentny przełącznik zarządzalny N-net Gigabit NT-MG2800SFP to zarządzany przez Internet inteligentny gigabitowy przełącznik z 8 gigabitowymi portami Ethernet i 2 gigabitowymi portami SFP uplink. Przełącznik Ethernet oferuje bogate funkcje Operacji, Administracji i Zarządzania (OAM), aby pomóc...

    Skontaktuj się Now

  • 5 portów Smart Managed Gigabit Switch

    5 portów Smart Managed Gigabit Switch

    • Marka: N-net

    • Packaging: 25 sztuk na kreskówkę

    • Ability Supply: 2000 pcs around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    5 portów Smart Managed Gigabit Switch z optycznym łączem w górę NT-MG1500 to inteligentny zarządzany przełącznik z 5 porcjami 10/100 / 1000M base-T i 1 gigabitowym portem światłowodowym. Ten gigabitowy przełącznik obsługuje standardowy prosty protokół zarządzania siecią (SNMP) i może być monitorowany za pomocą...

    Skontaktuj się Now

  • Wzmacniacz XFP na SFP 10G 3R

    Wzmacniacz XFP na SFP 10G 3R

    • Marka: N-net

    • Packaging: 19 sztuk na kreskówkę

    • Ability Supply: 5000 pcs around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Wzmacniacz XFP na SFP 10G 3R XFP do 10G SFP 3R Repeater są 10G włókna do włókna 3R repeatera i transponderów. W oparciu o liczbę 10 standardów Gigabit Fibre transpondery te obsługują połączenia światłowodowe XFP do XFP, SFP + do XFP i SFP + do SFP +. Transpondery repeaterów z XFP do SFP 10G 3R są transparentne dla...

    Skontaktuj się Now

  • Konwerter RS485 / RS422 / RS232 na Ethernet

    Konwerter RS485 / RS422 / RS232 na Ethernet

    • Marka: N-net

    • Packaging: karton

    • Ability Supply: 50000

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Przegląd Serwer szeregowy na RS232 / 485/422 to zgodny z protokołem Ethernet TCP / IP sprzęt do dwukierunkowej konwersji konwersji, zmieniający tradycyjną komunikację szeregową na sieć, może bezpośrednio uzyskać dostęp do szeregowych urządzeń sieciowych za pomocą oprogramowania. Kompaktowy, trwały, przyjazny dla...

    Skontaktuj się Now

  • Umanaged Ethernet Switch Fast

    Umanaged Ethernet Switch Fast

    • Marka: N-net

    • Packaging: karton

    • Ability Supply: 5000 pcs around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    N-net Umanaged Ethernet Switch Fast NT-IN1082GF to 10-portowy przemysłowy niezarządzalny przełącznik Ethernet, zapewniający 2 porty Gigabit Ethernet 1000Base-X i do 8 portów 100Base-TX. Bufor o dużej pojemności do 3 Mb idealnie nadaje się do aplikacji wymagających transmisji danych o dużej przepustowości. Jest zgodny...

    Skontaktuj się Now

  • 1 kanałowy konwerter wideo HD-SDI Over Fibre Video

    1 kanałowy konwerter wideo HD-SDI Over Fibre Video

    • Marka: N-net

    • Packaging: Karton

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Przegląd Nadajnik / odbiornik optyczny z serii NT-HD100R zapewnia transmisję wideo i danych HD-SDI / SD-SDI / ASI na duże odległości. Maksymalna przepływność transmisji może osiągnąć do 1485 Mb / s przy jednokanałowym wideo kierunkowym i jednokierunkowym przesyłaniu danych RS485. Został zaprojektowany z korektorem...

    Skontaktuj się Now

  • Szybki konwerter Ethernet na UTP

    Szybki konwerter Ethernet na UTP

    • Marka: N-net

    • Packaging: 20 par / CTN

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Przewód N-net Fast Ethernet do UTP N-net NT-ENU4100 Konwerter kabli Ethernet i Power over UTP to przedłużacz Ethernet 100 M, który przesyła przez przewody UTP z 4 portami RJ45 i 1 portem UTP. Ten konwerter Ethernet UTP jest stosowany w 2 parach i obsługuje zasilanie przez funkcję Ethernet PoE (15,4 W) i POE + (25,5...

    Skontaktuj się Now

  • Pasywna sieć optyczna Ethernet

    Pasywna sieć optyczna Ethernet

    • Marka: N-net

    • Packaging: karton

    • Ability Supply: 50000

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Opis NT-EPN818-01 to kasetowy EPON OLT z zaletą niskiego zużycia energii. Jest rozwijany przez huanet i wykorzystywany w małych i średnich sieciach. Wysokość wynosi zaledwie 1U, co ułatwia instalację i oszczędza miejsce. To urządzenie OLT zapewnia 8 portów PON pobierania 1,25G i 4 * port SFGE 10GE. 8 portów uplink GE...

    Skontaktuj się Now

  • 10G SFP Fibre Media Converter

    10G SFP Fibre Media Converter

    • Marka: N-net

    • Packaging: pakiet

    • Ability Supply: 50000

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Konwerter światłowodowy N-net 10G SFP Konwerter światłowodowy 10G NT-XG110 / NT-XG101 to kompletne i wszechstronne rozwiązanie dla takich aplikacji jak FTTx, CWDM i Ethernet operatora. Dzięki zróżnicowanym prędkościom 1000 Mb / s i 10 G, N-net zapewnia samodzielne produkty do konwersji mediów 10G do różnych zastosowań...

    Skontaktuj się Now

  • 24 zarządzanych portów Ethernet SFP

    24 zarządzanych portów Ethernet SFP

    • Marka: N-net

    • Packaging: karton

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    N-net 24 zarządzalny port Ethernet SFP Przełącznik Ethernet NT-35M24F4GC jest wydajnym, opcjonalnym przełącznikiem zarządzanym przez sieć L2. Oparty na rdzeniu dedykowany układ przełączający sieci przemysłowej, głównym zastosowaniem jest zapewnienie obsługi dwuwarstwowej wymiany Ethernet do budowy sieci kampusu lub...

    Skontaktuj się Now

  • Gigabit Managed Ethernet Switch

    Gigabit Managed Ethernet Switch

    • Marka: N-net

    • Packaging: 19 sztuk / karton

    • Ability Supply: 5000 pcs around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Gigabitowy zarządzalny przełącznik Ethernet N-net NT-MG1400 jest 5-porskim inteligentnym gigabitowym przełącznikiem internetowym 10/100 / 1000Mb / s, ekonomicznym rozmiarem komputera stacjonarnego / szybkim / światłowodowym WEB Smart Switchutilizing zwartą obudową, który można zamontować w 10/19-calowym stelaż z...

    Skontaktuj się Now

  • L2 Smart Managed 8 portów Gigabit Switch

    L2 Smart Managed 8 portów Gigabit Switch

    • Marka: N-net

    • Packaging: 14 sztuk na kreskówkę

    • Ability Supply: 2000 pcs around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    8-portowy przełącznik Gigabit N-net L2 Smart Managed NT-MG2800SFP to zarządzany przełącznik Ethernet z 8 portami Ethernet 10/100 / 1000M plus 2 gigabitowymi portami SFP uplink. Obsługuje IEEE 802.1X oparta na portach / Kontrola dostępu do hosta opartych guest VLAN oraz RADIUS / TACACS + uwierzytelnianie za ścisłą...

    Skontaktuj się Now

  • Porty L2 + 24 SFP Switch zarządzalny Gigabit TP

    Porty L2 + 24 SFP Switch zarządzalny Gigabit TP

    • Marka: N-net

    • Packaging: 4 szt. Na kreskówkę

    • Ability Supply: 2000 pcs around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Porty N-net L2 + 24 SFP Switch zarządzalny Gigabit TP NT-35MG24F4GC to zarządzalny przełącznik Ethernet L2 + z 24 gigabitowymi portami downlink SFP i 4 gigabitowymi portami combo. Odległość transmisji tego gigabitowego przełącznika może zostać przedłużona z 550 metrów do 2 kilometrów (światłowód wielomodowy) i do...

    Skontaktuj się Now

  • Szybki konwerter koncentryczny na Ethernet

    Szybki konwerter koncentryczny na Ethernet

    • Marka: N-net

    • Packaging: 20 par / CTN

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Szybki konwerter N-net na Ethernet NT-EP1100 szybki konwerter koncentryczny na Ethernet ma 1 port RJ45 i 1 port BNC w kompaktowej metalowej obudowie. Ten konwerter Ethernet na koncentryczny obsługuje transmisję Ethernet 10/100 Base-T przez kabel

    Skontaktuj się Now

  • Konwerter Ethernet 10 / 100M na koncentryczny

    Konwerter Ethernet 10 / 100M na koncentryczny

    • Marka: N-net

    • Packaging: 40 sztuk za ctn

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Konwerter N-net 10 / 100M Ethernet Over Coax Adapter koncentryczny NT-EN1400 na Ethernet jest przeznaczony do przedłużenia transmisji IP Ethernet i wstrzyknięcia mocy przez istniejący kabel koncentryczny na odległość do 1500 m do kamery IP PoE, bezprzewodowego punktu dostępowego PoE i dowolnego zasilanego urządzenia...

    Skontaktuj się Now

  • 10/100/1000 Standlone Managed Fibre Media Converter

    10/100/1000 Standlone Managed Fibre Media Converter

    • Marka: N-net

    • Packaging: pakiet

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    10/100/1000 Standlone Managed Fibre Media Converter N-net NT-LM106, szybkość reakcji operatora konwertera multimediów G igabit została przyspieszona, codzienne koszty utrzymania i obsługi operatorów są zmniejszone, a jakość ich obsługi poprawiona i daje ekonomiczne rozwiązania w zakresie konwersji mediów między...

    Skontaktuj się Now

  • 10 / 100M Standlone Managed Fibre Media Converter

    10 / 100M Standlone Managed Fibre Media Converter

    • Marka: N-net

    • Packaging: Karton

    • Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    1 0 / 100M Standlone Managed Fibre Media Converter N-net NT-LM105, szybki konwerter mediów o niskim zużyciu i wysokiej odporności na zakłócenia elektromagnetyczne światłowodu, powoduje, że zasięg transmisji rozciąga się od 100 m do kilkudziesięciu KM lub stu KM, a także poprawia jakość komunikacji. I łatwo podłącz...

    Skontaktuj się Now

  • Wzmacniacz 10G XFP na XFP 3R

    Wzmacniacz 10G XFP na XFP 3R

    • Marka: N-net

    • Packaging: Karton

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    N-net 10G XFP do wzmacniacza XFP 3R NT-XG002 Fibre Media Converter transparentnie łączy 10 łączy Gigabit Ethernet przez światłowód wielomodowy lub jednomodowy. Każdy konwerter światłowodowy jest wyposażony w dwa wtykowe porty nadawczo-odbiorcze dla XFP na XFP, NT-XG002 dodatkowo obsługuje konwersję 10/100/1000/10000....

    Skontaktuj się Now

  • Zewnętrzny konwerter mediów 10/100 / 1000M SFP Port

    Zewnętrzny konwerter mediów 10/100 / 1000M SFP Port

    • Marka: N-net

    • Packaging: karton

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Zewnętrzny konwerter mediów N-net 10/100 / 1000M SFP Port NT-G2100SFP Gigabit Fibre Ethernet Converter to 3-portowy konwerter mediów z 2-portowym trybem redundantnym. 10/100 / 1000M Media Converter zapewnia redundancję łącza mniejszą niż 10 ms dla bardzo krytycznych aplikacji Ethernet. Tryb redundantny obsługuje...

    Skontaktuj się Now

  • 4 wideo 1 analogowy konwerter danych wideo

    4 wideo 1 analogowy konwerter danych wideo

    • Marka: N-net

    • Packaging: Karton

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Aplikacje Sieci CCTV wideokonferencje Przemysłowe systemy monitorowania Nauka na odległość Cechy i zalety 8-bitowe cyfrowe nieskompresowane próbkowanie wideo, technologia szybkiej synchronicznej transmisji cyfrowej Modułowa konstrukcja (karta dźwiękowa i karta danych do opcjonalnej konfiguracji) Super optyczny zakres...

    Skontaktuj się Now

WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Email:

szjl@n-net.com.cn

Wyślij zapytanie

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong

Strona mobilna

http://pl.nnetswitch.com