Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Kategorie o produkcie

Wzmacniacz Xfp Sfp - producent, fabryka, dostawca z Chin

(Wszystkich 11 Produkty dla Wzmacniacz Xfp Sfp)

  • Wzmacniacz XFP na SFP 10G 3R

    Wzmacniacz XFP na SFP 10G 3R

    • Marka: N-net

    • Packaging: 19 sztuk na kreskówkę

    • Ability Supply: 5000 pcs around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Wzmacniacz XFP na SFP 10G 3R XFP do 10G SFP 3R Repeater są 10G włókna do włókna 3R repeatera i transponderów. W oparciu o liczbę 10 standardów Gigabit Fibre transpondery te obsługują połączenia światłowodowe XFP do XFP, SFP + do XFP i SFP + do SFP +. Transpondery repeaterów z XFP do SFP 10G 3R są transparentne dla...

    Skontaktuj się Now

  • 4 SFP + L2 + zarządzalny 48 portów Gigabit Switch

    4 SFP + L2 + zarządzalny 48 portów Gigabit Switch

    • Marka: N-net

    • Packaging: 4 szt. Na kreskówkę

    • Ability Supply: 2000 pcs around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    N-net L2 + zarządzalny 48 portów Gigabit Switch z 4 gniazdami SFP + NT-50MG48T4XGF to zarządzalny przełącznik L2 + z 48 portami 10/100 / 1000M portów Ethernet i 4 gniazdami 10G SFP + z modułowymi wentylatorami i zasilaczami dla architektury wysokiej dostępności. Ten przełącznik Ethernet zawiera oprogramowanie Standard...

    Skontaktuj się Now

  • 10G SFP Fibre Media Converter

    10G SFP Fibre Media Converter

    • Marka: N-net

    • Packaging: pakiet

    • Ability Supply: 50000

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Konwerter światłowodowy N-net 10G SFP Konwerter światłowodowy 10G NT-XG110 / NT-XG101 to kompletne i wszechstronne rozwiązanie dla takich aplikacji jak FTTx, CWDM i Ethernet operatora. Dzięki zróżnicowanym prędkościom 1000 Mb / s i 10 G, N-net zapewnia samodzielne produkty do konwersji mediów 10G do różnych zastosowań...

    Skontaktuj się Now

  • 24 zarządzanych portów Ethernet SFP

    24 zarządzanych portów Ethernet SFP

    • Marka: N-net

    • Packaging: karton

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    N-net 24 zarządzalny port Ethernet SFP Przełącznik Ethernet NT-35M24F4GC jest wydajnym, opcjonalnym przełącznikiem zarządzanym przez sieć L2. Oparty na rdzeniu dedykowany układ przełączający sieci przemysłowej, głównym zastosowaniem jest zapewnienie obsługi dwuwarstwowej wymiany Ethernet do budowy sieci kampusu lub...

    Skontaktuj się Now

  • Porty L2 + 24 SFP Switch zarządzalny Gigabit TP

    Porty L2 + 24 SFP Switch zarządzalny Gigabit TP

    • Marka: N-net

    • Packaging: 4 szt. Na kreskówkę

    • Ability Supply: 2000 pcs around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Porty N-net L2 + 24 SFP Switch zarządzalny Gigabit TP NT-35MG24F4GC to zarządzalny przełącznik Ethernet L2 + z 24 gigabitowymi portami downlink SFP i 4 gigabitowymi portami combo. Odległość transmisji tego gigabitowego przełącznika może zostać przedłużona z 550 metrów do 2 kilometrów (światłowód wielomodowy) i do...

    Skontaktuj się Now

  • Wzmacniacz 10G XFP na XFP 3R

    Wzmacniacz 10G XFP na XFP 3R

    • Marka: N-net

    • Packaging: Karton

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    N-net 10G XFP do wzmacniacza XFP 3R NT-XG002 Fibre Media Converter transparentnie łączy 10 łączy Gigabit Ethernet przez światłowód wielomodowy lub jednomodowy. Każdy konwerter światłowodowy jest wyposażony w dwa wtykowe porty nadawczo-odbiorcze dla XFP na XFP, NT-XG002 dodatkowo obsługuje konwersję 10/100/1000/10000....

    Skontaktuj się Now

  • Zewnętrzny konwerter mediów 10/100 / 1000M SFP Port

    Zewnętrzny konwerter mediów 10/100 / 1000M SFP Port

    • Marka: N-net

    • Packaging: karton

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Zewnętrzny konwerter mediów N-net 10/100 / 1000M SFP Port NT-G2100SFP Gigabit Fibre Ethernet Converter to 3-portowy konwerter mediów z 2-portowym trybem redundantnym. 10/100 / 1000M Media Converter zapewnia redundancję łącza mniejszą niż 10 ms dla bardzo krytycznych aplikacji Ethernet. Tryb redundantny obsługuje...

    Skontaktuj się Now

  • Wzmacniacz 10G XFP na SFP 3R

    Wzmacniacz 10G XFP na SFP 3R

    • Marka: N-net

    • Packaging: pakiet

    • Ability Supply: 50000

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Przegląd Seria T-XG002 / T-XG020 / T-XG011 to repeater 10G XFP na SFP + 3R, działający jako konwerter trybu światłowodowego lub repeater światłowodowy do transmisji na duże odległości. Jest to konwerter mediów do sieci szkieletowej (SAN, LAN, MAN) z optyczną konwersją długości fali 1310nm / 1550nm / CWDM / DWDM, który...

    Skontaktuj się Now

  • Wzmacniacz 10G SFP na SFP 3R

    Wzmacniacz 10G SFP na SFP 3R

    • Marka: N-net

    • Packaging: pakiet

    • Ability Supply: 50000

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Przegląd Seria T-XG002 / T-XG020 / T-XG011 to repeater 10G SFP do SFP 3R, działający jako konwerter trybu światłowodowego lub repeater światłowodowy do transmisji na duże odległości. Jest to konwerter mediów do sieci szkieletowej (SAN, LAN, MAN) z optyczną konwersją długości fali 1310nm / 1550nm / CWDM / DWDM, który...

    Skontaktuj się Now

  • Konwerter portów 10G XFP

    Konwerter portów 10G XFP

    • Marka: N-net

    • Packaging: pakiet

    • Ability Supply: 50000

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    N-net 10G XFP Port Media Converter NT-XG110 / NT-XG101 seria 10G XFP port 10G światłowodowy konwerter mediów niezarządzalny to kompletne i wszechstronne rozwiązania dla aplikacji takich jak FTTx, CWDM i Ethernet przewoźnika. Dzięki zróżnicowanym prędkościom 1000Mbps i 10G, N-net zapewnia samodzielne produkty...

    Skontaktuj się Now

  • Przetwornik 10G SFP do SFP 3R

    Przetwornik 10G SFP do SFP 3R

    • Marka: N-netto

    • Packaging: karton

    • Ability Supply: 50000

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    1. Przegląd Seria NT-XG002 / NT-XG020 / NT-XG011 to włókno 10G z włókna 3R i transpondery. Transpondery te opierają się na szeregu 10 standardów światłowodowych, które obsługują protokoły XFP do XFP, SFP + do XFP i SFP + do połączeń światłowodowych SFP +. Transpondery są przezroczyste protokołem, zapewniając...

    Skontaktuj się Now

Rekomendowane Products

WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Email:

szjl@n-net.com.cn

Wyślij zapytanie

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong

Strona mobilna

http://pl.nnetswitch.com