Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Kategorie o produkcie

Zewnętrzny Konwerter światłowodowy Sfp - producent, fabryka, dostawca z Chin

(Wszystkich 24 Produkty dla Zewnętrzny Konwerter światłowodowy Sfp)

  • Zewnętrzny konwerter mediów 10/100 / 1000M SFP Port

    Zewnętrzny konwerter mediów 10/100 / 1000M SFP Port

    • Marka: N-net

    • Packaging: karton

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Zewnętrzny konwerter mediów N-net 10/100 / 1000M SFP Port NT-G2100SFP Gigabit Fibre Ethernet Converter to 3-portowy konwerter mediów z 2-portowym trybem redundantnym. 10/100 / 1000M Media Converter zapewnia redundancję łącza mniejszą niż 10 ms dla bardzo krytycznych aplikacji Ethernet. Tryb redundantny obsługuje...

    Skontaktuj się Now

  • 4 SFP + L2 + zarządzalny 48 portów Gigabit Switch

    4 SFP + L2 + zarządzalny 48 portów Gigabit Switch

    • Marka: N-net

    • Packaging: 4 szt. Na kreskówkę

    • Ability Supply: 2000 pcs around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    N-net L2 + zarządzalny 48 portów Gigabit Switch z 4 gniazdami SFP + NT-50MG48T4XGF to zarządzalny przełącznik L2 + z 48 portami 10/100 / 1000M portów Ethernet i 4 gniazdami 10G SFP + z modułowymi wentylatorami i zasilaczami dla architektury wysokiej dostępności. Ten przełącznik Ethernet zawiera oprogramowanie Standard...

    Skontaktuj się Now

  • Niezarządzany przemysłowy szybki konwerter Meida

    Niezarządzany przemysłowy szybki konwerter Meida

    • Marka: N-net

    • Packaging: 14 sztuk w jednym kartonie o rozmiarze 48 * 36 * 39 cm

    • Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Przegląd N-net NT-IN111D-2 to niezarządzany przemysłowy szybki konwerter Meida z danymi o niskiej prędkości. Ten produkt oferuje elastyczne i ekonomiczne rozwiązania w zakresie łączności światłowodowej w celu przedłużenia połączeń sieciowych. Jest to nie tylko szybki konwerter mediów, ale także tryb światłowodowy....

    Skontaktuj się Now

  • Pojedynczy konwerter światłowodowy do transmisji danych

    Pojedynczy konwerter światłowodowy do transmisji danych

    • Marka: N-net

    • Packaging: Karton

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    N-net Single Fibre Media Converter do transmisji danych, Fast Ethernet Media Converter NT-S1100, Fibre Converter, to konwerter przejścia między krótkimi sygnałami Ethernet i długodystansowymi sygnałami optycznymi. Fast Media Converter posiada pojedyncze włókno i tryb pojedynczy, którego odległość transmisji wynosi od...

    Skontaktuj się Now

  • Wzmacniacz XFP na SFP 10G 3R

    Wzmacniacz XFP na SFP 10G 3R

    • Marka: N-net

    • Packaging: 19 sztuk na kreskówkę

    • Ability Supply: 5000 pcs around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Wzmacniacz XFP na SFP 10G 3R XFP do 10G SFP 3R Repeater są 10G włókna do włókna 3R repeatera i transponderów. W oparciu o liczbę 10 standardów Gigabit Fibre transpondery te obsługują połączenia światłowodowe XFP do XFP, SFP + do XFP i SFP + do SFP +. Transpondery repeaterów z XFP do SFP 10G 3R są transparentne dla...

    Skontaktuj się Now

  • Konwerter światłowodowy Ethernet

    Konwerter światłowodowy Ethernet

    • Marka: N-net

    • Packaging: Karton

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Światłowód N-net Ethernet Media Converter N-net NT-1200, Fast Media Converter to wieloportowy konwerter mediów światłowodowych, zwany także niezarządzalnym przełącznikiem światłowodowym. Konwerter Fibre To Ethernet ma podobne funkcje jak zwykły konwerter mediów światłowodowych, gdy używasz konwertera, wszystkie dane z...

    Skontaktuj się Now

  • Konwerter RS485 / RS422 / RS232 na Ethernet

    Konwerter RS485 / RS422 / RS232 na Ethernet

    • Marka: N-net

    • Packaging: karton

    • Ability Supply: 50000

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Przegląd Serwer szeregowy na RS232 / 485/422 to zgodny z protokołem Ethernet TCP / IP sprzęt do dwukierunkowej konwersji konwersji, zmieniający tradycyjną komunikację szeregową na sieć, może bezpośrednio uzyskać dostęp do szeregowych urządzeń sieciowych za pomocą oprogramowania. Kompaktowy, trwały, przyjazny dla...

    Skontaktuj się Now

  • Wewnętrzny konwerter mediów światłowodowych 10 / 100M

    Wewnętrzny konwerter mediów światłowodowych 10 / 100M

    • Marka: N-net

    • Packaging: Karton

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Wewnętrzny konwerter światłowodowy N-net 10 / 100M NT-S1100D Media Converter to nowy produkt służący do transmisji optycznej przez szybki Ethernet. Konwerter światłowodowy może przełączać się między skrętką a optyką i przekazywać w segmentach sieci 10/100 Base-TX i 100 Base-Fx, spełniając potrzeby użytkowników grup...

    Skontaktuj się Now

  • Przemysłowy przełącznik światłowodowy POE 10/100 Mb / s

    Przemysłowy przełącznik światłowodowy POE 10/100 Mb / s

    • Marka: N-net

    • Packaging: karton

    • Ability Supply: 50000

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Przemysłowy przełącznik światłowodowy PoE N-net 10/100 Mb / s NT-IN114 to czteroportowy przemysłowy konwerter mediów Fast Ethernet 10 / 100Base-TX na pojedynczy port 100Base-FX z pojedynczym portem światłowodowym i podwójnymi portami miedzianymi. Konwertery są w stanie zwiększyć odległość transmisji sieci do 120 km za...

    Skontaktuj się Now

  • 16-gniazdowa obudowa konwertera światłowodowego

    16-gniazdowa obudowa konwertera światłowodowego

    • Marka: N-net

    • Packaging: karton

    • Ability Supply: 50000

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    16-gniazdowa obudowa konwertera mediów światłowodowych N-net NT-R16 jest rodzajem ekonomicznego stelaża (2U) szeroko stosowanego do zasilania modułu modułowego konwertera mediów w pomieszczeniu sprzętowym. Do tego stelaża można włożyć różne typy konwerterów mediów kartowych opracowanych przez naszą firmę, których...

    Skontaktuj się Now

  • Szybki konwerter mediów POE Ethernet

    Szybki konwerter mediów POE Ethernet

    • Marka: N-net

    • Packaging: Karton

    • Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Przegląd NT-IN111D jest przemysłowym konwerterem mediów POE Ethernet, szybko wyposażonym w jeden port 10 / 100M UTP i niską prędkością danych. Zapewnia jeden port 10 / 100Base-T, 3 porty danych o niskiej prędkości i jeden port 100Bse-FX. Dzięki ściśle przemysłowej konstrukcji, jest to podstawowa gwarancja stabilności...

    Skontaktuj się Now

  • 1 kanałowy konwerter wideo HD-SDI Over Fibre Video

    1 kanałowy konwerter wideo HD-SDI Over Fibre Video

    • Marka: N-net

    • Packaging: Karton

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Przegląd Nadajnik / odbiornik optyczny z serii NT-HD100R zapewnia transmisję wideo i danych HD-SDI / SD-SDI / ASI na duże odległości. Maksymalna przepływność transmisji może osiągnąć do 1485 Mb / s przy jednokanałowym wideo kierunkowym i jednokierunkowym przesyłaniu danych RS485. Został zaprojektowany z korektorem...

    Skontaktuj się Now

  • Szybki konwerter Ethernet na UTP

    Szybki konwerter Ethernet na UTP

    • Marka: N-net

    • Packaging: 20 par / CTN

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Przewód N-net Fast Ethernet do UTP N-net NT-ENU4100 Konwerter kabli Ethernet i Power over UTP to przedłużacz Ethernet 100 M, który przesyła przez przewody UTP z 4 portami RJ45 i 1 portem UTP. Ten konwerter Ethernet UTP jest stosowany w 2 parach i obsługuje zasilanie przez funkcję Ethernet PoE (15,4 W) i POE + (25,5...

    Skontaktuj się Now

  • 4 porty konwertera kabli Ethernet przez UTP

    4 porty konwertera kabli Ethernet przez UTP

    • Marka: N-net

    • Packaging: 20 par / CTN

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    4-portowy konwerter Ethernet N-net przez UTP Konwerter Ethernet N-net NT-ENU1400 przez UTP oparty jest na dwurdzeniowej technologii sieciowej, wspierającej ochronę Ethernet ESD, EFT oraz POE (15,4 W) i PoE + (25,5 W). I f masz przewód UTP w istniejącym środowisku, tylko 2 pary konwerterów Ethernet over UTP mogą pomóc...

    Skontaktuj się Now

  • 10G SFP Fibre Media Converter

    10G SFP Fibre Media Converter

    • Marka: N-net

    • Packaging: pakiet

    • Ability Supply: 50000

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Konwerter światłowodowy N-net 10G SFP Konwerter światłowodowy 10G NT-XG110 / NT-XG101 to kompletne i wszechstronne rozwiązanie dla takich aplikacji jak FTTx, CWDM i Ethernet operatora. Dzięki zróżnicowanym prędkościom 1000 Mb / s i 10 G, N-net zapewnia samodzielne produkty do konwersji mediów 10G do różnych zastosowań...

    Skontaktuj się Now

  • 24 zarządzanych portów Ethernet SFP

    24 zarządzanych portów Ethernet SFP

    • Marka: N-net

    • Packaging: karton

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    N-net 24 zarządzalny port Ethernet SFP Przełącznik Ethernet NT-35M24F4GC jest wydajnym, opcjonalnym przełącznikiem zarządzanym przez sieć L2. Oparty na rdzeniu dedykowany układ przełączający sieci przemysłowej, głównym zastosowaniem jest zapewnienie obsługi dwuwarstwowej wymiany Ethernet do budowy sieci kampusu lub...

    Skontaktuj się Now

  • Wewnętrzny konwerter mediów światłowodowych 10/100 / 1000M

    Wewnętrzny konwerter mediów światłowodowych 10/100 / 1000M

    • Marka: N-net

    • Packaging: karton

    • Ability Supply: 50000

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Wewnętrzny konwerter światłowodowy N-net 10/100 / 1000M NT-3011 to wewnętrzny gigabitowy konwerter światłowodowy Ethernet. Ta seria wykorzystuje technologię przełączania do realizacji konwersji mediów. Obecnie obsługuje połączenie sieciowe 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T i 1000Base-SX / LX, przetwarzając między...

    Skontaktuj się Now

  • Konwerter mediów światłowodowych 10/100 / 1000M

    Konwerter mediów światłowodowych 10/100 / 1000M

    • Marka: N-net

    • Packaging: karton

    • Ability Supply: 5000 pcs around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Konwerter światłowodowy N-net 10/100 / 1000M NT3011 10/100 / 1000Mbps adaptacyjny konwerter mediów Gigabit Ethernet przyjmuje technologię przełączania w celu realizacji konwersji mediów. Jest zgodny ze standardami IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z i IEEE802.3ab. Obecnie obsługuje dwa typy połączeń sieci medialnej:...

    Skontaktuj się Now

  • Porty L2 + 24 SFP Switch zarządzalny Gigabit TP

    Porty L2 + 24 SFP Switch zarządzalny Gigabit TP

    • Marka: N-net

    • Packaging: 4 szt. Na kreskówkę

    • Ability Supply: 2000 pcs around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Porty N-net L2 + 24 SFP Switch zarządzalny Gigabit TP NT-35MG24F4GC to zarządzalny przełącznik Ethernet L2 + z 24 gigabitowymi portami downlink SFP i 4 gigabitowymi portami combo. Odległość transmisji tego gigabitowego przełącznika może zostać przedłużona z 550 metrów do 2 kilometrów (światłowód wielomodowy) i do...

    Skontaktuj się Now

  • Szybki konwerter koncentryczny na Ethernet

    Szybki konwerter koncentryczny na Ethernet

    • Marka: N-net

    • Packaging: 20 par / CTN

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Szybki konwerter N-net na Ethernet NT-EP1100 szybki konwerter koncentryczny na Ethernet ma 1 port RJ45 i 1 port BNC w kompaktowej metalowej obudowie. Ten konwerter Ethernet na koncentryczny obsługuje transmisję Ethernet 10/100 Base-T przez kabel

    Skontaktuj się Now

  • Konwerter Ethernet 10 / 100M na koncentryczny

    Konwerter Ethernet 10 / 100M na koncentryczny

    • Marka: N-net

    • Packaging: 40 sztuk za ctn

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Konwerter N-net 10 / 100M Ethernet Over Coax Adapter koncentryczny NT-EN1400 na Ethernet jest przeznaczony do przedłużenia transmisji IP Ethernet i wstrzyknięcia mocy przez istniejący kabel koncentryczny na odległość do 1500 m do kamery IP PoE, bezprzewodowego punktu dostępowego PoE i dowolnego zasilanego urządzenia...

    Skontaktuj się Now

  • Zewnętrzny konwerter mediów światłowodowych 1000M

    Zewnętrzny konwerter mediów światłowodowych 1000M

    • Marka: N-net

    • Packaging: Karton

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Zewnętrzny konwerter światłowodowy N-net 1000M NT-2100 Gigabit Fibre Ethernet Converter to adaptacyjny 1000-gigabitowy konwerter mediów optycznych Gigabit Ethernet wykorzystywany do transmisji optycznej przez szybki Ethernet. Konwerter mediów 10/100 / 1000M jest w stanie przełączać między skrętką a optyką i...

    Skontaktuj się Now

  • Zarządzany konwerter Fibre Media Ethernet

    Zarządzany konwerter Fibre Media Ethernet

    • Marka: N-net

    • Packaging: Karton

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Zarządzany konwerter Fibre Media Ethernet N-net NT-LM105, Managed Media Converter znajduje się między segmentem 10 / 100Base-Tx a segmentem 100Base-FX. Konwerter mediów Fibre To Ethernet jest przeznaczony przede wszystkim dla dużych, wymagających prędkości / przepustowości grup roboczych wymagających rozbudowy sieci...

    Skontaktuj się Now

  • Autonomiczny konwerter światłowodowy 10/100 / 1000M

    Autonomiczny konwerter światłowodowy 10/100 / 1000M

    • Marka: N-net

    • Packaging: karton

    • Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    Autonomiczny konwerter światłowodowy 10/100 / 1000M N-net NT-LM106SFP jest przeznaczony do użytku z kablami światłowodowymi wielomodowymi / jednomodowymi wykorzystującymi połączenie typu LC. Gigabit Media Converter RJ45 na SC Multimode Fibre to sieciowe urządzenie komunikacyjne, które zapewnia płynną aktualizację...

    Skontaktuj się Now

WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Email:

szjl@n-net.com.cn

Wyślij zapytanie

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong

Strona mobilna

http://pl.nnetswitch.com