http://pl.nnetswitch.com
Start > Products > Przełącznik POE > Przełącznik POE Fast Ethernet > Niezarządzany Fast Ethernet POE Switch 5 portów

Niezarządzany Fast Ethernet POE Switch 5 portów

    Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF,FCA
    Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
    Doręczeniowy czas: 4 dni

Pobieranie:

Podstawowa informacja

Model No: NT-W500-AF4

Prędkość przesyłu danych: 100 Mb / s

Porty: ≦ 8

Downlink Ports QTY: 4 Ethernet Ports

Uplink Ports QTY: 1 Ethernet Port

POE Ports QTY: 4 POE Ports

POE Output Standard: 802.3.AF/AT, Up To 30W Per Port

Total Power Capacity: 65W

Working Temperature: -20~70ºC

MTBF: 100000 Hours

Warranty: 3Year

Rate: 10/100Mbps

Additional Info

Packaging: karton

wydajność: 5000 per day

Marka: N-net

transport: Ocean,Land,Air,express

Place of Pochodzenia: Chiny

Ability Supply: 5000 pcs around 10-20 days

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

Código HS: 8536700000

Porta: Shenzhen,Yantian

Opis Product

N-net Unmanaged Fast Ethernet POE Switch 5 portów


N-net NT-W500-AF4 to 4-portowy przełącznik 10 / 100M poe z 802.3at / af Power over Ethernet + 1-portowy przełącznik Fast Ethernet . Ten przełącznik może zwiększyć odległość do 250 m, co jest najlepszym wyborem dla SOHO i SMB. NT-W500 to przełącznik 10/100 M, który ma pełny port Ethernet, dzięki czemu nie trzeba przebudowywać przewodów - niższy koszt i wygodniejszy. Od jego wyglądu można łatwo poznać sytuację pracy tego przełącznika ethernetowego 4-portowego: światła zasilania, światła łącza, światła Fx i TX ect.



4-portowe funkcje przełącznika POE


  1. Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do implementacji sterowania przepływem i redukcji pakietów emisji
  2. Standardowa zgodność: IEEE802.3 Ethernet, IEEE802.3u Fast Ethernet, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3af / at PoE
  3. 10 / 100Base-TX automatycznie identyfikuje linię bezpośrednią i krzyżową, kompatybilną z różnymi kartami, przełącznikami, HUB i innymi urządzeniami Ethernet
  4. Mechanizm zapisywania i przesyłania jest wykorzystywany w celu uniknięcia utraty pakietów i ramek błędów
  5. Obsługa trybu nadciśnienia w trybie pełnego dupleksu / półdupleksu
  6. Ramki Jumbo obsługują maksymalnie 1552 bajty
  7. 52 wejście prądu stałego
  8. -20 do 70 ℃ temperatury pracy, aby sprostać różnorodnym złożonym środowiskom
  9. Miedziowe porty wspierają ochronę ESD
  10. Obsługuje zasilanie PoE do maks. 30 W


Specyfikacja przełącznika Ethernet

 Parameter

 Specifications

 Access mode

10/100Mbps

 Standard

IEEE802.3 Ethernet, IEEE802.3u Fast Ethernet, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3af/ at PoE

 Wavelength

 850nm/1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Dual-fiber multi-mode:500km

 Single fiber single mode: 20/40/60/80km

 Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100km

 Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

 5 RJ45 ports: 

            Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

 Conversion means

 Store and Forward

 Flow control

 Full duplex: flow control;

 Half duplex: back pressure

 BER

 <10-9

 MTBF

 100,000 hours

 LED indicator

 Power Supply : PWR

 (1~4)UTP Port: POE, L/A

 Power supply

 Power Input Range: 48VDC,

  Power Interface: DC Power Jack                 

 Power Requirement

52VDC @ 1.25A  65W

 Power consumption

 <5W

 Operating temperature

 -20~70ºC

 Operating humidity

 5%~90%  non-condensing

 Storage Temperature

 -20~70ºC

 Storage humidity

 5%~90%  non-condensing

 Dimensions

 110.20mm (W)×95.70mm (D)×30.00mm (H)

 Weight

 



Aplikacja przełącznika POE

poe switch


Pakiet małych przełączników POE typu Fast Ethernet


poe switch

Kategorie o produkcie : Przełącznik POE > Przełącznik POE Fast Ethernet

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą