Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd

Products

Start > Products > Przełącznik POE > Przełącznik POE Fast Ethernet > Przełącznik POE 8 portów 10 / 100M niezarządzany

PRODUCT CATEGORIES

Przełącznik POE 8 portów 10 / 100M niezarządzany

Przełącznik POE 8 portów 10 / 100M niezarządzany

Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
Doręczeniowy czas: 4 dni

Podstawowa informacja

    Model No: NT-W900-AF8

    Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

    Rodzaj: Przełącznik Ethernet

    Porty: Inny

    Prędkość przesyłu danych: 10 / 100Mb / s

    Rate: 10/100Mbps

    Uplink Port: 1 Ethernet Port

    Downlink Port: 8 Poe Ports

    POE Port: 8

    Transmission Distance: Up To 120km

    POE Output Standard: AF/AT, Up To 60W Per Port

    Total Power Capacity: 130W

    Working Temperature: -20~70 Degree Centigrade

    MTBF: 100000 Hours

    Warranty: 3 Years

Additional Info

    Packaging: 12 sztuk / ctn

    wydajność: 5000pcs/day

    Marka: N-net

    transport: Ocean,Land,Air,express

    Place of Pochodzenia: Chiny

    Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

    Código HS: 8536700000

    Porta: China

Opis Product

Przełącznik POE N-net 8 portów 10 / 100M niezarządzany


NT-W900-AF8 8 portów szybki ethernetowy przełącznik POE , który zapewnia 8 portów PoE 10 / 100BASE-TX 802.3 af (lub 4 porty 10E / 100BASE-TX 802.3 at) i port 10 / 100BASE-TX. Zasilanie przez przepustowość Ethernet umożliwia ten 8-portowy przełącznik Ethernet POE obsługa urządzeń PD w celu zapewnienia dobrej pracy przy niedogodnej sytuacji zasilania. Jako przełącznik POE 10 / 100M, NT-W900 zaprojektowano z myślą o łatwej budowie sieci przewodowej zgodnie z bieżącym środowiskiem pracy.

Funkcje niezarządzanego szybkiego przełącznika POE Ethernet

1. Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do wdrożenia kontroli przepływu i zmniejszenia pakietów rozgłoszeniowych

2. Standardowa zgodność: IEEE802.3 Ethernet, IEEE802.3u Fast Ethernet, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3af / at PoE

3. 10 / 100Base-TX automatycznie identyfikuje linię bezpośrednią i linię krzyżową, kompatybilne z różnymi kartami, przełącznikami, koncentratorem i innymi urządzeniami Ethernet

4. Zastosowano mechanizm przechowywania i przesyłania w celu uniknięcia utraty pakietów i ramek błędów

5. Obsługa trybu kontroli przepływu w pełnym dupleksie / półdupleksowego ciśnienia wstecznego

6. Ramki Jumbo obsługują maksymalnie 1552 bajtów

7. -20 do 70 ℃ temperatura pracy, aby sprostać różnorodnym złożonym środowiskom

8. Porty miedziane obsługują ochronę ESD

9. Obsługuje zasilacz PoE o maksymalnej mocy 25,5 W.

Dane techniczne


Item

 NT-W900-AF8 8 Ports  POE Switch 10/100M

 Parameter

 Specifications

 Access mode

  10/100Mbps

 Standard

  IEEE802.3 Ethernet, IEEE802.3u Fast Ethernet, IEEE802.3x Flow Control,

  IEEE802.3af/at PoE

 Wavelength

 850nm/1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Dual-fiber multi-mode:2km

 Single fiber single mode: 20/40/60/80km

 Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100km

 Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

 9 RJ45 ports: 

            Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

 Conversion means

 Store and Forward

 Flow control

 Full duplex: flow control;

 Half duplex: back pressure

 Address table

 1KB

 Buffer space

 Built in 512Kb RAM for data buffer

 BER

 <10-9

 MTBF

100,000 hours

 LED indicator

 Power Supply : PWR

 Uplink: L/A, SPD  

 (1~8)UTP Port: POE, L/A

 Power supply

 Power Input Range: 48VDC,

  Power Interface: DC Power Jack                 

 Power Requirement

52VDC @ 2.5A  130W

 Power consumption

 <5W

 Operating temperature

 -20~70ºC

 Operating humidity

 5%~90%  non-condensing

 Storage Temperature

 -20~70ºC

 Storage humidity

 5%~90%  non-condensing

 Dimensions

 170.50mm (W)×80.50mm (D)×30.00mm (H)



8 portów przełącznika Ethernet POE Podanie

POE Switch 9 Ports

Mały pakiet przełączników Fast Ethernet POE

poe switch



Kategorie o produkcie : Przełącznik POE > Przełącznik POE Fast Ethernet

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Email:

szjl@n-net.com.cn

Wyślij zapytanie

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong