http://pl.nnetswitch.com
Start > Products > Przełącznik POE > Przełącznik POE Fast Ethernet > Niezaliczona sieć Przełącznik POE 10 / 100M 5 portów

Niezaliczona sieć Przełącznik POE 10 / 100M 5 portów

    Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF,FCA
    Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
    Doręczeniowy czas: 4 dni
Podstawowa informacja

Model No: NT-1400-AF4

Tryb komunikacji: Inny

Prędkość przesyłu danych: 100 Mb / s

Porty: ≦ 8

Rate: 10/100Mbps

Connector: LC

Transmission Distance: Up To 120km

POE Output Standard: AF/AT, Up To 60W/port

Total Power Capacity: 65W

Working Temperature: -20~70 Degree Centigrade

Warranty: 3 Years

Uplink Port: 1 Fiber Port

Ethernet Port QTY: 4

Connector Type: SC, LC

Downlink Port: 4 Ethernet Ports

MTBF: 100000 Hours

Additional Info

Packaging: 12 sztuk / ctn

wydajność: 5000pcs/day

Marka: N-net

transport: Ocean,Land,Air,EXPRESS

Place of Pochodzenia: Chiny

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

Código HS: 8536700000

Porta: China

Opis Product

N-net Niezarządzana sieć 10 / 100M POE Przełącz 5 portów


NT-14 00-AF4 niezabezpieczony szybki ethernetowy przełącznik POE udostępnia cztery porty PoE 802.3at dla małych sieci o małej skali, przy niższym koszcie całkowitym. Dzięki jednemu portowi uplink nagrane pliki wideo HD z 4 kamer PoE IP mogą być zasilane przez przełącznik sieciowy NT-1400-AF4 i zapisane w 4-kanałowym systemie NVR lub oprogramowaniu do nadzoru, aby wykonywać kompleksowe monitorowanie bezpieczeństwa i zarządzać systemem nadzoru w lokalnej sieci LAN lub zdalnej lokalizacji przez Internet.


4-portowe funkcje Ethernet Poe Switch


  1. Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do implementacji sterowania przepływem i redukcji pakietów emisji
  2. Standardowa zgodność: IEEE802.3 Ethernet, IEEE802.3u Fast Ethernet, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3af / at PoE
  3. 10 / 100Base-TX automatycznie identyfikuje linię bezpośrednią i krzyżową, kompatybilną z różnymi kartami, przełącznikami, HUB i innymi urządzeniami Ethernet
  4. Mechanizm przechowywania i przekazywania używany w celu uniknięcia utraty pakietów i ramek błędów
  5. Obsługuje kontrolę nad przepływem w pełnym dupleksie / półdupleksowe przeciwciśnienie
  6. Ramki Jumbo obsługują maksymalnie 1552 bajty
  7. 48 wejście prądu stałego
  8. -20 do 70 ℃ temperatury pracy, aby sprostać różnorodnym złożonym środowiskom
  9. Wspieraj ochronę ESD na portach Ethernet
  10. Dostępne są dwa tryby światłowodowe: jednomodowy i jednomodowy oraz jednomodowy
  11. Obsługuje zasilanie PoE do 30W



Dane techniczne


 Item

 Fast Ethernet POE Switch With Power Over Ethernet Function

 Access mode

10/100Mbps

 Standard

IEEE802.3 Ethernet, IEEE802.3u Fast Ethernet, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3af/ at PoE

 Wavelength

 1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Dual-fiber multi-mode:2km

 Single fiber single mode: 20/40/60/80km

 Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100km

 Category-5 twisted pairs: 100m

 Ethernet Port & fiber switch port

 4 RJ45 ports: Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

 1 optical port: Multi-mode :SC / FC/LC(50/125, 62.5/125μm)

              Single mode : SC / FC/LC (8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125μm)

 Conversion means

 Store and Forward

 Flow control

 Full duplex: flow control;

 Half duplex: back pressure

 BER

 <10-9

 MTBF

 100,000 hours

 LED indicator

 Power Supply : PWR

 Uplink: L/A, SPD

 (1~4)UTP Port: PoE, L/A

 Power supply

 Power Input Range: 52VDC,

  Power Interface: DC Power Jack                 

 Power Requirement

52VDC @ 1.25A  60W

 Power consumption

 <5W

 Operating temperature

 -20~70ºC

 Operating humidity

 5%~90%  non-condensing

 Storage Temperature

 -20~70ºC

 Storage humidity

 5%~90%  non-condensing

 Dimensions

 110.20mm (W)×95.70mm (D)×30.00mm (H)




Podanie

Fast Ethernet POE Switch

Małe szczegółowe informacje o pakiecie POE dla przełącznika Fast Ethernet


4 port POE switch



Kategorie o produkcie : Przełącznik POE > Przełącznik POE Fast Ethernet

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą