Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd

Products

Start > Products > Przełącznik POE > Przełącznik POE Fast Ethernet > 10 / 100Mbps Nie zarządzany 8-portowy przełącznik POE

PRODUCT CATEGORIES

10 / 100Mbps Nie zarządzany 8-portowy przełącznik POE

10 / 100Mbps Nie zarządzany 8-portowy przełącznik POE

Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
Doręczeniowy czas: 4 dni

Podstawowa informacja

    Model No: NT-1800-AF8

    Tryb komunikacji: Inny

    Rodzaj: Przełącznik Ethernet

    Prędkość przesyłu danych: 100 Mb / s

    Porty: ≦ 8

    Connector Type: SC, LC, ST

    Rate: 10/100Mbps

    Uplink Port: 1 Fiber Port

    POE QTY: 8

    Transmission Distance: Up To 120km

    Total Power Capacity: 130W

    Working Temperature: -20~70 Degree Centigrade

    MTBF: 100000 Hours

    Warranty: 3 Years

    Downlink Port: 8 Poe Ports

Additional Info

    Packaging: 12 sztuk / ctn

    wydajność: 5000pcs/day

    Marka: N-net

    transport: Ocean,Land,Air,EXPRESS

    Place of Pochodzenia: Chiny

    Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

    Código HS: 8517622990

    Porta: China

Opis Product

N-net 10 / 100Mbps Nie zarządzany 8-portowy przełącznik Ethernet POE


NT-1800-AF8 8-portowy przełącznik Ethernet POE to 8-portowy przełącznik Fast Ethernet POE z jednym portem uplink i 8 portami Power over Ethernet. Na port PoE jest zasilacz do 30 W. Całkowity budżet mocy PoE wynosi 123,2 W. T on NT-1800-AF8 10 / 100M PoE Switch jest również wydajne i opłacalne rozwiązanie dla małych i średnich firm, SOHO i innych podobne pola do wdrożenia sieci PoE dla bezprzewodowych punktów dostępowych, kamer nadzoru IP lub telefonów IP w dowolnym miejscu łatwo i wydajnie.



8 portów Ethernet Poe Switch Features

  1. Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do wdrożenia kontroli przepływu i zmniejszenia pakietów rozgłoszeniowych
  2. Standardowa zgodność : IEEE802.3 Ethernet, IEEE802.3u Fast Ethernet, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3af / at PoE
  3. 10 / 100Base-TX automatycznie identyfikuje linię bezpośrednią i linię krzyżową, kompatybilny z różnymi kartami, przełącznikami, koncentratorem i innymi urządzeniami Ethernet
  4. Zastosowano mechanizm przechowywania i przesyłania w celu uniknięcia utraty pakietów i ramek błędów
  5. Obsługuje tryb kontroli przepływu w pełnym dupleksie / półdupleksowego ciśnienia wstecznego
  6. Ramki Jumbo obsługują maksymalnie 1552 bajtów
  7. 52 Pobór mocy DC
  8. Temperatura pracy od -20 do 70 ℃ w celu spełnienia różnych złożonych środowisk
  9. Porty miedziane obsługują ochronę ESD
  10. Obsługuje wybór portu światłowodu dual-fibre multi-mode, dual-fibre single-mode i single-fiber single-mode
  11. Obsługuje zasilacz PoE o maksymalnej mocy 25,5 W.


Dane techniczne





Item

NT-1800-AF8 POE Switch 10/100M Rate

 Parameter

 Specifications

 Access mode

  10/100Mbps

 Standard

  IEEE802.3 Ethernet, IEEE802.3u Fast Ethernet, IEEE802.3x Flow Control,

  IEEE802.3af/at PoE

 Wavelength

 1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Dual-fiber multi-mode:2km

 Single fiber single mode: 20/40/60/80km

 Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100km

 Category-5 twisted pairs: 100m

Fiber & Ethernet POE Switch Port

 8 RJ45 ports:  Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

 1 optical port:  Multi-mode :SC / FC/LC(50/125, 62.5/125μm)

              Single mode : SC / FC/LC (8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125μm)

 Conversion means

 Store and Forward

 Flow control

 Full duplex: flow control;

 Half duplex: back pressure

 Address table

 1KB

 Buffer space

 Built in 512Kb RAM for data buffer

 BER

 <10-9

 MTBF

 50,000 hours

 LED indicator

 Power Supply : PWR

 Uplink: L/A, SPD

 (1~8)UTP Port: PoE, L/A

 Power supply

 Power Input Range: 52VDC,

  Power Interface: DC Power Jack                 

 Power Requirement

52VDC @ 2.5A  120W

 Power consumption

 <5W

 Operating temperature

 -20~70ºC

 Operating humidity

 5%~90%  non-condensing

 Storage Temperature

 -20~70ºC

 Storage humidity

 5%~90%  non-condensing

 Dimensions

 170.50mm (W)×80.50mm (D)×30.00mm (H)





8-portowy przełącznik Ethernet Zastosowanie Poe

9-port Fast Ethernet POE Switch

8 portów POE Network Switch Szczegóły pakietu

9-port Fast Ethernet POE Switch




Kategorie o produkcie : Przełącznik POE > Przełącznik POE Fast Ethernet

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Email:

szjl@n-net.com.cn

Wyślij zapytanie

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong