http://pl.nnetswitch.com
Start > Products > Przełącznik POE > Przełącznik POE Fast Ethernet > 5 portów Niezarządzany przełącznik 10/100M Smart POE

5 portów Niezarządzany przełącznik 10/100M Smart POE

    Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF,FCA
    Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
    Doręczeniowy czas: 4 dni
Podstawowa informacja

Model No: NT-1400-AF4

Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

Prędkość przesyłu danych: 10 / 100Mb / s

Porty: ≦ 8

Rate: 10/100Mbps

Uplink Port: 1 Port

Downlink Port: 4 Ports

Connector: LC

Transmission Distance: Up To 120km

POE Output Standard: AF/AT, Up To 60W/port

Total Power Capacity: 65W

Working Temperature: -20~70 Degree Centigrade

MTBF: 100000 Hours

Warranty: 3 Years

Additional Info

Packaging: 12 sztuk / ctn

wydajność: 5000pcs/day

Marka: N-net

transport: Ocean,Land,Air,EXPRESS

Place of Pochodzenia: Chiny

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

Código HS: 8536700000

Porta: China

Opis Product

N-Net 5 portów Niezarządzany przełącznik 10/100M Smart POE


NT-1400-AF4 Przełącznik Smart POE to idealne rozwiązanie typu Plug and Watch Power over Ethernet, które zapewnia szybką instalację z 4 portowymi portami 10M / 100M Ethernet i jednym portem uplink oraz 4 portami Power over Ethernet . Funkcje PoE sprawiają, że NT-1400 4-portowy ethernet POE Switch jest wydajnym i opłacalnym rozwiązaniem dla małych i średnich firm, SOHO lub innych podobnych obszarów, w których wdrażana jest sieć PoE dla bezprzewodowych punktów dostępowych, opartych na protokole IP kamer monitorujących lub telefonów IP w dowolnym miejscu .


Cechy przełącznika 10 / 100M POE



  1. Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do implementacji sterowania przepływem i redukcji pakietów emisji
  2. Standardowa zgodność: IEEE802.3 Ethernet, IEEE802.3u Fast Ethernet, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3af / at PoE
  3. 10 / 100Base-TX automatycznie identyfikuje linię bezpośrednią i krzyżową, kompatybilną z różnymi kartami, przełącznikami, HUB i innymi urządzeniami Ethernet
  4. Mechanizm przechowywania i przekazywania używany w celu uniknięcia utraty pakietów i ramek błędów
  5. Obsługuje kontrolę nad przepływem w pełnym dupleksie / półdupleksowe przeciwciśnienie
  6. Ramki Jumbo obsługują maksymalnie 1552 bajty
  7. 52 wejście prądu stałego
  8. -20 do 70 ℃ temperatury pracy, aby sprostać różnorodnym złożonym środowiskom
  9. Wspieraj ochronę ESD na portach Ethernet
  10. Dostępne są dwa tryby światłowodowe: jednomodowy i jednomodowy oraz jednomodowy
  11. Obsługa zasilania PoE do 30



Dane techniczne


Item

 NT-1400-AF4 Unmanaged Fast Ethernet POE Switch

 Access mode

10/100Mbps

 Standard

IEEE802.3 Ethernet, IEEE802.3u Fast Ethernet, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3af/ at PoE

 Wavelength

 1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Dual-fiber multi-mode:2km

 Single fiber single mode: 20/40/60/80km

 Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100km

 Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

 4 RJ45 ports: Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

 1 optical port: Multi-mode :SC / FC/LC(50/125, 62.5/125μm)

              Single mode : SC / FC/LC (8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125μm)

 Conversion means

 Store and Forward

 Flow control

 Full duplex: flow control;

 Half duplex: back pressure

 BER

 <10-9

 MTBF

100,000 hours

 LED indicator

 Power Supply : PWR

 Uplink: L/A, SPD

 (1~4)UTP Port: PoE, L/A

 Power supply

 Power Input Range: 48VDC,

  Power Interface: DC Power Jack                 

 Power Requirement

48VDC @ 1.25A  60W

 Power consumption

 <5W

 Operating temperature

 -20~70ºC

 Operating humidity

 5%~90%  non-condensing

 Storage Temperature

 -20~70ºC

 Storage humidity

 5%~90%  non-condensing

 Dimensions

 110.20mm (W)×95.70mm (D)×30.00mm (H)

 

 

Aplikacja przełącznika POE 10/100M 4-portowego

POE switch diagram


Mała seria przełączników POE Fast Ethernet

Hot Model

Description

NT-1400-AF4-2

10/100M, 5-port Fiber POE switch, one fiber port, dual fiber, MM, SC 2km, 4 RJ45 ports with 802.3af standard POE,  power supply 48V 1.25A

NT-1400S-AF4-20

10/100M, 5-port Fiber POE switch, one fiber port, dual fiber, SM, SC 20km, 4 RJ45 ports with 802.3af standard POE,  power supply 48V 1.25A

NT-1400S-AF4-40

10/100M, 5-port Fiber POE switch, one fiber port, dual fiber, SM, SC 40km, 4 RJ45 ports with 802.3af standard POE,  power supply 48V 1.25A

NT-S1400-AF4-20

10/100M, 5-port Fiber POE switch, one fiber port, single fiber, SM, SC 20km, 4 RJ45 ports with 802.3af standard POE,  power supply 48V 1.25A

NT-S1400-AF4-40

10/100M, 5-port Fiber POE switch, one fiber port, single fiber, SM, SC 40km, 4 RJ45 ports with 802.3af standard POE,  power supply 48V 1.25A

NT-S1400-AF4-60

10/100M, 5-port Fiber POE switch, one fiber port, single fiber, SM, SC 60km, 4 RJ45 ports with 802.3af standard POE,  power supply 48V 1.25A

Kategorie o produkcie : Przełącznik POE > Przełącznik POE Fast Ethernet

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą