Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Products

Start > Products > Przełącznik POE > Przełącznik POE Fast Ethernet > 5-portowy przełącznik POE Fast Ethernet

PRODUCT CATEGORIES

5-portowy przełącznik POE Fast Ethernet
5-portowy przełącznik POE Fast Ethernet
5-portowy przełącznik POE Fast Ethernet
5-portowy przełącznik POE Fast Ethernet
5-portowy przełącznik POE Fast Ethernet

5-portowy przełącznik POE Fast Ethernet

Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
Doręczeniowy czas: 4 dni

Podstawowa informacja

    Model No: NT-W500-AF4

    Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

    Rodzaj: Przełącznik Ethernet

    Prędkość przesyłu danych: 10 / 100Mb / s

    Porty: ≦ 8

    Rate: 10/100Mbps

    Uplink Port: 1 Ethernet Port

    Connector: LC

    Transmission Distance: Up To 120km

    Total Power Capacity: 130W

    Working Temperature: -20~70 Degree Centigrade

    MTBF: 100000 Hours

    Warranty: 3 Years

    Downlink Port: 4 POE Ports

Additional Info

    Packaging: 12 sztuk / ctn

    wydajność: 5000pcs/day

    Marka: N-net

    transport: Ocean,Land,Air,EXPRESS

    Place of Pochodzenia: Chiny

    Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

    Código HS: 8536700000

    Porta: China

Opis Product

5-portowy przełącznik POE N-net Fast Ethernet


NT-W500-AF4 szybki Ethernet Poe Switch, który jest idealnym, wysokowydajnym rozwiązaniem integracyjnym dla bezpiecznej infrastruktury nadzoru IP . Aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na PoE dla sieci Fast Ethernet (FE), szybki Ethernet Poe Switch NT-W500-AF4, który zapewnia (4) porty miedziane 10 / 100BASE-TX 802.3af / at PoE i 10 / 100BASE-TX port nadawczy. Jest to wydajne i niedrogie rozwiązanie dla małych i średnich firm, SOHO lub innych podobnych dziedzin, umożliwiające łatwe i wydajne wdrażanie zasilania przez sieć Ethernet dla bezprzewodowych punktów dostępowych, kamer nadzoru IP lub telefonów IP w dowolnym miejscu.


Funkcje przełącznika Fast Ethernet

1. Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do wdrożenia kontroli przepływu i zmniejszenia pakietów rozgłoszeniowych

2. Standardowa zgodność: IEEE802.3 Ethernet, IEEE802.3u Fast Ethernet, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3af / at PoE

3. 10 / 100Base-TX automatycznie identyfikuje linię bezpośrednią i linię krzyżową, kompatybilne z różnymi kartami, przełącznikami, koncentratorem i innymi urządzeniami Ethernet

4. Zastosowano mechanizm przechowywania i przesyłania w celu uniknięcia utraty pakietów i ramek błędów

5. Obsługa trybu kontroli przepływu w pełnym dupleksie / półdupleksowego ciśnienia wstecznego

6. Ramki Jumbo obsługują maksymalnie 1552 bajtów

7. 52 Pobór mocy DC

8. -20 do 70 ℃ temperatura robocza, aby sprostać różnorodnym złożonym środowiskom

9. Porty miedziane obsługują ochronę ESD

10. Obsługuje zasilacz PoE o maksymalnej mocy 30 W.

Dane techniczne przełącznika Ethernet

Item

 small Fast Ethernet Poe Switch, 4 POE Outputs

 Access mode

10/100Mbps

 Standard

IEEE802.3 Ethernet, IEEE802.3u Fast Ethernet, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3af/ at PoE

 Wavelength

 850nm/1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Dual-fiber multi-mode:500km

 Single fiber single mode: 20/40/60/80km

 Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100km

 Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

 5 RJ45 ports: 

            Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

 Conversion means

 Store and Forward

 Flow control

 Full duplex: flow control;

 Half duplex: back pressure

 BER

 <10-9

 MTBF

 50,000 hours

 LED indicator

 Power Supply : PWR

 (1~4)UTP Port: POE, L/A

 Power supply

 Power Input Range: 48VDC,

  Power Interface: DC Power Jack                 

 Power Requirement

48VDC @ 1.25A  60W

 Power consumption

 <5W

 Operating temperature

 -20~70ºC

 Operating humidity

 5%~90%  non-condensing

 Storage Temperature

 -20~70ºC

 Storage humidity

 5%~90%  non-condensing

 Dimensions

 110.20mm (W)×95.70mm (D)×30.00mm (H)

 Weight

 

Zastosowanie przełącznika POE 10 / 100M

Full RJ45 POE switch


Mały pakiet przełączników Fast Ethernet POE

4


Kategorie o produkcie : Przełącznik POE > Przełącznik POE Fast Ethernet

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Email:

szjl@n-net.com.cn

Wyślij zapytanie

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong