Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd

Products

Start > Products > Przełącznik POE > Przełącznik POE Fast Ethernet > 8 portów 10 / 100M niezarządzany przełącznik POE

PRODUCT CATEGORIES

8 portów 10 / 100M niezarządzany przełącznik POE

8 portów 10 / 100M niezarządzany przełącznik POE

Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
Doręczeniowy czas: 4 dni

Podstawowa informacja

    Model No: NT-1700-AF4

    Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

    Prędkość przesyłu danych: 10 / 100Mb / s

    Rate: 10/100Mbps

    Unlink Port: 1 Fiber Port

    POE QTY: 4

    Connector: LC

    Transmission Distance: Up To 120km

    Total Power Capacity: 130W

    Working Temperature: -20~70 Degree Centigrade

    MTBF: 100000 Hours

    Warranty: 3 Years

    Downlink Port: 7 POE Ports

Additional Info

    Packaging: karton

    wydajność: 5000pcs/day

    Marka: N-net

    transport: Ocean,Land,Air,EXPRESS

    Place of Pochodzenia: Chiny

    Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

    Código HS: 8536700000

    Porta: China

Opis Product

N-net 8 portów 10 / 100M niezarządzany przełącznik POE


NT-1700-AF4 szybki ethernetowy przełącznik POE z wbudowanym 7 portami samodostosowującym się przełącznikiem 10M / 100Mbps, przetwarzającym 7 niezależnych sygnałów elektrycznych skrętki 10Base-T lub 100Base-TX za pomocą sygnału optycznego 100Base-FX. Rozszerza zasięg transmisji sieci ze 100 m, granicy linii miedzianej, do 120 km (tryb pełnodupleksowy jednomodowy). Ten 8-portowy przełącznik Ethernet Poe obsługuje dwa różne typy mediów do połączenia sieciowego: 10 / 100Base-TX i 100Base-FX. Poprzez technikę przełączania oraz technikę przechowywania i przesyłania realizuje transmisję danych między dwoma mediami połączenia sieciowego. Obsługuje transmisję optyczną w trybie dual-fibre multi-mode, dual-fibre single mode i single fiber single mode.


Funkcje przełącznika sieciowego


1. Automatyczne wykrywanie 10/100 Mb / s, co ułatwia aktualizację sieci

2. Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do wdrożenia kontroli przepływu i zmniejszenia pakietów rozgłoszeniowych

3. Zapewnienie kilku odpowiednich portów przełączania skrętki adaptacyjnej 10 M / 100 Mb / s, które realizują tworzenie kopii zapasowych portów elektrycznych i dostęp wielu użytkowników

4. Obsługa pełnego dupleksu i półdupleksu oraz jego automatycznego wykrywania

5. Wspieranie automatycznego wykrywania MDI / MDI-X, ułatwiającego uruchomienie i instalację systemu

6. Wspieranie transmisji bardzo długich pakietów do 1552 bajtów

7. Niskie zużycie energii, niezawodne i stabilne działanie;

8. Opcje w trybie pojedynczym w podwójnym włóknie, w trybie wielu w podwójnym włóknie i w trybie pojedynczym w pojedynczym włóknie


Dane techniczne

Item 8 Ports Poe Ethernet Switch

 Access mode

 10/100Mbps

 Standard

 IEEE802.3 10Base-T Ethernet, 

 IEEE802.3u,100Base-TX/FX Fast Ethernet,

 IEEE802.3x Flow control

 Wavelength

 850nm/1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Multi-mode Dual-fiber: 2 km;

 Single mode Dual-fiber: 20/40/60/80/100/120 km;

 Single mode Single fiber: 20/40/60/80/100/120 km

 Category-5 twisted pairs: 100m

 Fiber Switch Port

 RJ45 port:

 Connecting with STP/UTP category-5 twisted pairs

 Optical port:  

 Multi-mode: SC or ST (50, 62.5/125μm)

 Single mode: SC or FC (9/125μm)

 Single mode Single fiber: SC/FC (9/125μm)

 Flow control

 Full duplex: flow control; half duplex: back pressure

 Error rate

 <10-9

 MTBF

 100,000 hours

 LED indicator

 POWER (power supply); FX LINK/ACT (fiber link/action)

 FDX (FX full duplex), FX100 (fiber rate 100M)

 Power supply

 DC5V 1A (external)

 Power consumption

 3.5W

 Operating temperature

 -10~55ºC

 Operating humidity

 5%~90%

 Maintaining temperature

 -40~70ºC

 Maintaining humidity

 5% ~ 90% non-condensing

 Dimensions

 110mm(W)×82mm(D)×47mm(H) (external power supply)

Aplikacja POE 10 / 100M

8 ports POE switch



Mały pakiet przełączników Fast Ethernet POE

3


Switch Poe z serii 8 portów

NT-1700

10/100Base-T to 100Base-F, 7TP ports, multi-mode, 2km, SC, standalone, external power  adaptor

NT-1700S-25

10/100Base-T to 100Base-F, 7TP ports,single mode, 25km, SC, standalone, external power adaptor

NT-1700S-40

10/100Base-T to 100Base-F, 7TP ports,single mode, 40km, SC, standalone, external power adaptor

NT-1700S-60

10/100Base-T to 100Base-F, 7TP ports,single mode, 60km, SC, standalone, external power adaptor

NT-1700S-80

10/100Base-T to 100Base-F, 7TP ports,single mode, 80km, SC, standalone,external power adaptorr

NT-1700S-100

10/100Base-T to 100Base-F, 7TP ports, single mode, 100km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S1700-25

10/100Base-T to 100Base-F, 7TP ports, WDM(single fiber bi-direction), 25km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S1700-40

10/100Base-T to 100Base-F, 7TP ports, WDM(single fiber bi-direction), 40km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S1700-60

10/100Base-T to 100Base-F, 7TP ports, WDM(single fiber bi-direction), 60km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S1700-80

10/100Base-T to 100Base-F, 7TP ports, WDM(single fiber bi-direction), 80km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S1700-100

10/100Base-T to 100Base-F, 7TP ports, WDM(single fiber bi-direction), 100km, SC, standalone, external power adaptor


Kategorie o produkcie : Przełącznik POE > Przełącznik POE Fast Ethernet

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Email:

szjl@n-net.com.cn

Wyślij zapytanie

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong