Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd

Products

Start > Products > Przełącznik POE > Przełącznik POE Fast Ethernet > 6 portów niezarządzanych szybkich przełączników POE

PRODUCT CATEGORIES

6 portów niezarządzanych szybkich przełączników POE

6 portów niezarządzanych szybkich przełączników POE

Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
Doręczeniowy czas: 4 dni

Podstawowa informacja

    Model No: NT-2400-AF4

    Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

    Rodzaj: Przełącznik Ethernet

    Prędkość przesyłu danych: 10 / 100Mb / s

    Porty: ≦ 8

    Rate: 10/100Mbps

    Downlink Port: 4 Ports

    Connector: LC

    Transmission Distance: Up To 120km

    POE Output Standard: AF/AT, Up To 60W Per Port

    Total Power Capacity: 65W

    Working Temperature: -20~70 Degree Centigrade

    MTBF: 100000 Hours

    Warranty: 3 Years

    Uplink Port: 2 Fiber Ports

Additional Info

    Packaging: 12 sztuk / ctn

    wydajność: 5000pcs/day

    Marka: N-net

    transport: Ocean,Land,Air,EXPRESS

    Place of Pochodzenia: Chiny

    Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

    Código HS: 8536700000

    Porta: China

Opis Product

N-net 6 portów niezarządzany szybki przełącznik PoE


NT-2400-AF4 jest 6-portowym szybkim przełącznikiem Ethernet PoE z 2 portami uplink i 4 portami Power over Ethernet. Na port PoE jest zasilacz do 30 W. Całkowity budżet mocy PoE wynosi 65 W. W przypadku sieci SOHO lub departamentowej Switch zapewnia proste, ekonomiczne i wysoce niezawodne połączenie sieciowe z danymi i energią. Ponadto 4-portowy przełącznik Ethernet PoE n-net jest idealnym urządzeniem do łączenia grup roboczych i sieci Ethernet i Fast Ethernet.


Funkcje przełącznika PoE 10 / 100M


  1. Automatyczne wykrywanie 10/100 Mb / s, co ułatwia aktualizację sieci
  2. Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do wdrożenia kontroli przepływu i zmniejszenia pakietów rozgłoszeniowych
  3. Zapewnienie kilku odpowiednich portów przełączania skrętki adaptacyjnej 10 M / 100 Mb / s, które realizują tworzenie kopii zapasowych portów elektrycznych i dostęp wielu użytkowników
  4. Obsługuje pełny dupleks i półdupleks i jego automatyczne wykrywanie
  5. Obsługuje automatyczne wykrywanie MDI / MDI-X, ułatwiając uruchomienie i instalację systemu
  6. Obsługuje transmisję bardzo długich pakietów do 1552 bajtów
  7. Niski pobór mocy, niezawodna i stabilna wydajność;
  8. Opcje w trybie pojedynczym w podwójnym światłowodzie, w trybie wielomodowym w podwójnym włóknie i w trybie pojedynczym w pojedynczym włóknie


Dane techniczne


 Item

 Unmanaged Fast Ethernet POE Switch with 4 PoE Outputs

 Access mode

 10/100Mbps

 Standard

 IEEE802.3 10Base-T Ethernet,

 IEEE802.3u,100Base-TX/FX Fast Ethernet,

 IEEE802.3x Flow control

 Wavelength

 850nm/1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Multi-mode Dual-fiber: 2 km;

 Single mode Dual-fiber: 20/40/40/80/100/120 km;

 Single mode Single fiber: 20/40/40/80/100/120 km

 Category-5 twisted pairs: 100m

 Ports

 RJ45 port:

 Connecting with STP/UTP category-5 twisted pairs

 Optical port:  

 Multi-mode: SC or ST (50, 42.5/125μm)

 Single mode: SC or FC (9/125μm)

 Single mode Single fiber: SC/FC (9/125μm)

 Flow control

 Full duplex: flow control; half duplex: back pressure

 Error rate

 <10-9

 MTBF

 100,000 hours

 LED indicator

 POWER (power supply); FX LINK/ACT (fiber link/action)

 FDX (FX full duplex), FX100 (fiber rate 100M)

 Power supply

 DC5V 1A (external)

 Power consumption

 3.5W

 Operating temperature

 -10~55ºC

 Operating humidity

 5%~90%

 Maintaining temperature

 -40~70ºC

 Maintaining humidity

 5% ~ 90% non-condensing

 Dimensions

 110mm(W)×82mm(D)×47mm(H) (external power supply)

Aplikacja PoE Switch 10 / 100M


POE switch



10 / 100M 4 porty Serii przełączników PoE


NT-2400

10/100Base-T to 100Base-F, 2FX+4TP ports, multi-mode, 2km, SC, standalone, external power  adaptor

NT-2400S-20

10/100Base-T to 100Base-F, 2FX+4TP ports, single mode, 20km, SC, standalone, external power adaptor

NT-2400S-40

10/100Base-T to 100Base-F, 2FX+4TP ports, single mode, 40km, SC, standalone, external power adaptor

NT-2400S-40

10/100Base-T to 100Base-F, 2FX+4TP ports, single mode, 60km, SC, standalone, external power adaptor

NT-2400S-80

10/100Base-T to 100Base-F, 2FX+4TP ports, single mode, 80km, SC, standalone, external power adaptor

NT-2400S-100

10/100Base-T to 100Base-F, 2FX+4TP ports, single mode, 100km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S2400-25

10/100Base-T to 100Base-F, 2FX+4TP ports, WDM(single fiber bi-direction), 25km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S24000-40

10/100Base-T to 100Base-F, 2FX+4TP ports, WDM(single fiber bi-direction), 40km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S2400-40

10/100Base-T to 100Base-F, 2FX+4TP ports, WDM(single fiber bi-direction), 60km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S2400-80

10/100Base-T to 100Base-F, 2FX+4TP ports, WDM(single fiber bi-direction), 80km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S2400-100

10/100Base-T to 100Base-F, 2FX+4TP ports, WDM(single fiber bi-direction), 100km, SC, standalone, external power adaptor


Kategorie o produkcie : Przełącznik POE > Przełącznik POE Fast Ethernet

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Email:

szjl@n-net.com.cn

Wyślij zapytanie

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong