http://pl.nnetswitch.com
Start > Products > Przełącznik Ethernet > Przełącznik Fast Ethernet > Szybki przełącznik sieci niezarządzanej

Szybki przełącznik sieci niezarządzanej

    Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF,FCA
    Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
    Doręczeniowy czas: 5 dni
Podstawowa informacja

Model No: NT-1800S

Porty: ≦ 8

Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode, Multi Mode, Single Fiber

Connector Type: LC

Distance: 550m, 2km, 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

Rate: 10/100Mbps

Uplink Port: 1 Fiber Port

Transmission Distance: Up To 120km

Power Supply: 5V 2A

Working Temperature: -20~+70 Centigrade Degree

MTBF: 100000 Hours

Warranty: 3 Years

Downlink Port: 8 Ethernet Ports

Additional Info

Packaging: 14 szt. Na kreskówkę

wydajność: 5000pcs/day

Marka: N-net

transport: Ocean,Land,Air,Express

Place of Pochodzenia: Chiny

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Certyfikat: ISO9000, CE, FCC

Código HS: 8517622990

Porta: China,Shenzhen

Opis Product

Przełącznik N-net Fast Unmanaged Fibre Network


NT-1800S to szybki przełącznik Ethernet z wbudowanym 8-portowym samodostosowującym się przełącznikiem 10M / 100Mb / s, konwertującym 8 niezależnych sygnałów elektrycznych 10Base-T lub 100Base-TX z sygnałem optycznym 100Base-FX. Przełącznik światłowodowy rozszerza zasięg transmisji sieciowej z 2 km, co stanowi granicę linii miedzianej do 120 km (tryb pełnego dupleksu w trybie pojedynczym). Przełącznik Ethernet NT-1800S obsługuje dwa różne rodzaje mediów połączeń sieciowych, 10 / 100Base-TX i 100Base-FX. Zmieniając technikę i technikę przechowywania i przesyłania danych oraz realizując transmisję danych między dwoma nośnikami połączenia sieciowego. Obsługuje również transmisję optyczną w trybie wielomodowy z dwoma światłowodami, trybem z podwójnym światłowodem i trybem pojedynczym z pojedynczym włóknem.


Funkcje przełącznika sieciowego 10 / 100M


1. Automatyczne wykrywanie 10/100 Mb / s, ułatwiające aktualizację sieci

2. Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do implementacji sterowania przepływem i redukcji pakietów emisji

3. Dostarczenie kilku odpowiednich portów przełączających 10M / 100 Mbps na skrętkę, które realizują tworzenie kopii zapasowych portów elektrycznych i dostęp wielu użytkowników

4. Wspieranie trybu pełnego dupleksu i półdupleksu i jego automatyczne wykrywanie

5. Obsługa automatycznego wykrywania MDI / MDI-X, ułatwiającego uruchomienie systemu i instalację

6. Wspieranie transmisji bardzo długich pakietów do 1552 bajtów

7. Niskie zużycie energii, niezawodne i stabilne działanie;

8. Opcje w trybie pojedynczym w podwójnym włóknie, w wielu trybach w podwójnym włóknie i trybie pojedynczym w pojedynczym włóknie


Aplikacja przełącznika Ethernet 10 / 100M


Fiber Ethernet Switch


9-portowy pakiet szybkiego przełączania


Fiber Ethernet Switch


Kategorie o produkcie : Przełącznik Ethernet > Przełącznik Fast Ethernet

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą