http://pl.nnetswitch.com
Start > Products > Konwerter mediów > Fast Media Converter > niezarządzalny konwerter światłowodowy 100M

niezarządzalny konwerter światłowodowy 100M

    Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
    Incoterm: FOB,EXW
    Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
    Doręczeniowy czas: 4 dni
Podstawowa informacja

Model No: NT-2100

Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

Rodzaj: Przełącznik optyczny

Porty: ≦ 8

71mm (W)×94mm (D)×26 Mm (H): DIP

Prędkość przesyłu danych: 10 / 100Mb / s

Additional Info

Packaging: karton

wydajność: 50000

Marka: N-net

transport: Ocean,Land,Air,express

Place of Pochodzenia: Chiny

Ability Supply: 50000

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

Código HS: 8517622990

Porta: Shenzhen,Yantian

Opis Product

Przegląd

Seria NT-1100-DIP / 1100S-DIP to konwerter mediów z przełącznikiem DIP. Przełącznik DIP może ustawić tryb konwersji (zapis i przekazywanie / przekierowanie), tryb pracy (pełny dupleks / półdupleks), szybkość działania (10 / 100M) i funkcję LFP (Link Fault Pass-through).

LFP (LLCF / LLR) może natychmiast zaalarmować administratorów na problemie mediów łączących i zapewnić skuteczne rozwiązanie do monitorowania sieci. LLCF (Link Loss Carry Forward) oznacza, że ​​gdy urządzenie podłączone do konwertera i linii TP utraci połączenie, światłowód konwertera rozłączy połączenie transmisji. LLR (Link Loss Return) oznacza, że ​​gdy urządzenie podłączone do konwertera i linii światłowodu utraci połączenie, port TP konwertera odłączy łącze transmisji. Oba mogą natychmiast zaalarmować administratorów na problemie mediów łączących i zapewnić skuteczne rozwiązanie do monitorowania sieci.

cechy

Automatyczne wykrywanie 10/100 Mb / s, ułatwiające aktualizację sieci

Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do implementacji sterowania przepływem i redukcji pakietów emisji

Automatycznie wykrywany tryb pełnego dupleksu i półdupleksu lub ustawienie przełącznika DIP

Obsługa automatycznego wykrywania MDI / MDI-X, ułatwiającego uruchomienie systemu i instalację

Przełącznik DIP-Switch wspierający ustawienie pół / pełnego dupleksu FX.

Przełącznik DIP-Switch obsługujący transmisję 10/100 Mb / s do przesyłania w przód i do 100 Mb / s.

Funkcja LFP (Link Fault Pass-through)

Obsługa transmisji 100Base-FX lub STM-1, kompatybilna z innymi urządzeniami

Wspieranie transmisji w niskim czasie opóźnienia

Obsługa transmisji bardzo długich pakietów do 1600 bajtów

Niezwykle niski pobór mocy (poniżej 2W), niezawodna i stabilna wydajność

Opcje w trybie dual mode z podwójnym włóknem lub podwójnym włóknem Multi-mode.

Funkcje DIP-Switch

DIP-Switch

Off(Default)

On

PIN-1

LFP function DISABLED

LFP function ENABLED

PIN-2

Store and forward conversion mode

Cut-Though conversion mode

PIN-3

Auto-Negotiation mode for TP port

Force operation mode for TP port

PIN-4

TP port operate in 100Mbps

TP port operate in 10Mbps

PIN-5

TP port operate in Full duplex mode

TP port operate in Half duplex mode

PIN-6

Fiber port operate in Full duplex mode

Fiber port operate in Half duplex mode

Uwaga: Podczas ustawiania trybu pracy TP (PIN-4 lub / i PIN-5), port TP musi działać w trybie wymuszenia (PIN-3 WŁ.).


 Parameter

 Specifications

 Access mode

10/100Mbps

 Standard

IEEE802.3 10Base-T Ethernet, IEEE802.3u,100Base-TX/FX Fast Ethernet, IEEE802.3x Flow Control

 Wavelength

850nm/1310nm/1550nm

 Transmission distance

Dual-fiber Multi-mode: 2 km;

Dual-fiber single mode: 20/40/60/80/100/120 km;

Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

One RJ45 port:

Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

One optical port:

Multi-mode Dual-fiber: SC or ST (50/125μm or 62.5/125μm)

Single mode Dual-fiber: SC or FC (9/125μm)

 Conversion means

Store and Forward mode or Cut-Through mode

 Buffer space

Built in 128Kb RAM for data buffer

 Flow control

Full duplex: flow control;

Half duplex: back pressure

 BER

<19-9

 MTBF

 100,000 hours

 LED indicator

 POER (power supply), FX LINK/ACT (optical link action)

 FDX (full duplex), TX LINK/ACT (TP cable link/action)

 TX 100 (TP cable rate 100M), FX100(fiber cable rate 100M)

 Power supply

 External: AC90~264V/DC100~380V input, 5V1A output

 Power consumption

 <40W (the chassis at full load), <2W

 Operating temperature

 -10~55ºC

 Operating humidity

 5%~90%

 Maintaining temperature

 -40~70ºC

 Maintaining humidity

 5% ~ 90% non-condensing

 Dimensions

 71mm (W)×94mm (D)×26 mm (H) (external power supply)

Dane techniczne

Podanie

NT-1100

Szczegóły zamówienia

NT-1100-DIP

10/100Base-T to 100Base-F, multi-mode, 2km, SC, standalone, external power adaptor

NT-1100S-DIP-20

10/100Base-T to 100Base-F, single mode, 20km, SC, standalone, external power adaptor

NT-1100S-DIP -40

10/100Base-T to 100Base-F, single mode, 40km, SC, standalone, external power adaptor

NT-1100S-DIP -60

10/100Base-T to 100Base-F, single mode, 60km, SC, standalone, external power adaptor

NT-1100S-DIP -80

10/100Base-T to 100Base-F, single mode, 80km, SC, standalone, external power adaptor

NT-1100S-DIP -100

10/100Base-T to 100Base-F, single mode, 100km, SC, standalone, external power adaptor

NT-1100S-DIP -120

10/100Base-T to 100Base-F, single mode, 120km, SC, standalone, external power adaptor

Kategorie o produkcie : Konwerter mediów > Fast Media Converter

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą