http://pl.nnetswitch.com
Start > Products > Konwerter mediów > Fast Media Converter > Konwerter 10 / 100M niezarządzanego nośnika światłowodowego

Konwerter 10 / 100M niezarządzanego nośnika światłowodowego

    Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF,FCA
    Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
    Doręczeniowy czas: 4 dni
Podstawowa informacja

Model No: NT-S1100

Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

Rodzaj: Przełącznik optyczny

Porty: ≦ 8

Prędkość przesyłu danych: 10 / 100Mb / s

Ethernet Port QTY: 1

Fiber Type: Single Fiber, Single Mode

Wavelength: 1550nm

Connector Type: SC

Power Supply: 5V 1A

MTBF: 100000

Working Temperature: -20~70℃

Dimension: 9.5cm*7cm*2.5cm

Weight: 0.16kg

Package Info: 36pcs/carton Size:48cm*36cm*39cm

Capacity: 5000/day

Warranty: 3 Years

Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km

Additional Info

Packaging: Karton

wydajność: 5000pc/day

Marka: N-net

transport: Ocean,Land,Air,Express

Place of Pochodzenia: Chiny

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

Código HS: 8517622990

Porta: Shenzhen,Yantian,Shekou

Opis Product

Konwerter 10 / 100M niezarządzanego nośnika światłowodowego


N-NET NT-S1100 ma wyjątkową funkcję alarmu połączenia pomiędzy portem elektrycznym a portem optycznym, dlatego Fast Media Converter może zastąpić konwerter mediów zarządzających siecią, aby znacznie obniżyć koszty systemu. Fibre To Ethernet Converter może rozszerzyć tradycyjny szybki Ethernet 10/100 M na odległość 120 km przez światłowód. Fibre To Ethernet Media Converter ma stabilną wydajność i dobrą jakość. 6 Wskaźniki LED grupy mogą w pełni monitorować warunki pracy konwerterów. Użytkownicy końcowi mogą z łatwością obserwować działanie sieci. Zewnętrzny zasilacz serii GT Konwertery mogą być używane samodzielnie lub włożone do 14 gniazd Konwertery rackowe. Jest odpowiedni do korzystania z Network Center.


10 / 100M Media Converter F atures


  1. Automatyczne wykrywanie 10/100 Mb / s, ułatwiające aktualizację sieci
  2. Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do implementacji sterowania przepływem i redukcji pakietów emisji
  3. Pełni dupleks i półdupleks automatycznie wykrywany
  4. Obsługa automatycznego wykrywania MDI / MDI-X, ułatwiającego uruchomienie systemu i instalację
  5. Obsługa half / full-duplex FX.
  6. Obsługa transmisji z przepustowością 10 / 100Mbps w trybie store-and-forward i 100 Mbps.
  7. Obsługa transmisji 100Base-Fx lub STM-1, kompatybilna z innymi urządzeniami
  8. Wspieranie transmisji w niskim czasie opóźnienia
  9. Obsługa transmisji bardzo długich pakietów do 1600 bajtów
  10. Niezwykle niski pobór mocy (poniżej 2W), niezawodna i stabilna wydajność
  11. Opcje w trybie pojedynczym w pojedynczym włóknie


Dane techniczne konwertera Fast Media

 Parameter

 Specifications

 Access mode

10/100Mbps

 Standard

IEEE802.3 10Base-T Ethernet, IEEE802.3u,100Base-TX/FX Fast Ethernet, IEEE802.3x Flow Control

 Wavelength

1310nm/1550nm

 Transmission distance

Single fiber single mode: 20/40/60/80/100 km

Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

One RJ45 port: 

Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

One optical port: 

Single mode Single fiber: SC or FC (9/125μm)

 Conversion means

Store and Forward mode or Cut-Through mode

 Buffer space

Built in 128Kb RAM for data buffer

 Flow control

Full duplex: flow control;

Half duplex: back pressure

 BER

<19-9

 MTBF

100,000 hours

 LED indicator

POER (power supply), FX LINK/ACT (optical link action)

FDX (full duplex), TX LINK/ACT (TP cable link/action)

TX 100 (TP cable rate 100M), FX100(fiber cable rate 100M)

 Power supply

External: AC90~264V/DC100~380V input, 5V1A output

 Power consumption

<40W (the chassis at full load), <2W

 Operating temperature

-10~55ºC

 Operating humidity

5%~90%

 Maintaining temperature

-40~70ºC

 Maintaining humidity

5% ~ 90% non-condensing

 Dimensions

71mm (W)×94mm (D)×26 mm (H) (external power supply)

Aplikacja Media Converter


NT-S1100


Szybka Media Converter Zamówienie Informacje


NT-S1100-20

10/100Base-T to 100Base-F, WDM(single fiber bi-direction), 20km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S1100-40

10/100Base-T to 100Base-F, WDM(single fiber bi-direction), 40km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S1100-60

10/100Base-T to 100Base-F, WDM(single fiber bi-direction), 60km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S1100-80

10/100Base-T to 100Base-F, WDM(single fiber bi-direction), 80km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S1100-100

10/100Base-T to 100Base-F, WDM(single fiber bi-direction), 100km, SC, standalone, external power adaptor

Kategorie o produkcie : Konwerter mediów > Fast Media Converter

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą