http://pl.nnetswitch.com
Start > Products > Konwerter mediów > Fast Media Converter > Unmanaged Fibre Media Converter

Unmanaged Fibre Media Converter

    Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF,FCA
    Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
    Doręczeniowy czas: 4 dni
Podstawowa informacja

Model No: NT-S1200

Prędkość przesyłu danych: 10 / 100Mb / s

Ethernet Port QTY: 2

Fiber Type: Single Mode, Single Fiber

Wavelength: 1550nm, 1310nm

Connector Type: SC, ST, FC, LC

Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

Power Supply: 5V 1A

MTBF: 100000

Working Temperature: -20~70℃

Dimension: 9.5cm*7cm*2.5cm

Weight: 0.16kg

Package Info: 36pcs/carton Size:48cm*36cm*39cm

Capacity: 5000pcs/day

Warranty: 3 Years

Additional Info

Packaging: Karton

wydajność: 5000pc/day

Marka: N-net

transport: Ocean,Land,Air,Express

Place of Pochodzenia: Chiny

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

Código HS: 8517622990

Porta: Shenzhen,Yantian

Opis Product

N-net Niezabezpieczony nośnik światłowodowy

NT-1200 to niedrogi, kompaktowy, wieloportowy konwerter mediów obsługujący szybką prędkość. Dzięki elastyczności i kompaktowym rozmiarom wewnętrzne aplikacje sieci prywatnych mogą dalej korzystać z coraz większej uniwersalności podstawowej linii produktów konwertera mediów. Zawiera dwa porty UTP 10 / 100Mb / s oraz jeden port światłowodowy, który jest dostępny w postaci SFP, a także dla światłowodów jednomodowych, wielomodowych i jednopasmowych. Wszystkie modele obsługują szybką prędkość. Kompaktowe samodzielne urządzenie z zewnętrznym zasilaczem i mocowaniem obudowy, jest całkowicie urządzeniem PNP; wspierać STP w tworzeniu redundantnej sieci i automatycznego wykrywania MDI / MDI-X, nadmiarowości portu Ethernet lub wielokrotnego dostępu.


Konwerter mediów 10 / 100M Niezarządzane funkcje


  1. Automatyczne wykrywanie 10/100 Mb / s, ułatwiające aktualizację sieci
  2. Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do implementacji sterowania przepływem i redukcji pakietów emisji
  3. Dostarczenie kilku odpowiednich portów przełączających 10M / 100Mb / s dla pary, które wykonują kopię zapasową portów elektrycznych i dostęp wielu użytkowników
  4. Obsługa trybu pełnego dupleksu i półdupleksu i jego automatycznego wykrywania
  5. Obsługa automatycznego wykrywania MDI / MDI-X, ułatwiającego uruchomienie systemu i instalację
  6. Obsługa transmisji bardzo długich pakietów do 1552 bajtów
  7. Niski pobór mocy, niezawodna i stabilna wydajność;
  8. Opcje w trybie pojedynczym w podwójnym włóknie, w trybie wielomodowym z podwójnym włóknem i w trybie pojedynczym w pojedynczym włóknie


Specyfikacje konwertera światłowodowego na Ethernet

 Parameter

 Specifications

 Access mode

 10/100Mbps

 Standard

 IEEE802.3 10Base-T Ethernet,

 IEEE802.3u,100Base-TX/FX Fast Ethernet,

 IEEE802.3x Flow control

 Wavelength

 850nm/1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Multi-mode Dual-fiber: 2 km;

 Single mode Dual-fiber: 20/40/60/80/100/120 km;

 Single mode Single fiber: 20/40/60/80/100/120 km

 Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

 RJ45 port:

 Connecting with STP/UTP category-5 twisted pairs

 Optical port:  

 Multi-mode: SC or ST (50, 62.5/125μm)

 Single mode: SC or FC (9/125μm)

 Single mode Single fiber: SC/FC (9/125μm)

 Flow control

 Full duplex: flow control; half duplex: back pressure

 Error rate

 <10-9

 MTBF

 100,000 hours

 LED indicator

 POWER (power supply); FX LINK/ACT (fiber link/action)

 FDX (FX full duplex), FX100 (fiber rate 100M)

 Power supply

 DC5V 1A (external)

 Power consumption

 3.5W

 Operating temperature

 -10~55ºC

 Operating humidity

 5%~90%

 Maintaining temperature

 -40~70ºC

 Maintaining humidity

 5% ~ 90% non-condensing

 Dimensions

 110mm(W)×82mm(D)×47mm(H) (external power supply)

Fiber Ethernet Media Converter Aplikacja



NT-1200

Konwerter mediów 10 / 100M Niezorganizowane informacje o zamówieniach

NT-1200

10/100Base-T to 100Base-F, 2TP ports, multi-mode, 2km, SC, standalone, external power  adaptor

NT-1200S-25

10/100Base-T to 100Base-F, 2TP ports,single mode, 25km, SC, standalone, external power adaptor

NT-1200S-40

10/100Base-T to 100Base-F, 2TP ports,single mode, 40km, SC, standalone, external power adaptor

NT-1200S-60

10/100Base-T to 100Base-F, 2TP ports,single mode, 60km, SC, standalone, external power adaptor

NT-1200S-80

10/100Base-T to 100Base-F, 2TP ports,single mode, 80km, SC, standalone,external power adaptorr

NT-1200S-100

10/100Base-T to 100Base-F, 2TP ports, single mode, 100km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S1200-25

10/100Base-T to 100Base-F, 2TP ports, WDM(single fiber bi-direction), 25km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S1200-40

10/100Base-T to 100Base-F, 2TP ports, WDM(single fiber bi-direction), 40km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S1200-60

10/100Base-T to 100Base-F, 2TP ports, WDM(single fiber bi-direction), 60km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S1200-80

10/100Base-T to 100Base-F, 2TP ports, WDM(single fiber bi-direction), 80km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S1200-100

10/100Base-T to 100Base-F, 2TP ports, WDM(single fiber bi-direction), 100km, SC, standalone, external power adaptor

Kategorie o produkcie : Konwerter mediów > Fast Media Converter

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą