http://pl.nnetswitch.com
Start > Products > Konwerter mediów > Fast Media Converter > Konwerter mediów światłowodowych 10 / 100M Dual Fibre

Konwerter mediów światłowodowych 10 / 100M Dual Fibre

    Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union, O/A
    Incoterm: FOB,CIF,FCA,EXW
    Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
    Doręczeniowy czas: 4 dni

Pobieranie:

Podstawowa informacja

Model No: NT-1100S

Prędkość przesyłu danych: 100 Mb / s

Ethernet Port QTY: One

MTBF: 1000,000 Hours

Working Temperature: -20°C~70°C

Dimension: 9.5cm*7cm*2.5cm

Weight: 0.16kg

Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode, Dual Fiber, Single Mode

Wavelength: 850nm, 1550nm, 1310nm

Connector Type: SC, ST, FC, LC

Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

Power Supply: 5V 1A

Package Info: 36pcs/carton Size:48cm*36cm*39cm

Warranty: 3 Years

Additional Info

Packaging: pakiet

wydajność: 5000pc/day

Marka: N-net

transport: Ocean,Land,Air,EXPRESS

Place of Pochodzenia: Chiny

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

Código HS: 8517622990

Porta: Shenzhen,Shekou,Yantian

Opis Product

Przegląd NT-1100


NT-1100 to 10 / 100M podwójny światłowodowy, jednomodowy konwerter mediów. Automatyczna negocjacja zostanie automatycznie dostosowana do konwersji sygnałów półdupleksowych i pełnodupleksowych zgodnie ze standardami IEEE802.3u. Wewnętrzny konwerter Fast Media umożliwia transmisję danych na dwóch różnych nośnikach sieci elektrycznych i optycznych za pomocą technologii łącza danych L2 w przód iw tył lub przez jedno przejście PHY L1). 10 / 100M Podwójny światłowód Jednopoziomowy nośnik optyczny obsługuje transmisję w trybie Dual-Dual z podwójnym włóknem lub z podwójnym włóknem jednomodowym.



cechy


  1. Automatyczne wykrywanie 10/100 Mb / s, ułatwiające aktualizację sieci
  2. Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do implementacji sterowania przepływem i redukcji pakietów emisji
  3. Pełni dupleks i półdupleks automatycznie wykrywany
  4. Obsługa automatycznego wykrywania MDI / MDI-X, ułatwiającego uruchomienie systemu i instalację
  5. Obsługa half / full-duplex FX.
  6. Obsługa transmisji z przepustowością 10 / 100Mbps w trybie store-and-forward i 100 Mbps.
  7. Obsługa transmisji 100Base-FX lub STM-1, kompatybilna z innymi urządzeniami
  8. Wspieranie transmisji w niskim czasie opóźnienia
  9. Obsługa transmisji bardzo długich pakietów do 1600 bajtów
  10. Niezwykle niski pobór mocy (poniżej 2W), niezawodna i stabilna wydajność
  11. Opcje w trybie dual mode z podwójnym włóknem lub podwójnym włóknem Multi-mode.


Dane techniczne


 Parameter

 Specifications

 Access mode

10/100Mbps

 Standard

IEEE802.3 10Base-T Ethernet, IEEE802.3u,100Base-TX/FX Fast Ethernet, IEEE802.3x Flow Control

 Wavelength

850nm/1310nm/1550nm

 Transmission distance

Dual-fiber Multi-mode: 2 km;

Dual-fiber single mode: 20/40/60/80/100/120 km;

Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

One RJ45 port:

Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

One optical port:

Multi-mode Dual-fiber: SC or ST (50/125μm or 62.5/125μm)

Single mode Dual-fiber: SC or FC (9/125μm)

 Conversion means

Store and Forward mode or Cut-Through mode

 Buffer space

Built in 128Kb RAM for data buffer

 Flow control

Full duplex: flow control;

Half duplex: back pressure

 BER

<19-9

 MTBF

 100,000 hours

 LED indicator

 POER (power supply), FX LINK/ACT (optical link action)

 FDX (full duplex), TX LINK/ACT (TP cable link/action)

 TX 100 (TP cable rate 100M), FX100(fiber cable rate 100M)

 Power supply

 External: AC90~264V/DC100~380V input, 5V1A output

 Power consumption

 <40W (the chassis at full load), <2W

 Operating temperature

 -10~55ºC

 Operating humidity

 5%~90%

 Maintaining temperature

 -40~70ºC

 Maintaining humidity

 5% ~ 90% non-condensing

 Dimensions

 71mm (W)×94mm (D)×26 mm (H) (external power supply)



Podanie

Internal Fast Media Converter


Szczegóły zamówienia

NT-1100

10/100Base-T to 100Base-F, multi-mode, 2km, SC, standalone, external power adaptor

NT-1100S-20

10/100Base-T to 100Base-F, single mode, 20km, SC, standalone, external power adaptor

NT-1100S-40

10/100Base-T to 100Base-F, single mode, 40km, SC, standalone, external power adaptor

NT-1100S-60

10/100Base-T to 100Base-F, single mode, 60km, SC, standalone, external power adaptor

NT-1100S-80

10/100Base-T to 100Base-F, single mode, 80km, SC, standalone, external power adaptor

NT-1100S-100

10/100Base-T to 100Base-F, single mode, 100km, SC, standalone, external power adaptor

NT-1100S-120

10/100Base-T to 100Base-F, single mode, 120km, SC, standalone, external power adaptor


Kategorie o produkcie : Konwerter mediów > Fast Media Converter

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą