http://pl.nnetswitch.com
Start > Products > Konwerter mediów > Fast Media Converter > Konwerter mediów z przełącznikiem DIP

Konwerter mediów z przełącznikiem DIP

    Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF,FCA
    Min. Zamówienie: 1 Bag/Bags
    Doręczeniowy czas: 4 dni
Podstawowa informacja

Model No: NT-S1100

Porty: ≦ 8

Ethernet Port QTY: 1

Fiber Type: Single Mode, Single Fiber

Wavelength: 1550nm, 1310nm

Connector Type: SC, ST, FC, LC

Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

Power Supply: 5V 1A

MTBF: 100000

Working Temperature: -20~70℃

Dimension: 9.5cm*7cm*2.5cm

Weight: 0.16kg

Package Info: 14.36pcs/carton Size:48cm*36cm*39cm

Capacity: 5000pcs/day

Warranty: 3 Years

Additional Info

Packaging: karton

wydajność: 5000pc/day

Marka: N-net

transport: Ocean,Land,Air,EXPRESS

Place of Pochodzenia: Chiny

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

Código HS: 8517622990

Porta: Shenzhen,Yantian,Shekou

Opis Product

Konwerter N-net Media z przełącznikiem DIP

NT-S1100 10/100 do 100FX Konwertery mediów typu WDM (Single Fiber Wave Division Multiplexing) umożliwiają przenoszenie danych normalnie przenoszonych przez dwa kable światłowodowe na pojedynczą żyłę światłowodu, wykorzystując dwa różne widma światła do przesyłania sygnałów w oba kierunki jednocześnie. Technologia ta podwaja wydajność sieci światłowodowej firmy, umożliwiając przewoźnikom lub przedsiębiorstwom minimalizację kosztów operacyjnych poprzez wyeliminowanie lub opóźnienie wdrożenia dodatkowej mocy światłowodowej.

Konwerter mediów z przełącznikiem DIP dostępny jest w modelach jednomodowych i wielomodowych oraz w odległościach do 40 km (24,85 mil). Konwertery WDM z przełączaniem mediów muszą być używane w parach A / B, a wszystkie konwertery z tej serii są wyposażone w sygnalizację błędów łącza, aby zapewnić przełącznikowi zarządzającemu SNMP środki umożliwiające rozpoznanie awarii w kanale światłowodowym lub skrętce, umożliwiając przełącz na automatyczne przejście do ścieżki kopii zapasowej, gdy podłączony przełącznik jest wyposażony w algorytm drzewa opinającego.


Jeden interfejs światłowodowy Fibre Media Media

  1. Automatyczne wykrywanie 10/100 Mb / s, ułatwiające aktualizację sieci
  2. Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do implementacji sterowania przepływem i redukcji pakietów emisji
  3. Automatycznie wykrywany tryb pełnego dupleksu i półdupleksu lub ustawienie przełącznika DIP
  4. Obsługa automatycznego wykrywania MDI / MDI-X, ułatwiającego uruchomienie systemu i instalację
  5. Przełącznik DIP-Switch wspierający ustawienie pół / pełnego dupleksu FX
  6. Przełącznik DIP-Switch obsługujący transmisję 10/100 Mb / s do przesyłania w przód i do 100 Mb / s
  7. Funkcja LFP (Link Fault Pass-through)
  8. Obsługa transmisji 100Base-FX lub STM-1, kompatybilna z innymi urządzeniami
  9. Wspieranie transmisji w niskim czasie opóźnienia
  10. Obsługa transmisji bardzo długich pakietów do 1600 bajtów
  11. Niezwykle niski pobór mocy (poniżej 2W), niezawodna i stabilna wydajność
  12. Opcje w pojedynczym trybie pojedynczego światłowodu

Jedna aplikacja Fast Media Converter dla portu światłowodowego


One Fiber Port Fast Media Converter
media converter

Konwerter mediów 10 / 100M z informacjami DipOrder


NT-S1100-DIP--20

10/100Base-T to 100Base-F, WDM, single mode, 20km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S1100-DIP-40

10/100Base-T to 100Base-F, WDM, single mode, 40km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S1100-DIP-60

10/100Base-T to 100Base-F, WDM, single mode, 60km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S1100-DIP-80

10/100Base-T to 100Base-F, WDM, single mode, 80km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S1100-DIP-100

10/100Base-T to 100Base-F, WDM, single mode, 100km, SC, standalone, external power adaptor

Kategorie o produkcie : Konwerter mediów > Fast Media Converter

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą