http://pl.nnetswitch.com
Start > Products > Konwerter mediów > Fast Media Converter > 10 / 100M Zewnętrzny konwerter mediów

10 / 100M Zewnętrzny konwerter mediów

    Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF
    Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
    Doręczeniowy czas: 4 dni

Pobieranie:

Podstawowa informacja

Model No: NT-1100

Prędkość przesyłu danych: 100 Mb / s

Fiber Type: Dual Fiber, Multi Mode

Wavelength: 850nm

Connector Type: SC ;ST ;FC ;LC

Distance: 2KM

Ethernet Port QTY: One

MTBF: 1000,000 Hours

Working Temperature: -20°C~70°C

Dimension: 9.5cm*7cm*2.5cm

Weight: 0.16kg

Power Supply: 5V 1A

Additional Info

Packaging: pakiet

wydajność: 5000pc/day

Marka: N-net

transport: Ocean,Land,Air,EXPRESS

Place of Pochodzenia: Chiny

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

Código HS: 8517622990

Porta: Shenzhen,Shekou,Yantian

Opis Product

Zewnętrzny konwerter mediów N-net 10 / 100M

Seria NT-1100 to konwertery światłowodowe na konwertery mediów Ethernet, które nie są zarządzane, co daje możliwość wyboru spośród najpopularniejszych złączy światłowodowych, ST, SC lub FC. Ten konwerter mediów światłowodowych może łączyć ze sobą sygnały elektryczne skrętek 10Base-T i 100Base-TX z sygnałami optycznymi 100Base-FX. Konwerter mediów 10 / 100M rozciąga odległość transmisji sieciowej od 100 m przewodami miedzianymi do 120 km za pomocą światłowodu.


Fiber To Ethernet Media Converter Szybkie funkcje

  1. Automatyczne wykrywanie 10/100 Mb / s, ułatwiające aktualizację sieci
  2. Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do implementacji sterowania przepływem i redukcji pakietów emisji
  3. Automatycznie wykrywany tryb pełnego dupleksu i półdupleksu lub ustawienie przełącznika DIP
  4. Obsługa automatycznego wykrywania MDI / MDI-X, ułatwiającego uruchomienie systemu i instalację
  5. Przełącznik DIP-Switch wspierający ustawienie pół / pełnego dupleksu FX.
  6. Przełącznik DIP-Switch obsługujący transmisję 10/100 Mb / s do przesyłania w przód i do 100 Mb / s.
  7. Funkcja LFP (Link Fault Pass-through)
  8. Obsługa transmisji 100Base-FX lub STM-1, kompatybilna z innymi urządzeniami
  9. Wspieranie transmisji w niskim czasie opóźnienia
  10. Obsługa transmisji bardzo długich pakietów do 1600 bajtów
  11. Niezwykle niski pobór mocy (poniżej 2W), niezawodna i stabilna wydajność
  12. Opcje w trybie dual mode z podwójnym włóknem lub podwójnym włóknem Multi-mode.
  13. Funkcje DIP-Switch


Uwaga: Podczas ustawiania trybu pracy TP (PIN-4 lub / i PIN-5), port TP musi działać w trybie wymuszenia (PIN-3 WŁ.).



Specyfikacje 10 / 100M Fibre Media Converter


 Parameter

 Specifications

 Access mode

10/100Mbps

 Standard

IEEE802.3 10Base-T Ethernet, IEEE802.3u,100Base-TX/FX Fast Ethernet, IEEE802.3x Flow Control

 Wavelength

850nm/1310nm/1550nm

 Transmission distance

Dual-fiber Multi-mode: 2 km;

Dual-fiber single mode: 20/40/60/80/100/120 km;

Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

One RJ45 port:

Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

One optical port:

Multi-mode Dual-fiber: SC or ST (50/125μm or 62.5/125μm)

Single mode Dual-fiber: SC or FC (9/125μm)

 Conversion means

Store and Forward mode or Cut-Through mode

 Buffer space

Built in 128Kb RAM for data buffer

 Flow control

Full duplex: flow control;

Half duplex: back pressure

 BER

<19-9

 MTBF

 100,000 hours

 LED indicator

 POER (power supply), FX LINK/ACT (optical link action)

 FDX (full duplex), TX LINK/ACT (TP cable link/action)

 TX 100 (TP cable rate 100M), FX100(fiber cable rate 100M)

 Power supply

 External: AC90~264V/DC100~380V input, 5V-12V output

 Power consumption

 <40W (the chassis at full load), <2W

 Operating temperature

 -10~55ºC

 Operating humidity

 5%~90%

 Maintaining temperature

 -40~70ºC

 Maintaining humidity

 5% ~ 90% non-condensing

 Dimensions

 71mm (W)×94mm (D)×26 mm (H) (external power supply)


Fiber To Ethernet Media Converter 10 / 100M Zastosowanie


media converter


Fast Fibre Media Converter Packing

2


Kategorie o produkcie : Konwerter mediów > Fast Media Converter

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą