Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Products

Start > Products > Konwerter mediów > Fast Media Converter > Szybki wewnętrzny konwerter mediów

PRODUCT CATEGORIES

Szybki wewnętrzny konwerter mediów
Szybki wewnętrzny konwerter mediów
Szybki wewnętrzny konwerter mediów
Szybki wewnętrzny konwerter mediów

Szybki wewnętrzny konwerter mediów

Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,EXW
Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
Doręczeniowy czas: 4 dni

Podstawowa informacja

    Model No: NT-1100I

    Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

    Rodzaj: Przełącznik Ethernet

    Prędkość przesyłu danych: 10 / 100Mb / s

    Porty: ≦ 8

    Internal Power Supply: Standalone, 10/100M

Additional Info

    Packaging: pakiet

    wydajność: 50000

    Marka: N-net

    transport: Ocean,Land,Air,EXPRESS

    Place of Pochodzenia: Chiny

    Ability Supply: 50000

    Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

    Código HS: 8517622990

    Porta: Shenzhen

Opis Product

Przegląd

NT-1100I to szybki wewnętrzny konwerter mediów. Ze względu na unikalną funkcję ostrzegania o awariach łącza między portem elektrycznym a portem optycznym inteligentny, adaptacyjny szybki konwerter mediów Ethernet 10 / 100M może zastąpić konwerter mediów zarządzaniem siecią, co znacznie obniża koszty systemu .

NT-1100I / NT-1100SI Konwerter mediów Ethernet umożliwia konwersję sygnałów elektrycznych skręconych par 10Base-T i 100Base – TX z sygnałami optycznymi 100Base-FX. Wydłuża zasięg transmisji sieci od 100 m za pomocą kabli miedzianych do 120 km za pomocą kabla światłowodowego. Umożliwia transmisję danych w dwóch różnych mediach sieci elektrycznych i optycznych albo przez technologię łącza danych L2 do przechowywania i przesyłania dalej, albo przez jedno z połączeń PHY L1). Obsługuje transmisję w podwójnym światłowodzie wielomodowym lub podwójnym światłowodzie jednomodowym.

funkcje


Automatyczne wykrywanie 10/100 Mb / s, co ułatwia aktualizację sieci

Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do wdrożenia kontroli przepływu i zmniejszenia pakietów rozgłoszeniowych

Automatyczne wykrywanie w trybie pełnego dupleksu i półdupleksu

Obsługuje automatyczne wykrywanie MDI / MDI-X, ułatwiając uruchomienie i instalację systemu

Obsługuje pół / pełny dupleks efektów.

Obsługuje transmisję typu store-and-forward 10/100 Mb / s oraz transmisję przepustową 100 Mb / s.

Obsługuje transmisję 100Base-FX lub STM-1, kompatybilny z innymi urządzeniami

Obsługuje transmisję opóźnień w niskim czasie

Obsługuje transmisję bardzo długich pakietów do 1600 bajtów

Niezwykle niski pobór mocy (mniej niż 2 W), niezawodna i stabilna wydajność

Opcje dla podwójnego światłowodu jednomodowego lub podwójnego światłowodu wielomodowego.



Dane techniczne


 Parameter

 Specifications

 Access mode

10/100Mbps

 Standard

IEEE802.3 10Base-T Ethernet, IEEE802.3u,100Base-TX/FX Fast Ethernet, IEEE802.3x Flow Control

 Wavelength

850nm/1310nm/1550nm

 Transmission distance

Dual-fiber Multi-mode: 2 km;

Dual-fiber single mode: 20/40/60/80/100/120 km;

Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

One RJ45 port:

Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

One optical port:

Multi-mode Dual-fiber: SC or ST (50/125μm or 62.5/125μm)

Single mode Dual-fiber: SC or FC (9/125μm)

 Conversion means

Store and Forward mode or Cut-Through mode

 Buffer space

Built in 128Kb RAM for data buffer

 Flow control

Full duplex: flow control;

Half duplex: back pressure

 BER

<19-9

 MTBF

 100,000 hours

 LED indicator

 POER (power supply), FX LINK/ACT (optical link action)

 FDX (full duplex), TX LINK/ACT (TP cable link/action)

 TX 100 (TP cable rate 100M), FX100(fiber cable rate 100M)

 Power supply

 Internal: input AC90~264V/DC100~380V, output 5V1A

 Power consumption

 <40W (the chassis at full load), <2W

 Operating temperature

 -10~55ºC

 Operating humidity

 5%~90%

 Maintaining temperature

 -40~70ºC

 Maintaining humidity

 5% ~ 90% non-condensing

 Dimensions

 140mm (W)×110mm (D)×30 mm (H) (internal power supply)


Podanie


internal media converter


Szczegóły zamówienia


NT-1100I

10/100Base-T to 100Base-F, multi-mode, 2km, SC, standalone, internal power adaptor

NT-1100SI-25

10/100Base-T to 100Base-F, single mode, 25km, SC, standalone, internal power adaptor

NT-1100SI-40

10/100Base-T to 100Base-F, single mode, 40km, SC, standalone, internal power adaptor

NT-1100SI-60

10/100Base-T to 100Base-F, single mode, 60km, SC, standalone, internal power adaptor

NT-1100SI-80

10/100Base-T to 100Base-F, single mode, 80km, SC, standalone, internal power adaptor

NT-1100SI-100

10/100Base-T to 100Base-F, single mode, 100km, SC, standalone, internal power adaptor

NT-1100SI-120

10/100Base-T to 100Base-F, single mode, 120km, SC, standalone, internal power adaptor



Kategorie o produkcie : Konwerter mediów > Fast Media Converter

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Email:

szjl@n-net.com.cn

Wyślij zapytanie

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong