http://pl.nnetswitch.com
Start > Products > Konwerter mediów > Fast Media Converter > Szybki wewnętrzny konwerter mediów

Szybki wewnętrzny konwerter mediów

    Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF,EXW
    Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
    Doręczeniowy czas: 4 dni
Podstawowa informacja

Model No: NT-1100I

Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

Rodzaj: Przełącznik Ethernet

Prędkość przesyłu danych: 10 / 100Mb / s

Porty: ≦ 8

Internal Power Supply: Standalone, 10/100M

Additional Info

Packaging: pakiet

wydajność: 50000

Marka: N-net

transport: Ocean,Land,Air,EXPRESS

Place of Pochodzenia: Chiny

Ability Supply: 50000

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

Código HS: 8517622990

Porta: Shenzhen

Opis Product


Przegląd

NT-1100I to szybki wewnętrzny konwerter mediów, dzięki unikalnej funkcji ostrzeżenia o braku połączenia między portem elektrycznym a portem optycznym, inteligentny adaptacyjny adaptator mediów 10 / 100M Fast Ethernet może zamienić konwerter mediów na zarządzanie siecią, aby znacznie obniżyć koszty systemu .

NT-1100I / NT-1100SI Konwerter mediów Ethernet może konwertować sygnały elektryczne skrętek 10Base-T i 100Base-TX z sygnałami optycznymi 100Base-FX. Wydłuża zasięg transmisji sieciowej z 100 m przewodami miedzianymi do 120 km za pomocą światłowodu. Umożliwia transmisję danych na dwóch różnych nośnikach sieci elektrycznych i optycznych albo za pomocą technologii łącza danych L2 w przód iw tył, albo przez jedno przejście PHY L1). Obsługuje transmisję w trybie Dual-Dual z podwójnym włóknem lub z podwójnym włóknem w trybie pojedynczym.

cechy


Automatyczne wykrywanie 10/100 Mb / s, ułatwiające aktualizację sieci

Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do implementacji sterowania przepływem i redukcji pakietów emisji

Pełni dupleks i półdupleks automatycznie wykrywany

Obsługa automatycznego wykrywania MDI / MDI-X, ułatwiającego uruchomienie systemu i instalację

Obsługa half / full-duplex FX.

Obsługa transmisji z przepustowością 10 / 100Mbps w trybie store-and-forward i 100 Mbps.

Obsługa transmisji 100Base-FX lub STM-1, kompatybilna z innymi urządzeniami

Wspieranie transmisji w niskim czasie opóźnienia

Obsługa transmisji bardzo długich pakietów do 1600 bajtów

Niezwykle niski pobór mocy (poniżej 2W), niezawodna i stabilna wydajność

Opcje w trybie dual mode z podwójnym włóknem lub podwójnym włóknem Multi-mode.


Dane techniczne

 Parameter

 Specifications

 Access mode

10/100Mbps

 Standard

IEEE802.3 10Base-T Ethernet, IEEE802.3u,100Base-TX/FX Fast Ethernet, IEEE802.3x Flow Control

 Wavelength

850nm/1310nm/1550nm

 Transmission distance

Dual-fiber Multi-mode: 2 km;

Dual-fiber single mode: 20/40/60/80/100/120 km;

Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

One RJ45 port:

Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

One optical port:

Multi-mode Dual-fiber: SC or ST (50/125μm or 62.5/125μm)

Single mode Dual-fiber: SC or FC (9/125μm)

 Conversion means

Store and Forward mode or Cut-Through mode

 Buffer space

Built in 128Kb RAM for data buffer

 Flow control

Full duplex: flow control;

Half duplex: back pressure

 BER

<19-9

 MTBF

 100,000 hours

 LED indicator

 POER (power supply), FX LINK/ACT (optical link action)

 FDX (full duplex), TX LINK/ACT (TP cable link/action)

 TX 100 (TP cable rate 100M), FX100(fiber cable rate 100M)

 Power supply

 Internal: input AC90~264V/DC100~380V, output 5V1A

 Power consumption

 <40W (the chassis at full load), <2W

 Operating temperature

 -10~55ºC

 Operating humidity

 5%~90%

 Maintaining temperature

 -40~70ºC

 Maintaining humidity

 5% ~ 90% non-condensing

 Dimensions

 140mm (W)×110mm (D)×30 mm (H) (internal power supply)


Podanie


internal media converter


Szczegóły zamówienia


NT-1100I

10/100Base-T to 100Base-F, multi-mode, 2km, SC, standalone, internal power adaptor

NT-1100SI-25

10/100Base-T to 100Base-F, single mode, 25km, SC, standalone, internal power adaptor

NT-1100SI-40

10/100Base-T to 100Base-F, single mode, 40km, SC, standalone, internal power adaptor

NT-1100SI-60

10/100Base-T to 100Base-F, single mode, 60km, SC, standalone, internal power adaptor

NT-1100SI-80

10/100Base-T to 100Base-F, single mode, 80km, SC, standalone, internal power adaptor

NT-1100SI-100

10/100Base-T to 100Base-F, single mode, 100km, SC, standalone, internal power adaptor

NT-1100SI-120

10/100Base-T to 100Base-F, single mode, 120km, SC, standalone, internal power adaptor


Kategorie o produkcie : Konwerter mediów > Fast Media Converter

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą