http://pl.nnetswitch.com
Start > Products > Konwerter mediów > Fast Media Converter > 10 / 100M zewnętrzny Media Media Converter

10 / 100M zewnętrzny Media Media Converter

    Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF
    Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
    Doręczeniowy czas: 4 dni
Podstawowa informacja

Model No: NT-4500PD

Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

Rodzaj: Przełącznik optyczny

Prędkość przesyłu danych: 1000 Mb / s, 10 / 100Mb / s

Porty: ≦ 8

Rate: 10/100Mbps

Uplink Port: 1 Fiber Port

Downlink Port: 1 Ethernet Port

Working Temperature: -20-70 Degree

MTBF: 100000 Hours

Warranty: 3 Years

Additional Info

Packaging: pakiet

wydajność: 50000

Marka: N-net

transport: Ocean,Land,Air,EXPRESS

Place of Pochodzenia: Chiny

Ability Supply: 50000

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

Código HS: 8517622990

Porta: Shenzhen

Opis Product

Konwerter mediów zewnętrznych N-net 10 / 100M

NT-4500PD / NT-4500SPD to rodzaj konwertera światłowodowego PoE zgodnego ze standardami 802.3af, który może czerpać napięcie DC 48V z kabla Ethernet. Kabel TP może jednocześnie przesyłać dane i zasilanie. Konwerter 10 / 100Base-TX na 100Base-FX Szybki konwerter światłowodowy PoE-PD, 10 / 100M, tryb Multi, podwójny światłowód, 2 km, złącze SC, 850nm, adapter zasilania220VAC, samodzielny

Funkcje 10 / 100M z zewnętrznym PD Media Converter


  1. Zgodność ze standardem PD PoE (Power over Ethernet) IEEE802.3af
  2. Wspieranie LFP (Pass Fault Pass-through)
  3. Z bocznymi przełącznikami, łatwe ustawienie
  4. Funkcja automatycznego wykrywania urządzenia ochronnego zastosowana w PoE IEEE 802.3af może zapobiec uszkodzeniom spowodowanym niewłaściwą instalacją
  5. Może uzyskać zasilanie 48VDC z kabla Ethernet RJ45
  6. Może uzyskać zasilanie z punktu końcowego PSE lub z linii środkowej PSE
  7. Automatyczne wykrywanie kabla MDI / MDI-X
  8. Dobra kontrola przepływu i funkcja samoresetowania mogą skutecznie zapobiegać awariom


10 / 100M PD Media Converter Specyfikacja

 Parameter

 Specifications

 Standard

 IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x, IEEE802.3af

 Data transmission rate

 100Mbps: 1,488,095pps

 10Mbps: 148,810pps

 Cable

 One RJ45 port: Connecting with STP/UTP category-5 twisted pairs

 One optical port:

 Multi-mode: SC (50, 62.5/125μm)

 Single mode: SC (9/125μm)

 Flow control

 IEEE802.3x compliant for full-duplex (full duplex)

 Back pressure flow control for half-duplex (half duplex)

 Power supply

5V/1A OR 48VDC/0.1A from PSE divice

 Consumption

3W

 Environment temperature

 0~50ºC

 Humidity

 5% ~ 90% non-condensing

 Dimensions

 71mm (W)×94mm (D)×26 mm (H)

 Satety Regulations

 FCC Part 15 Class A, CE Mark

Aplikacja Fast Fibre Media Converter

PD fiber media converter


Pakowanie pakietów Fast Fibre Media Converter PD

2

Kategorie o produkcie : Konwerter mediów > Fast Media Converter

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą