http://pl.nnetswitch.com
Start > Products > Konwerter mediów > Fast Media Converter > SC Port Fast Fibre Media Converter

SC Port Fast Fibre Media Converter

    Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF,FCA
    Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
    Doręczeniowy czas: 4 dni
Podstawowa informacja

Model No: NT-1100S

Prędkość przesyłu danych: 10 / 100Mb / s

Porty: ≦ 8

Ethernet Port QTY: 1

Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode, Multi Mode, Single Fiber

Wavelength: 850nm, 1550nm, 1310nm

Connector Type: SC, ST, FC, LC

Distance: 550m, 2km, 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

Power Supply: 5V 1A

MTBF: 100000

Working Temperature: -20~70℃

Dimension: 9.5cm*7cm*2.5cm

Weight: 0.16kg

Package Info: 36pcs/carton Size:48cm*36cm*39cm

Capacity: 5000pcs/day

Warranty: 3 Years

Additional Info

Packaging: Karton

wydajność: 5000pc/day

Marka: N-net

transport: Ocean,Land,Air,Express

Place of Pochodzenia: Chiny

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

Código HS: 8517622990

Porta: Shenzhen,Yantian

Opis Product

N-Net SC Port Fast Fibre Media Converter

Seria NT-S1100-DIP jest wyposażona w konwerter mediów z przełącznikiem DIP. Przełącznik DIP może ustawić tryb konwersji (zapis i przekazywanie / przekierowanie), tryb pracy (pełny dupleks / półdupleks), szybkość działania (10 / 100M) i funkcję LFP (Link Fault Pass-through). LFP (LLCF / LLR) może natychmiast zaalarmować administratorów na problemie mediów łączących i zapewnić skuteczne rozwiązanie do monitorowania sieci. LLCF (Link Loss Carry Forward) oznacza, że ​​gdy urządzenie podłączone do konwertera i linii TP utraci połączenie, światłowód konwertera rozłączy połączenie transmisji. LLR (Link Loss Return) oznacza, że ​​gdy urządzenie podłączone do konwertera i linii światłowodu utraci połączenie, port TP konwertera rozłączy połączenie transmisji. Oba mogą natychmiast zaalarmować administratorów na problemie mediów łączących i zapewnić skuteczne rozwiązanie do monitorowania sieci.


SC Port Fast Fibre Media Converter Funkcje

  1. Automatyczne wykrywanie 10/100 Mb / s, ułatwiające aktualizację sieci
  2. Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do implementacji sterowania przepływem i redukcji pakietów emisji
  3. Automatycznie wykrywany tryb pełnego dupleksu i półdupleksu lub ustawienie przełącznika DIP
  4. Obsługa automatycznego wykrywania MDI / MDI-X, ułatwiającego uruchomienie systemu i instalację
  5. Przełącznik DIP-Switch wspierający ustawienie pół / pełnego dupleksu FX
  6. Przełącznik DIP-Switch obsługujący transmisję 10/100 Mb / s do przesyłania w przód i do 100 Mb / s
  7. Funkcja LFP (Link Fault Pass-through)
  8. Obsługa transmisji 100Base-FX lub STM-1, kompatybilna z innymi urządzeniami
  9. Wspieranie transmisji w niskim czasie opóźnienia
  10. Obsługa transmisji bardzo długich pakietów do 1600 bajtów
  11. Niezwykle niski pobór mocy (poniżej 2W), niezawodna i stabilna wydajność
  12. Opcje w pojedynczym trybie pojedynczego światłowodu

Specyfikacje konwertera Fast Media dla portu SC


 Parameter

 Specifications

 Access mode

10/100Mbps

 Standard

IEEE802.3 10Base-T Ethernet, IEEE802.3u,100Base-TX/FX Fast Ethernet, IEEE802.3x Flow Control

 Wavelength

1310nm/1550nm or 1490nm/1550nm

 Transmission distance

Single-fiber single mode: 20/40/60/80/100 km;

Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

One RJ45 port:

Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

One optical port:

Single mode Single-fiber: SC or FC (9/125μm)

 Conversion means

Store and Forward mode or Cut-Through mode

 Buffer space

Built in 128Kb RAM for data buffer

 Flow control

Full duplex: flow control;

Half duplex: back pressure

 BER

<19-9

 MTBF

 100,000 hours

 LED indicator

 POER (power supply), FX LINK/ACT (optical link action)

 FDX (full duplex), TX LINK/ACT (TP cable link/action)

 TX 100 (TP cable rate 100M), FX100(fiber cable rate 100M)

 Power supply

 External: AC90~264V/DC100~380V input, 5V1A output

 Power consumption

 <40W (the chassis at full load), <2W

 Operating temperature

 -10~55ºC

 Operating humidity

 5%~90%

 Maintaining temperature

 -40~70ºC

 Maintaining humidity

 5% ~ 90% non-condensing

 Dimensions

 71mm (W)×94mm (D)×26 mm (H) (external power supply)


Fiber Ethernet Media Converter Aplikacja

fast fiber media converter


Kategorie o produkcie : Konwerter mediów > Fast Media Converter

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą