http://pl.nnetswitch.com
Start > Products > Konwerter mediów > Fast Media Converter > wielomodowy szybki konwerter światłowodowy

wielomodowy szybki konwerter światłowodowy

    Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF,FCA
    Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
    Doręczeniowy czas: 4 dni
Podstawowa informacja

Model No: NT-1100

Prędkość przesyłu danych: 10/100 / 1000Mbps

Porty: ≦ 8

Ethernet Port QTY: 1

Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode, Multi Mode, Single Fiber

Wavelength: 850nm, 1550nm, 1310nm

Connector Type: LC

Distance: 550m, 2km, 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

Power Supply: 5V 1A

MTBF: 100000

Working Temperature: -20~70℃

Dimension: 9.5cm*7cm*2.5cm

Weight: 0.16kg

Package Info: 36pcs/carton Size:48cm*36cm*39cm

Capacity: 5000pcs/day

Warranty: 3 Years

Additional Info

Packaging: Karton

wydajność: 5000pc/day

Marka: N-net

transport: Ocean,Land,Air

Place of Pochodzenia: Chiny

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

Código HS: 8517622990

Porta: Shenzhen,Yantian

Opis Product

Przegląd

NT-3011SFP adaptacyjny konwerter mediów Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb / s stosuje technologię przełączania w celu konwersji mediów. Jest zgodny ze standardami IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z i IEEE802.3ab. Obecnie obsługuje dwa rodzaje połączeń sieci medialnej: 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T i 1000Base-SX / LX, wzajemnie konwertujące sygnały elektryczne skrętek 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T ze światłowodem sygnały 1000Base-SX / LX. Rozszerza zasięg transmisji sieci z 100 m przewodem miedzianym do 20 km za pomocą światłowodu. Obsługuje transmisję w trybie multi-mode z podwójnym włóknem, jednomodowym z podwójnym włóknem i jednomodowym z pojedynczym włóknem.

cechy

Wspieranie konwersji między adaptacyjnym 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T z 1000Base-SX / LX

Obsługa trybu pełnego dupleksu i półdupleksu i jego automatycznego wykrywania

Obsługa automatycznego wykrywania MDI / MDI-X, ułatwiającego uruchomienie systemu i instalację

Obsługa transmisji bardzo długich pakietów VLAN

Wspieranie jakości usług (QoS) i zapewnianie transmisji pakietów VoIP

Wysoka kompatybilność: zgodność z kartą sieciową, koncentratorem, przełącznikiem i wzmacniaczem innych marek

Opcje w trybie dualnym z podwójnym włóknem, z podwójnym światłowodem wielomodowym i pojedynczym z pojedynczym włóknem;

Mechanizm magazynowania i przekazywania

Dane techniczne


Parameter

Specifications

Access mode

10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet

Standard

IEEE802.3 10Base-T Ethernet, IEEE802.3u 100Base-TX/FX Fast Ethernet, IEEE802.3ab 1000Base-T ,

IEEE802.3z 1000Base-SX/LX Gigabit Ethernet

Wavelength

850nm/1310nm/1550nm

Transmission distance

Multi-mode Dual-fiber: 220m (62.5/125μm)/550m (50/125μm)

Single mode Dual-fiber: 20/40/60/80 Km

Single mode Single fiber: 20/40/60/80 Km

Category-5 twisted pairs: 100m

Port

One RJ45 port:

Connecting with STP/UTP category-5 twisted pairs

One optical port:

Multi-mode Dual-fiber: SFP (50, 62.5/125μm)

Single mode Dual-fiber: SFP (9/125μm)

Single mode Single fiber: SFP (9/125μm)

Conversion means

Media conversion

BER

<10-9

MTBF

100,000 hours

LED indicator

POWER (power supply), FX LINK (optical link action)

TP LINK1000 (TP cable rate1000M), TP LINK100 (TP cable rate 100M)

TP ACT (TP cable packet forwarding action)

Power supply

External: AC90~264V/DC100~380V input, 5V 2A output

Internal: AC90~264V/DC100~380V input

Power consumption

5W

Operating temperature

-10~55ºC

Operating humidity

5%~90%

Maintaining temperature

-40~70ºC

Maintaining humidity

5% ~ 90% non-condensing

Dimensions

158mm(W)×146mm(D)×40mm(H) (internal power supply)

71mm (W)×94mm (D)×26 mm (H) (external power supply)

26mm(W)×88mm(D)×114mm(H) (card type)

Podanie

Gigabit SFP media converter

Szczegóły zamówienia

NT-3011SFP

10/100/1000Base-T to 1000Base-F, SFP Slot with SFP module, Mutli-mode, LC, 500m, standalone, external power adaptor

NT-3011SFP-20

10/100/1000Base-T to 1000Base-F, SFP Slot with SFP module, single-mode, LC, 20km,  standalone, external power adaptor  

NT-3011SFP-40

10/100/1000Base-T to 1000Base-F, SFP Slot with SFP module, single-mode, LC, 40km,  standalone, external power adaptor  

NT-3011SFP-60

10/100/1000Base-T to1000Base-F, SFP Slot with SFP module, single-mode, LC, 60km,  standalone, external power adaptor  

NT-3011SFP-80

10/100/1000Base-T to 1000Base-F, SFP Slot with SFP module, single-mode, LC, 80km,  standalone, external power adaptor  

Kategorie o produkcie : Konwerter mediów > Fast Media Converter

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą