http://pl.nnetswitch.com
Start > Products > Konwerter mediów > Fast Media Converter > Pojedynczy konwerter światłowodowy do transmisji danych

Pojedynczy konwerter światłowodowy do transmisji danych

    Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF,FCA
    Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
    Doręczeniowy czas: 4 dni

Pobieranie:

Podstawowa informacja

Model No: NT-S1100

Prędkość przesyłu danych: 10 / 100Mb / s

Power Supply: 5V 1A

MTBF: 100000

Working Temperature: -20~70℃

Dimension: 9.5cm*7cm*2.5cm

Weight: 0.16kg

Package Info: 36pcs/carton Size:48cm*36cm*39cm

Capacity: 5000pcs/day

Warranty: 3 Years

Ethernet Port QTY: 1

Wavelength: 1550nm, 1310nm

Connector Type: SC

Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km

Porty: ≦ 8

Fiber Type: Single Mode, Single Fiber

Additional Info

Packaging: Karton

wydajność: 5000pc/day

Marka: N-net

transport: Ocean,Land,Air,Express

Place of Pochodzenia: Chiny

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

Código HS: 8517622990

Porta: Shenzhen,Yantian,Shekou

Opis Product

N-net Pojedynczy konwerter światłowodowy do transmisji danych, Fast Ethernet Media Converter


NT-S1100, Fibre Converter, to konwerter przejścia pomiędzy krótkimi kablami Ethernet a dalekosiężnymi sygnałami optycznymi. Fast Media Converter posiada pojedyncze włókno i tryb pojedynczy, którego odległość transmisji wynosi od 20 km do 100 km. Konwerter mediów 10 / 100M jest połączony ze złączem SC. Może być używany w dowolnym miejscu w sieci w celu integracji nowszych technologii z istniejącym sprzętem w celu obsługi nowych aplikacji, technologii i przyszłego wzrostu.


Funkcje konwertera mediów światłowodowych na Ethernet


  1. Automatyczne wykrywanie 10/100 Mb / s, ułatwiające aktualizację sieci
  2. Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do implementacji sterowania przepływem i redukcji pakietów emisji
  3. Automatycznie wykrywany tryb pełnego dupleksu i półdupleksu lub ustawienie przełącznika DIP
  4. Obsługa automatycznego wykrywania MDI / MDI-X, ułatwiającego uruchomienie systemu i instalację
  5. Przełącznik DIP-Switch wspierający ustawienie pół / pełnego dupleksu FX
  6. Przełącznik DIP-Switch obsługujący transmisję 10/100 Mb / s do przesyłania w przód i do 100 Mb / s
  7. Funkcja LFP (Link Fault Pass-through)
  8. Obsługa transmisji 100Base-FX lub STM-1, kompatybilna z innymi urządzeniami
  9. Wspieranie transmisji w niskim czasie opóźnienia
  10. Obsługa transmisji bardzo długich pakietów do 1600 bajtów
  11. Niezwykle niski pobór mocy (poniżej 2W), niezawodna i stabilna wydajność
  12. Opcje w pojedynczym trybie pojedynczego światłowodu


Aplikacja Fiber To Ethernet Converter

100M Fiber Optic to RJ45 Media Converters



fast fiber media converter


Informacje dotyczące zamawiania Fast Media


NT-S1100-DIP--20

10/100Base-T to 100Base-F, WDM, single mode, 20km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S1100-DIP-40

10/100Base-T to 100Base-F, WDM, single mode, 40km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S1100-DIP-60

10/100Base-T to 100Base-F, WDM, single mode, 60km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S1100-DIP-80

10/100Base-T to 100Base-F, WDM, single mode, 80km, SC, standalone, external power adaptor

NT-S1100-DIP-100

10/100Base-T to 100Base-F, WDM, single mode, 100km, SC, standalone, external power adaptor

Kategorie o produkcie : Konwerter mediów > Fast Media Converter

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą