Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd

Products

Start > Products > Modem światłowodowy

PRODUCT CATEGORIES

Modem światłowodowy

Kategorie Produkt Modem światłowodowy, jesteśmy wyspecjalizowani producenci z Chin, Modem światłowodowy 10G XFP do XFP 3R Repeater dostawcy / fabryki, hurt wysokiej jakości produkty 10G SFP do urządzenia SFP 3R Repeater R & D i produkcji, mamy doskonały serwis po sprzedaży i wsparcia technicznego. Czekamy na współpracę!

Chiny Modem światłowodowy Dostawcy

Moduł światłowodowy zapewnia elektryczną i optyczną konwersję elektronicznej komunikacji i sygnałów danych do transmisji za pomocą taktycznych kabli światłowodowych. FOM jednocześnie odbiera przychodzące sygnały optyczne i przekształca je z powrotem do pierwotnego sygnału elektronicznego umożliwiającego transmisję w trybie pełnego dupleksu.
Modem światłowodowy N-NET NT-277 to typ modemu portu szeregowego RS-232 / RS-485 / RS-422. Przyjmuje standardowe wzornictwo przemysłowe, a jego konstrukcja ścienna zapewnia standardową instalację szyny DIN-rail, wyposażoną w łatwą instalację. Multil / Single mode, modem światłowodowy można zamontować na chasicie N-NET.

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Email:

szjl@n-net.com.cn

Wyślij zapytanie

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong

Strona mobilna

http://pl.nnetswitch.com