http://pl.nnetswitch.com
Start > Products > Przełącznik POE > Przełącznik POE Gigabit Ethernet > Przełącznik POE 4-portowy Gigabit Ethernet

Przełącznik POE 4-portowy Gigabit Ethernet

    Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
    Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA
    Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
    Doręczeniowy czas: 4 dni

Pobieranie:

Podstawowa informacja

Model No: NT-G1400 AF4

Prędkość przesyłu danych: 1000 Mb / s, 10/100 / 1000Mbps

Downlink Ports QTY: 4 Ethernet Ports

Uplink Ports QTY: 1 Fiber Port

POE Ports QTY: 4

POE Output Standard: AF/AT, Up To 30W Per Port

Total Power Capacity: 65W, 52V 1.25A

Working Temperature: -20~70ºC

MTBF: 100000 Hours

Size: 110.20mm (W)×95.70mm (D)×30.00mm (H)

Warranty: 3 Years

Ethernet Port QTY: 4

Additional Info

Packaging: 19 szt. Na kreskówkę

wydajność: 5000 per day

Marka: N-net

transport: Ocean,Land,Air,express

Place of Pochodzenia: Chiny

Ability Supply: 5000 pcs around 10-20 days

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

Código HS: 8536700000

Porta: China,Shenzhen

Opis Product

Przełącznik POE N-net 4-portowy Gigabit Ethernet z 1 łączem światłowodowym


N-net NT-G1400-AF4 to 4-portowy przełącznik Gigabit Ethernet POE z 4 portami POE i 1 światłowodowymi portami uplink, wyposażony w obsługę IEEE.802.3 AF / AT. Ten gigabajtowy zasilacz przełącznika może mieć moc do 30 W na port. Dzięki technologii Power over ethernet przełącznik połtowy NT-G1400-AF4 jest wydajnym i ekonomicznym rozwiązaniem dla małych i średnich firm, umożliwiającym podłączenie do sieci punktów dostępu bezprzewodowego, kamer IP lub telefonów IP w dowolnym miejscu. Przełączniki N-Net są zaprojektowane w sposób przyjazny dla środowiska.


POE Przełącz funkcje gigabitowe


  1. Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do implementacji sterowania przepływem i redukcji pakietów emisji
  2. Standardowa zgodność: IEEE802.3 Ethernet, IEEE802.3u Gigabit Ethernet, IEEE802.3ab Gigabit Ethernet,
  3. IEEE802.3z Gigabit Ethernet, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3af / at PoE
  4. Automatyczna identyfikacja linii bezpośredniej i krzyżowej, kompatybilna z różnymi kartami, przełącznikami, HUB i innymi urządzeniami Ethernet
  5. Mechanizm zapisywania i przesyłania jest wykorzystywany w celu uniknięcia utraty pakietów i ramek błędów
  6. Obsługa trybu nadciśnienia w trybie pełnego dupleksu / półdupleksu
  7. Ramki Jumbo obsługują maksymalnie 9 kilobajtów
  8. Zasilanie 52 VDC
  9. -20 do 70 ℃ temperatury pracy, aby sprostać różnorodnym złożonym środowiskom
  10. Miedziowe porty wspierają ochronę ESD
  11. Obsługa wielowłóknowego, dwu-światłowodowego, jednomodowego i jednomodowego jednomodowego portu światłowodowego
  12. Obsługuje zasilanie PoE do maks. 30 W


Gigabitowe przełączniki POE 4-portowe

 Parameter

 Specifications

 Access mode

10/100/1000Mbps

 Standard

IEEE802.3 Ethernet, IEEE802.3u Gigabit Ethernet, IEEE802.3ab Gigabit Ethernet, IEEE802.3z Gigabit Ethernet, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3af/ at PoE

 Wavelength

1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Dual-fiber multi-mode:2km

 Single fiber single mode: 20/40/60/80km

 Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100km

 Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

 4 RJ45 ports:  Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

 1 Fiber port:   Multi-mode :SC / FC/LC(50/125, 62.5/125μm)

              Single mode : SC / FC/LC (8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125μm)

 Conversion means

 Store and Forward

 Flow control

 Full duplex: flow control;  

 Half duplex: back pressure

 Address table

 8K-entry look-up table with auto-learning function

 Buffer space

 Built in 1Mb SRAM for data buffer

 BER

 <10-9

 MTBF

 100,000 hours

 LED indicator

  Power interface:             PWR (System power supply indicator)

  Copper port (1~4):           PoE (PoE supply indicator)

  Copper port (1~4):           SPD (Data transfer rate indicator)

  Copper port (1~4), UPLINK:   L/A(Link and active status indicator)

 Power supply

 Power Input Range: 52VDC,

  Power Interface: DC Power Jack                 

 Power Requirement

 52VDC @ 1.25A  60W

 PoE pinout of RJ45

 1/2 (+) , 3/6 (-)

 Power consumption

 <5W

 Operating temperature

 -20~70ºC

 Operating humidity

 5%~90%  non-condensing

 Storage Temperature

 -20~70ºC

 Storage humidity

 5%~90%  non-condensing

 Dimensions

 110.20mm (W)×95.70mm (D)×30.00mm (H)

 Weight

 


Aplikacja 4-portowego przełącznika Gigabit

4 Ports POE Switch



Pakiet 4-portowych przełączników POE

Gigabit Poe Switch

Kategorie o produkcie : Przełącznik POE > Przełącznik POE Gigabit Ethernet

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą