Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Products

Start > Products > Przełącznik POE > Przełącznik POE Gigabit Ethernet > Niezarządzany przełącznik gigabitowy z 4 portami POE

PRODUCT CATEGORIES

Niezarządzany przełącznik gigabitowy z 4 portami POE
Niezarządzany przełącznik gigabitowy z 4 portami POE
Niezarządzany przełącznik gigabitowy z 4 portami POE
Niezarządzany przełącznik gigabitowy z 4 portami POE
Niezarządzany przełącznik gigabitowy z 4 portami POE

Niezarządzany przełącznik gigabitowy z 4 portami POE

Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA
Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
Doręczeniowy czas: 4 dni
Pobieranie:

Podstawowa informacja

    Model No: NT-G2400-AF4

    Prędkość przesyłu danych: 10/100 / 1000Mbps

    Porty: ≦ 8

    Downlink Ports QTY: 4 Ethernet Ports

    Uplink Ports QTY: 2 Fiber Ports

    Connector: FC, SC Optional

    POE Ports QTY: 4

    POE Output Standard: AF/AT, Up To 30W Per Port

    Total Power Capacity: 65W

    Working Temperature: -20~70ºC

    MTBF: 100000 Hours

    Ethernet Port QTY: 4

    Warranty: 3 Years

Additional Info

    Packaging: 19 sztuk na kreskówkę

    wydajność: 5000 per day

    Marka: N-net

    transport: Ocean,Land,Air,EXPRESS

    Place of Pochodzenia: Chiny

    Ability Supply: 5000 pcs around 10-20 days

    Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

    Código HS: 8536700000

    Porta: China,Shenzhen

Opis Product

N-net niezarządzany przełącznik gigabitowy z 4 portami POE


Przełącznik Poe N-net NT-G2400-AF4 to ekonomiczne rozwiązanie do obsługi monitoringu CCTV na małą skalę. Istnieją 2 porty łącza światłowodowego i 4 porty łącza nadawczego z funkcją Power over Ethernet, które mogą zapewnić zasilanie dla urządzeń PD. Ten gigabitowy przełącznik poe umożliwia użytkownikom pracę w niewygodnych warunkach poboru mocy. Jako gigabitowy przełącznik ethernetowy poe jest bardziej pomocny w niezawodnym zapewnieniu połączenia między systemem nadzoru a siecią zewnętrzną, gdzie cztery porty PoE + mogą być w pełni wykorzystane.

Funkcje gigabitowe przełącznika POE

1. Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do wdrożenia kontroli przepływu i zmniejszenia pakietów rozgłoszeniowych

2. Standardowa zgodność:

IEEE802.3 10Base-T

IEEE802.3u 100Base-TX

IEEE802.3ab 1000Base-T

IEEE802.3z 1000Base-X

Kontrola przepływu IEEE802.3x

PoE IEEE802.3af

3. Porty miedziane 10/100 / 1000M automatycznie identyfikują linię bezpośrednią i linię krzyżową, kompatybilne z różnymi kartami, przełącznikami, koncentratorem i innymi urządzeniami Ethernet

4. Zastosowano mechanizm przechowywania i przesyłania w celu uniknięcia utraty pakietów i ramek błędów

5. Obsługa trybu kontroli przepływu w pełnym dupleksie / półdupleksowego ciśnienia wstecznego

6. Maksymalna obsługiwana ramka Jumbo 9720 bajtów

7. Pobór mocy 52 V DC

8. -20 do 70 ℃ temperatura robocza, aby sprostać różnorodnym złożonym środowiskom

9. Porty miedziane obsługują ochronę ESD

10. Obsługuje zasilacz PoE o maksymalnej mocy 30 W.

Dane techniczne

 Item

  Unmanaged Gigabit POE Switch with 4 POE Outputs

 Access mode

  10/100/1000Mbps

 Standard

  IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX,

  IEEE802.3ab 1000Base-T, IEEE802.3z 1000Base-X,

  IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3af PoE

 Wavelength

 850nm/1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Dual-fiber multi-mode: 2km

 Single fiber single mode: 20/40/60/80km

 Dual-fiber single mode: 20/40/60/80/100km

 Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

 4 RJ45 ports: Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

 2 Fiber ports: Multi-mode :SC / FC/LC(50/125, 62.5/125μm)

             Single mode : SC / FC/LC (8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125μm)

 Conversion means

 Store and Forward

 Flow control

 Full duplex: flow control;

 Half duplex: back pressure

 Address table

 4KB

 Buffer space

 Built in 1024Kb RAM for data buffer

 BER

 <10-9

 MTBF

 100,000 hours

 LED indicator

 Power Supply: PWR

 (1~2)Fiber port: L/A

 (1~4)UTP Port: SPD, L/A, PoE

 Power supply

 Power Input Range: 52VDC,

 Power Interface: DC Power Jack

 Power Requirement

52V, 1.25A  65W

 Power consumption

 <5W

 PoE Power Pins

 RJ45:  Mode A -- pins 1 and 2 for PoE Positive; 3 and 6 for PoE Negative

        Mode B -- pins 4 and 5 for PoE Positive; 7 and 8 for PoE Negative

 Note:  Powering mode is only optional in production

 Operating temperature

 -20~70ºC

 Operating humidity

 5%~90%  non-condensing

 Storage Temperature

 -20~70ºC

 Storage humidity

 5%~90%  non-condensing

 Dimensions

 170.50mm (W)×80.50mm (D)×30.00mm (H)

 Weight

 

Aplikacja 4 portów POE Switch

Gigabit POE switch



Pakiet przełącznika sieciowego

gigabit poe switch

Kategorie o produkcie : Przełącznik POE > Przełącznik POE Gigabit Ethernet

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Email:

szjl@n-net.com.cn

Wyślij zapytanie

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong