Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd

Products

Start > Products > Przełącznik Ethernet > Przełącznik Gigabit Ethernet > Zarządzany przełącznik 48-portowy Gigabit Ethernet

PRODUCT CATEGORIES

Zarządzany przełącznik 48-portowy Gigabit Ethernet
Zarządzany przełącznik 48-portowy Gigabit Ethernet
Zarządzany przełącznik 48-portowy Gigabit Ethernet
Zarządzany przełącznik 48-portowy Gigabit Ethernet
Zarządzany przełącznik 48-portowy Gigabit Ethernet

Zarządzany przełącznik 48-portowy Gigabit Ethernet

Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: CFR,CIF,FCA
Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
Doręczeniowy czas: 5 dni

Podstawowa informacja

    Model No: NT-50MG48T4XGF

    Rodzaj: Przełącznik optyczny

    Prędkość przesyłu danych: 10/100 / 1000Mbps

    Porty: ≧ 48

    Ethernet Port QTY: 48

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode, Multi Mode, Single Fiber

    Wavelength: 850nm, 1550nm, 1310nm

    Distance: 550m, 2km, 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

    Rate: 10/100/1000Mbps

    Uplink Port: 4 10G SFP+ Ports

    Downlink Port: 48 Ethernet Ports

    Transmission Distance: Up To 120km

    Total Power Supply: 72W

    Working Temperature: -20~+70 Degree

    MTBF: 100000 Hours

    Warranty: 3 Years

Additional Info

    Packaging: 4 szt / ctn

    wydajność: 5000pcs/day

    Marka: N-net

    transport: Ocean,Land,Air

    Place of Pochodzenia: Chiny

    Ability Supply: 2000 pcs around 10-20 days

    Certyfikat: ISO9000, CE, FCC

    Código HS: 8517622990

    Porta: Shenzhen

Opis Product

Przełącznik Gigabit Ethernet zarządzany przez 48 portów N-net


Przełącznik NT-50MG48T4XGF Ethernet zapewnia 48 portów Ethernet 10/100 / 1000M i 4 porty przesyłu danych SFP 10G, które mają wielowarstwową pojemność wymiany i możliwość przekazywania prędkości drutu. Użytkownicy mogą konfigurować funkcje przełącznika przez sieć Web, CLI, TELNET, SNMP i wiele innych sposobów. Ten przełącznik gigabitowy obsługuje IP, MAC, VLAN, port, dynamiczne lub statyczne wiązanie elementu identyfikacyjnego użytkownika, obsługuje także izolację portów, aby zapobiec komunikacji między 2 sąsiednimi urządzeniami sieciowymi w tej samej domenie rozgłoszeniowej i zmniejszyć ryzyko sieci. Jest bardzo odpowiedni do aplikacji konwergentnych dużych sieci i podstawowych aplikacji dla małych i średnich sieci.


Zarządzane funkcje przełącznika Ethernet

1. Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do implementacji sterowania przepływem i redukcji pakietów emisji

2. Standardowa zgodność : reklama IEEE802.3, protokół agregacji linków

Ethernet IEEE 802.3, 10BASE-T

IEEE 802.3u, szybki standard Ethernet

Standard IEEE, 802.3ab, Gigabit Ethernet

Standard światłowodu IEEE, 802.3z, Gigabit Ethernet

Standard IEEE, 802.3ae, 10G Ethernet

IEEE, 802.3x, pełna kontrola przepływu warstwy łącza danych Ethernet z dupleksem

IEEE, 802.3az, energooszczędne standardy Ethernet EEE

IEEE, 802.1AB, protokół LLDP

IEEE, 802.1D, protokół STP

Standardy IEEE, 802.1Q, VLAN

3. Mechanizm zapisywania i przesyłania jest wykorzystywany w celu uniknięcia utraty pakietów i ramek błędów

4. Automatyczna negocjacja 10/100 / 1000Mbps i auto MDI / MDI-X, kompatybilne z różnymi urządzeniami Ethernet

5. Obsługa funkcji przełączania L2 +, w tym sieci VLAN 802.1Q, dublowanie, izolacja portów, IGMP Snooping, Snooping DHCP, LLDP, zarządzanie POE +, ochrona źródła IP, inspekcja ARP, listy ACL itp.

6. Wsparcie obejmujące drzewa STP (802.1D) i RSTP (802.1W).

7. G.8032, obsługa <50ms przemysłowej ochrony szybkiego pierścienia

8. Ramki Jumbo obsługują maksymalnie 9,6 KB kilobajtów

9. Wspomagaj diagnostykę kabla, wspieraj ulepszone zarządzanie przez WEB, CLI, TELNET, SSH, SNMP.

10. Od 0 ° C do 55 ° C temperatura robocza do różnych złożonych środowisk

11. Miedziowe porty wspierają ochronę ESD


L2 Managed Switch Application

Ethernet switch

Pakiet przełączania sieci


Ethernet switch


Kategorie o produkcie : Przełącznik Ethernet > Przełącznik Gigabit Ethernet

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Email:

szjl@n-net.com.cn

Wyślij zapytanie

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong