Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd

Products

Start > Products > Konwerter mediów > Gigabitowy konwerter mediów > Zewnętrzny konwerter mediów 10/100 / 1000M SFP Port

PRODUCT CATEGORIES

Zewnętrzny konwerter mediów 10/100 / 1000M SFP Port
Zewnętrzny konwerter mediów 10/100 / 1000M SFP Port
Zewnętrzny konwerter mediów 10/100 / 1000M SFP Port
Zewnętrzny konwerter mediów 10/100 / 1000M SFP Port

Zewnętrzny konwerter mediów 10/100 / 1000M SFP Port

Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
Doręczeniowy czas: 4 dni

Podstawowa informacja

    Model No: NT-G2101SFP

    Porty: ≦ 8

    Ethernet Port QTY: 1

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode, Multi Mode, Single Fiber

    Wavelength: 850nm, 1550nm, 1310nm

    Connector Type: LC

    Distance: 550m, 2km, 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

    Power Supply: 5V 1A

    MTBF: 100000

    Working Temperature: -20~70℃

    Dimension: 9.5cm*7cm*2.5cm

    Weight: 0.16kg

    Package Info: 14.36pcs/carton Size:48cm*36cm*39cm

    Capacity: 5000pcs/day

    Warranty: 3 Years

Additional Info

    Packaging: karton

    wydajność: 5000pc/day

    Marka: N-net

    transport: Ocean,Land,Air,express

    Place of Pochodzenia: Chiny

    Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

    Código HS: 8517622990

    Porta: Shenzhen,Yantian

Opis Product

Zewnętrzny konwerter mediów N-net 10/100 / 1000M SFP Port


NT-G2100SFP Gigabit Fibre Ethernet Converter to 3-portowy konwerter mediów z 2-portowym trybem redundantnym. 10/100 / 1000M Media Converter zapewnia redundancję łącza mniejszą niż 10 ms dla bardzo krytycznych aplikacji Ethernet. Tryb redundantny obsługuje funkcję automatycznego odzyskiwania. Jeśli port docelowy pakietu jest pozbawiony łącza, Fibre Media Converter Gigabit przekazuje pakiet do drugiego portu pary kopii zapasowych. Gniazdo SFP obsługuje fabryczne moduły nadawczo-odbiorcze jednomodowe, wielomodowe i WDM do różnych zastosowań. NT-G2100SFP cechuje się wysoką niezawodnością i elastycznością, pozwalając na zwiększenie odległości do 2 km, 20 km lub dłużej. Konwerter światłowodowy na Ethernet zależy od modułów nadawczo-odbiorczych 1000Base-FX SFP. Sygnał Ethernet, który pozwala na łatwe, wydajne i niedrogie połączenie dwóch rodzajów segmentów.




Funkcje konwertera mediów Ethernet


  1. Zgodny z IEEE 802.3 10Base-T Ethernet, IEEE802.3 100Base-TX Fast Ethernet, IEEE 802.3ab 1000Base-T Gigabit Ethernet, IEEE 802.3z 1000Base-SX / LX, kontrola przepływu IEEE 802.3x
  2. 2 porty 1000Base-SX / LX SFP Światłowód, 1 port 10/100 / 1000Base-T RJ45
  3. Autonegocjacja dla pełnego dupleksu 10/100 Base-TX i 10/100 Base-TX Half-Duplex
  4. Obsługuje IEEE 802.3x Full-Duplex Flow-Control i Back pressure dla Half-Duplex, aby wyeliminować utratę pakietów
  5. Obsługuje funkcję Auto MDI / MDI-X
  6. Obsługuje tag VLAN, przekazuje multiemisję i obsługuje maksymalną długość pakietu 1522 bajtów
  7. Mechanizm „zapisz i przekaż” oraz 3-portowe automatyczne przełączanie danych


Specyfikacja Gigabit Media Converter

 Parameter

 Specifications

 Access mode

 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet

 Standard

 IEEE802.3 10Base-T Ethernet, IEEE802.3u 100Base-TX Fast Ethernet, IEEE802.3ab 1000Base-T ,

 IEEE802.3z 1000Base-SX/LX Gigabit Ethernet, IEEE802.3x flow control

 Wavelength

 Vary on SFP fiber module

 Transmission distance

 SFP port: Vary on SFP fiber module

 Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

 One RJ45 port:

 Connecting with STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

 Two SFP port slots:

 Vary on SFP fiber module

 BER

 <10-9

 MTBF

 100,000 hours

 Switch mechanism

 Store-and-Forward

 LED indicator

 POWER (power supply), TP Speed (On:1000Mbps,Off:10/100Mbps)

 TP LINK/ACT , SD1(SFP Port 1 link/act LED), SD2(SFP Port 2 link/act LED)

 Power supply

 External: AC90~264V/DC100~380V input, 5V 2A output

 Power consumption

 Max. 5W 

 Operating temperature

 -10~55ºC

 Operating humidity

 5%~90%

 Maintaining temperature

 -40~70ºC

 Maintaining humidity

 5% ~ 90% non-condensing

 Dimensions

 71mm (W)×94mm (D)×26 mm (H) (external power supply)

Kategorie o produkcie : Konwerter mediów > Gigabitowy konwerter mediów

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Email:

szjl@n-net.com.cn

Wyślij zapytanie

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong