http://pl.nnetswitch.com
Start > Products > Konwerter mediów > Gigabitowy konwerter mediów > Gigabit Internal Fibre Media Converter

Gigabit Internal Fibre Media Converter

    Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
    Incoterm: FOB
    Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
    Doręczeniowy czas: 4 dni
Podstawowa informacja

Model No: NT-S3011D

Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

Rodzaj: Przełącznik optyczny

Porty: ≦ 8

156 Mm (L)×127 Mm (W)×32 Mm(H): Internal Power Supply

Prędkość przesyłu danych: 10/100 / 1000Mbps

Additional Info

Packaging: karton

wydajność: 50000

Marka: N-net

transport: Ocean,Land,Air,express

Place of Pochodzenia: Chiny

Ability Supply: 50000

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

Código HS: 8517622990

Porta: Shenzhen,Yantian

Opis Product

N-net Gigabit Internal Fibre Media Converter

NT-3011D / NT- S 3011D10 / 100 / 1000Mbps adaptacyjny konwerter mediów Gigabit Ethernet wykorzystuje technologię przełączania do konwersji mediów. Jest zgodny ze standardami IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z i IEEE802.3ab. Obecnie obsługuje dwa rodzaje połączeń sieci medialnej: 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T i 1000Base-SX / LX, wzajemnie konwertujące sygnały elektryczne skrętek 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T ze światłowodem sygnały 1000Base-SX / LX. Rozciąga on odległość transmisji sieci od 100 m przewodem miedzianym do 550 m za pośrednictwem kabli światłowodowych. Obsługuje transmisję w wielomodowym podwójnym włóknie.

Funkcje wewnętrznego konwertera pojedynczego światłowodu

  1. Wspieranie konwersji między adaptacyjnym 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T z 1000Base-SX / LX
  2. Dostępny jest konwerter mediów 10/100 / 1000M z gniazdem SFP
  3. Obsługa trybu pełnego dupleksu i półdupleksu i jego automatycznego wykrywania
  4. Obsługa automatycznego wykrywania MDI / MDI-X, ułatwiającego uruchomienie systemu i instalację
  5. Wspieranie ramy JUMBO max do 9K (opcjonalnie)
  6. Obsługa transmisji bardzo długich pakietów VLAN
  7. Wspieranie jakości usług (QoS) i zapewnianie transmisji pakietów VoIP;
  8. Opcje w trybie wielomodowym z podwójnym włóknem

Aplikacja 1000M jednomodowego konwertera światłowodowego

NT-3011D

Specyfikacja wewnętrznego konwertera multimediów Gigabit

Parameter

Specifications

Access mode

10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet

Standard

IEEE802.3 10Base-T Ethernet, IEEE802.3u 100Base-TX/FX Fast Ethernet, IEEE802.3ab 1000Base-T , IEEE802.3z 1000Base-SX/LX Gigabit Ethernet

Wavelength

1310nmnm/1550nm

Transmission distance

Multimode Dual fiber: 550m

Category-5 twisted pairs: 100m

Port

One RJ45 port: for connecting with STP/UTP category-5 twisted pairs

One optical port: Single mode, dual fiber: SC, FC or LC(SFP) (9/125μm)

Conversion means

Media conversion

BER

<10-9

MTBF

100,000 hours

LED indicator

POWER (power supply), FX LINK (optical link action), TP LINK1000 (TP cable rate1000M), TP LINK100 (TP cable rate 100M), TP ACT (TP cable packet forwarding action)

Power supply

Internal: AC90~264V/DC-48V input

Power consumption

5W

Operating temperature

-10~55ºC

Operating humidity

5%~90%

Maintaining temperature

-40~70ºC

Maintaining humidity

5% ~ 90% non-condensing

Dimensions

156 mm (L)×127 mm (W)×32 mm (H) (internal power supply)



Aplikacja wewnętrznego nośnika pojedynczego włókna światłowodowego

NT-3011D(2)

Kategorie o produkcie : Konwerter mediów > Gigabitowy konwerter mediów

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą