Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Products

Start > Products > Konwerter mediów > Gigabitowy konwerter mediów > Gigabit Internal Fibre Media Converter

PRODUCT CATEGORIES

Gigabit Internal Fibre Media Converter
Gigabit Internal Fibre Media Converter
Gigabit Internal Fibre Media Converter
Gigabit Internal Fibre Media Converter
Gigabit Internal Fibre Media Converter

Gigabit Internal Fibre Media Converter

Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB
Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
Doręczeniowy czas: 4 dni

Podstawowa informacja

    Model No: NT-S3011D

    Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

    Rodzaj: Przełącznik optyczny

    Porty: ≦ 8

    156 Mm (L)×127 Mm (W)×32 Mm(H): Internal Power Supply

    Prędkość przesyłu danych: 10/100 / 1000Mbps

Additional Info

    Packaging: karton

    wydajność: 50000

    Marka: N-net

    transport: Ocean,Land,Air,express

    Place of Pochodzenia: Chiny

    Ability Supply: 50000

    Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

    Código HS: 8517622990

    Porta: Shenzhen,Yantian

Opis Product

N-net Gigabit Internal Fibre Media Converter

PLL jest bardzo ważny dla odzyskiwania zegara i danych (CDR). PLL jest sterowany przez wejściowy zegar odniesienia, więc wejście zegara odniesienia musi spełniać surowe wymagania elektryczne i jitter.

NT-3011D / NT- S 3011D10 / 100 / 1000Mbps adaptacyjny konwerter mediów Gigabit Ethernet przyjmuje technologię przełączania w celu realizacji konwersji mediów. Jest zgodny ze standardami IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z i IEEE802.3ab. Obecnie obsługuje dwa typy połączeń sieciowych mediów: 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T i 1000Base-SX / LX, przetwarzając między sobą sygnały elektryczne 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T skręconych par z optycznym sygnały 1000Base-SX / LX. Zwiększa odległość transmisji sieci od 100 m za pomocą kabla miedzianego do 550 m za pomocą kabli światłowodowych. Obsługuje transmisję w podwójnym światłowodzie wielomodowym.

Funkcje wewnętrznego pojedynczego konwertera światłowodowego


  1. Obsługuje konwersję między adaptacyjnym 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T z 1000Base-SX / LX
  2. Dostępny jest konwerter mediów 10/100 / 1000M z gniazdem SFP
  3. Obsługuje pełny dupleks i półdupleks i jego automatyczne wykrywanie
  4. Obsługuje automatyczne wykrywanie MDI / MDI-X, ułatwiając uruchomienie i instalację systemu
  5. Obsługa ramki JUMBO max do 9K (opcjonalnie)
  6. Obsługuje transmisję bardzo długich pakietów VLAN
  7. Wspieranie jakości usług (QoS) i zapewnienie transmisji pakietów VoIP;
  8. Opcje w trybie wielomodowym w podwójnym światłowodzie


Single Mode Fiber 1000M Media Converter Application

NT-3011D

Specyfikacja gigabitowego wewnętrznego konwertera mediów

Parameter

Specifications

Access mode

10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet

Standard

IEEE802.3 10Base-T Ethernet, IEEE802.3u 100Base-TX/FX Fast Ethernet, IEEE802.3ab 1000Base-T , IEEE802.3z 1000Base-SX/LX Gigabit Ethernet

Wavelength

1310nmnm/1550nm

Transmission distance

Multimode Dual fiber: 550m

Category-5 twisted pairs: 100m

Port

One RJ45 port: for connecting with STP/UTP category-5 twisted pairs

One optical port: Single mode, dual fiber: SC, FC or LC(SFP) (9/125μm)

Conversion means

Media conversion

BER

<10-9

MTBF

100,000 hours

LED indicator

POWER (power supply), FX LINK (optical link action), TP LINK1000 (TP cable rate1000M), TP LINK100 (TP cable rate 100M), TP ACT (TP cable packet forwarding action)

Power supply

Internal: AC90~264V/DC-48V input

Power consumption

5W

Operating temperature

-10~55ºC

Operating humidity

5%~90%

Maintaining temperature

-40~70ºC

Maintaining humidity

5% ~ 90% non-condensing

Dimensions

156 mm (L)×127 mm (W)×32 mm (H) (internal power supply)



Zastosowanie wewnętrzne pojedyncze włókno Media Converter

NT-3011D(2)

Kategorie o produkcie : Konwerter mediów > Gigabitowy konwerter mediów

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong