http://pl.nnetswitch.com
Start > Products > Konwerter mediów > Gigabitowy konwerter mediów > Niezarządzany konwerter mediów Gigabit Fiber

Niezarządzany konwerter mediów Gigabit Fiber

    Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
    Incoterm: FOB,CFR
    Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
    Doręczeniowy czas: 4 dni
Podstawowa informacja

Model No: NT-2100

Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

Rodzaj: Przełącznik optyczny

Prędkość przesyłu danych: 1000 Mb / s

Porty: ≦ 8

Dimension71mm * 94mm *26 Mm: 71 * 94 *26 MM External Power Supply

MTBF: 100000 Hours

Warranty: 3 Years

Rate: 10/100/1000 Mbps

Working Temperature: -20-70degree

Additional Info

Packaging: karton

wydajność: 5000pcs/day

Marka: N-net

transport: Ocean,Land,Air,express

Place of Pochodzenia: Chiny

Ability Supply: 5000 pcs around 10-20 days

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

Código HS: 8517622990

Porta: Shenzhen,Yantian

Opis Product

Konwerter N-net Unmanaged Gigabit Fibre Media

NT-2100 to konwerter mediów Gigabit Fiber, który realizuje konwersję mediów. Seria NT-2100 przyjmuje technologię przełączania. Obsługuje dwa rodzaje połączeń sieci medialnej: 1000Base-T i 1000Base-SX / LX. jest zgodny ze standardami IEEE802.3z i IEEE802.3ab, a także konwertuje sygnały elektryczne skrętek 1000Base-T z sygnałami optycznymi 1000Base-SX / LX, wydłużając odległość transmisji sieci od 100 m przewodami miedzianymi do 50 km poprzez kable światłowodowe. Obsługuje transmisję w trybie dual mode z podwójnym włóknem, podwójnym włóknem jednomodowym i pojedynczym pojedynczym włóknem.


Cechy Gigabit Fiber Ethernet Converter

  1. Wspieranie konwersji między 1000Base-T i 1000Base-SX / LX
  2. Dostępny jest konwerter mediów 1000M z gniazdem SFP
  3. Obsługa trybu pełnego dupleksu i półdupleksu i jego automatycznego wykrywania
  4. Obsługa automatycznego wykrywania MDI / MDI-X, ułatwiającego uruchomienie systemu i instalację
  5. Obsługa transmisji bardzo długich pakietów VLAN
  6. Wspieranie jakości usług (QoS) i zapewnianie transmisji pakietów VoIP;
  7. Opcje w podwójnym włóknie wielomodowym

Aplikacja Fiber Media Converter Gigabit

NT-2100

Indeksy techniczne

Parameter

Specifications

Access mode

1000Mbps Gigabit Ethernet

Standard

IEEE802.3ab 1000Base-T , IEEE802.3z 1000Base-SX/LX Gigabit Ethernet

Wavelength

850nm/1310nm/1550nm

Transmission distance

Dual-fiber multi-mode: 500m (fiber size: 62.5/125μm)/550m (fiber size: 50/125μm)

Port

One RJ45 port: for connecting with STP/UTP category-5 twisted pairs

One optical port: Multi-mode Dual-fiber: SC/LC(SFP) (50, 62.5/125μm)

Single mode Dual-fiber: SC/FC/LC(SFP) (9/125μm)

Single mode Single fiber: SC/FC/LC(SFP) (9/125μm)

Conversion means

Media conversion

BER

<10-9

MTBF

100,000 hours

LED indicator

POWER (power supply), FX LINK (optical link action), TP LINK1000 (TP cable link1000M), TP LINK100 (TP cable link 100M), TP ACT (TP cable packet forwarding action)

Power

External: AC90~264V/DC100~380V input, 5V2A output

Internal: AC90~264V/DC100~380V input

Power consumption

5W

Operating temperature

-10~55ºC

Operating humidity

5%~90%

Maintaining temperature

-40~70ºC

Maintaining humidity

5% ~ 90% non-condensing

Dimensions

110mm(W)*140mm(D)*30mm(H) (internal power supply)

71mm (W) * 94mm (D)*26 mm (H) (external power supply)

26mm(W)*88mm(D)* 114mm(H) (card type)

Kategorie o produkcie : Konwerter mediów > Gigabitowy konwerter mediów

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą