Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd

Products

Start > Products > Konwerter mediów > Gigabitowy konwerter mediów > Niezarządzany pełny konwerter światłowodowy 1000M

PRODUCT CATEGORIES

Niezarządzany pełny konwerter światłowodowy 1000M
Niezarządzany pełny konwerter światłowodowy 1000M
Niezarządzany pełny konwerter światłowodowy 1000M

Niezarządzany pełny konwerter światłowodowy 1000M

Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
Doręczeniowy czas: 4 dni

Podstawowa informacja

    Model No: NT-S2100

    Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

    Rodzaj: Przełącznik optyczny

    Prędkość przesyłu danych: 1000 Mb / s

    Porty: ≦ 8

    Ethernet Port QTY: 1

    Fiber Type: Single Mode, Single Fiber

    Wavelength: 1550nm, 1310nm

    Connector Type: SC

    Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

    Power Supply: External Power Supply

    Dimension: 71mm (W) * 94mm (D)*26 Mm (H)

    Rate: 1000 Mbps

Additional Info

    Packaging: karton

    wydajność: 50000

    Marka: N-net

    transport: Ocean,Land,Air,Express

    Place of Pochodzenia: Chiny

    Ability Supply: 50000

    Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

    Código HS: 8517622990

    Porta: Shenzhen,Yantian

Opis Product

N-Net Niezarządzany pełny 1000M Fibre Media Converter

NT-S2100adopts technologia przełączania. i obsługuje: 1000Base-T i 1000Base-SX / LX. Jest zgodny ze standardami IEEE802.3z i IEEE802.3ab. Interkonwertuje sygnały elektryczne skrętek 1000Base-T z sygnałami optycznymi 1000Base-SX / LX, zwiększając odległość transmisji od 100 do 50 km za pomocą światłowodów. Obsługuje transmisję w trybie dual mode z podwójnym włóknem, podwójnym włóknem jednomodowym i pojedynczym pojedynczym włóknem.


Funkcje Pełna 1000M pojedyncze włókno Media Converter

  1. Wspieranie konwersji między 1000Base-T i 1000Base-SX / LX
  2. Dostępny jest konwerter mediów 1000M z gniazdem SFP
  3. Obsługa trybu pełnego dupleksu i półdupleksu i jego automatycznego wykrywania
  4. Obsługa automatycznego wykrywania MDI / MDI-X, ułatwiającego uruchomienie systemu i instalację
  5. Obsługa transmisji bardzo długich pakietów VLAN
  6. Wspieranie jakości usług (QoS) i zapewnianie transmisji pakietów VoIP;
  7. Opcje w podwójnym włóknie wielomodowym

Aplikacja niezarządzanego pełnego konwertera światłowodowego Gigabit

NT-2100


Niezintegrowana specyfikacja pojedynczego nośnika światłowodowego

Parameter

Specifications

Access mode

1000Mbps Gigabit Ethernet

Standard

IEEE802.3ab 1000Base-T , IEEE802.3z 1000Base-SX/LX Gigabit Ethernet

Wavelength

850nm/1310nm/1550nm

Transmission distance

Dual-fiber multi-mode: 500m (fiber size: 62.5/125μm)/550m (fiber size: 50/125μm)

Port

One RJ45 port: for connecting with STP/UTP category-5 twisted pairs

One optical port: Multi-mode Dual-fiber: SC/LC(SFP) (50, 62.5/125μm)

Single mode Dual-fiber: SC/FC/LC(SFP) (9/125μm)

Single mode Single fiber: SC/FC/LC(SFP) (9/125μm)

Conversion means

Media conversion

BER

<10-9

MTBF

100,000 hours

LED indicator

POWER (power supply), FX LINK (optical link action), TP LINK1000 (TP cable link1000M), TP LINK100 (TP cable link 100M), TP ACT (TP cable packet forwarding action)

Power

External: AC90~264V/DC100~380V input, 5V2A output

Internal: AC90~264V/DC100~380V input

Power consumption

5W

Operating temperature

-10~55ºC

Operating humidity

5%~90%

Maintaining temperature

-40~70ºC

Maintaining humidity

5% ~ 90% non-condensing

Dimensions

110mm(W)*140mm(D)*30mm(H) (internal power supply)

71mm (W) * 94mm (D)*26 mm (H) (external power supply)

26mm(W)*88mm(D)* 114mm(H) (card type)

Kategorie o produkcie : Konwerter mediów > Gigabitowy konwerter mediów

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Email:

szjl@n-net.com.cn

Wyślij zapytanie

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong