http://pl.nnetswitch.com
Start > Products > Konwerter mediów > Gigabitowy konwerter mediów > Niezarządzany pełny konwerter mediów 1000M

Niezarządzany pełny konwerter mediów 1000M

    Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF,FCA
    Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
    Doręczeniowy czas: 4 dni
Podstawowa informacja

Model No: NT-2100S

Prędkość przesyłu danych: 1000 Mb / s

Porty: ≦ 8

Ethernet Port QTY: 1

Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

Wavelength: 1550nm, 1310nm

Connector Type: SC

Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

Power Supply: 5V 1A

MTBF: 100000

Working Temperature: -20~70℃

Dimension: 9.5cm*7cm*2.5cm

Weight: 0.16kg

Package Info: 36pcs/carton Size:48cm*36cm*39cm

Capacity: 5000pcs/day

Warranty: 3 Years

Additional Info

Packaging: Karton

wydajność: 5000pc/day

Marka: N-net

transport: Ocean,Land,Air,Express

Place of Pochodzenia: Chiny

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

Código HS: 8517622990

Porta: Shenzhen,Yantian

Opis Product

N-net Unmanaged Full 1000M Media Converter


NT-2100 to automatyczny niezarządzalny konwerter mediów, który zapewnia interfejs między portami 1000BASE-TX RJ45 Ethernet i 1000BASE-FX MultiMode Duplex SC, umożliwiając użytkownikom zintegrowanie okablowania światłowodowego ze światłowodami 1000Base-TX. Ten Media Converter jest zgodny ze standardem Ethernet IEEE802.3, 1000BASE-TX i 1000BASE-FX.


Uwaga: zalecamy używanie NT-2100 w parach.

Niezarządzane funkcje konwertera Full Gigabit Media


  1. Wspieranie konwersji między 1000Base-T i 1000Base-SX / LX
  2. Dostępny jest konwerter mediów 1000M z gniazdem SFP
  3. Obsługa trybu pełnego dupleksu i półdupleksu i jego automatycznego wykrywania
  4. Obsługa automatycznego wykrywania MDI / MDI-X, ułatwiającego uruchomienie systemu i instalację
  5. Obsługa transmisji bardzo długich pakietów VLAN
  6. Wspieranie jakości usług (QoS) i zapewnianie transmisji pakietów VoIP;
  7. Opcje w podwójnym włóknie wielomodowym


Niezarządzana aplikacja Gigabit Media Converter


NT-2100


Pełna specyfikacja Gigabit Media Converter


Parameter

Specifications

Access mode

1000Mbps Gigabit Ethernet

Standard

IEEE802.3ab 1000Base-T , IEEE802.3z 1000Base-SX/LX Gigabit Ethernet

Wavelength

850nm/1310nm/1550nm

Transmission distance

Dual-fiber multi-mode: 500m (fiber size: 62.5/125μm)/550m (fiber size: 50/125μm)

Port

One RJ45 port: for connecting with STP/UTP category-5 twisted pairs

One optical port: Multi-mode Dual-fiber: SC/LC(SFP) (50, 62.5/125μm)

Single mode Dual-fiber: SC/FC/LC(SFP) (9/125μm)

Single mode Single fiber: SC/FC/LC(SFP) (9/125μm)

Conversion means

Media conversion

BER

<10-9

MTBF

100,000 hours

LED indicator

POWER (power supply), FX LINK (optical link action), TP LINK1000 (TP cable link1000M), TP LINK100 (TP cable link 100M), TP ACT (TP cable packet forwarding action)

Power

External: AC90~264V/DC100~380V input, 5V2A output

Internal: AC90~264V/DC100~380V input

Power consumption

5W

Operating temperature

-10~55ºC

Operating humidity

5%~90%

Maintaining temperature

-40~70ºC

Maintaining humidity

5% ~ 90% non-condensing

Dimensions

110mm(W)*140mm(D)*30mm(H) (internal power supply)

71mm (W) * 94mm (D)*26 mm (H) (external power supply)

26mm(W)*88mm(D)* 114mm(H) (card type)

Kategorie o produkcie : Konwerter mediów > Gigabitowy konwerter mediów

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą