http://pl.nnetswitch.com
Start > Products > Konwerter mediów > Gigabitowy konwerter mediów > Konwerter mediów Gigabit Ethernet

Konwerter mediów Gigabit Ethernet

    Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF
    Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
    Doręczeniowy czas: 4 dni
Podstawowa informacja

Model No: NT-2100

Tryb komunikacji: Inny

Rodzaj: Przełącznik Ethernet

Prędkość przesyłu danych: 100 Mb / s

Porty: ≦ 8

Warranty: 3 Years

Working Temperature: -20-70 Degree

MTBF: 100000 Hours

Rate: 10/100Mbps

Additional Info

Packaging: pakiet

wydajność: 50000

Marka: N-net

transport: Ocean,Land,Air,EXPRESS

Place of Pochodzenia: Chiny

Ability Supply: 50000

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

Código HS: 8517622990

Porta: Shenzhen

Opis Product

N-net Gigabit Ethernet Media Converter

NT-2100 1000 Mbps Gigabit Ethernet konwerter przyjmuje technologię przełączania do realizacji konwersji mediów. Zalecamy używanie NT-2100 w konwerterze mediów Gigabit Ethernet 1 000 Mb / s, zgodnym ze standardami IEEE802.3z i IEEE802.3ab, i obsługującym dwa rodzaje połączeń sieci medialnej: 1000Base-T i 1000Base-SX / LX. Konwerter mediów Gigabit Ethernet 1000 Mb / s przetwarza sygnały elektryczne skrętek 1000Base-T z sygnałami optycznymi 1000Base-SX / LX, wydłużając odległość transmisji sieci od 100 m przewodami miedzianymi do 50 km za pośrednictwem światłowodów światłowodowych. Gigabit Ethernet o przepustowości 1000 Mb / s konwerter obsługuje transmisję w trybie dual mode z podwójnym włóknem, jednomodowym podwójnym włóknem i pojedynczym pojedynczym włóknem.


Funkcje konwertera multimediów Gigabit Ethernet


  1. Wspieranie konwersji między 1000Base-T i 1000Base-SX / LX
  2. Dostępny jest konwerter mediów 1000M z gniazdem SFP
  3. Obsługa trybu pełnego dupleksu i półdupleksu i jego automatycznego wykrywania
  4. Obsługa automatycznego wykrywania MDI / MDI-X, ułatwiającego uruchomienie systemu i instalację
  5. Obsługa transmisji bardzo długich pakietów VLAN
  6. Wspieranie jakości usług (QoS) i zapewnianie transmisji pakietów VoIP;
  7. Opcje w podwójnym włóknie wielomodowym



Konwertery Media Gigabit

Parameter

Specifications

Access mode

1000Mbps Gigabit Ethernet

Standard

IEEE802.3ab 1000Base-T , IEEE802.3z 1000Base-SX/LX Gigabit Ethernet

Wavelength

850nm/1310nm/1550nm

Transmission distance

Dual-fiber multi-mode: 500m (fiber size: 62.5/125μm)/550m (fiber size: 50/125μm)

Port

One RJ45 port: for connecting with STP/UTP category-5 twisted pairs

One optical port: Multi-mode Dual-fiber: SC/LC(SFP) (50, 62.5/125μm)

Single mode Dual-fiber: SC/FC/LC(SFP) (9/125μm)

Single mode Single fiber: SC/FC/LC(SFP) (9/125μm)

Conversion means

Media conversion

BER

<10-9

MTBF

100,000 hours

LED indicator

POWER (power supply), FX LINK (optical link action), TP LINK1000 (TP cable link1000M), TP LINK100 (TP cable link 100M), TP ACT (TP cable packet forwarding action)

Power

External: AC90~264V/DC100~380V input, 5V2A output

Internal: AC90~264V/DC100~380V input

Power consumption

5W

Operating temperature

-10~55ºC

Operating humidity

5%~90%

Maintaining temperature

-40~70ºC

Maintaining humidity

5% ~ 90% non-condensing

Dimensions

110mm(W)*140mm(D)*30mm(H) (internal power supply)

71mm (W) * 94mm (D)*26 mm (H) (external power supply)

26mm(W)*88mm(D)* 114mm(H) (card type)


Aplikacja Gigabit Ethernet Media Converter

multi-mode dual fiber media converter



Kategorie o produkcie : Konwerter mediów > Gigabitowy konwerter mediów

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą