http://pl.nnetswitch.com
Start > Products > Konwerter mediów > Gigabitowy konwerter mediów > 100 / 1000M FX Gigabit Media Converter

100 / 1000M FX Gigabit Media Converter

    Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF
    Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
    Doręczeniowy czas: 4 dni
Podstawowa informacja

Model No: NT-3200

Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

Rodzaj: Przełącznik optyczny

Prędkość przesyłu danych: 10/100 / 1000Mbps

Porty: ≦ 8

MTBF: 100000 Hours

Rate: 100/1000 Mbps

Working Temperature: -20-70 Degree

Warranty: 3 Years

Additional Info

Packaging: pakiet

wydajność: 50000

Marka: N-net

transport: Ocean,Land,Air,EXPRESS

Place of Pochodzenia: Chiny

Ability Supply: 50000

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

Código HS: 8517622990

Porta: Shenzhen

Opis Product

Konwerter mediów N-net 100 / 1000M FX Gigabit

NT-3200 to gigabitowy konwerter mediów światłowodowych, który 10/100 / 1000Base-TX na 100 / 1000Base-FX Media Converter to pierwszy konwerter mediów na rynku, który spełnia 100 / 1000M auto-sensacji na porcie światłowodowym, co zwiększa elastyczność całej sieci. Jest zgodny ze standardami IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3ab i obsługuje połączenie między 10Base-T, 10Base-TX, 1000Base-T, 100Base-FX i 1000Base-SX / LX. Teraz możesz łatwo migrować z światłowodu 100Mbit do Gigabit bez zmiany sprzętu klienta (CPE). Zacznij korzystać z NT-S3200 w aktualnej infrastrukturze 100Mbit. Gdy jesteś gotowy na przejście na Gigabit Ethernet, zmień jedynie centralny przełącznik, a wszystkie NT-S3200 automatycznie dostosują się do szybkości Gigabit. Ogranicza to liczbę wizyt klientów o połowę i zmniejsza koszty instalacji o 50%. Nie ma potrzeby posiadania zastrzeżonego sprzętu, jest kompatybilny z istniejącymi produktami Ethernet i spełnia wszystkie przyjęte standardy. Ciesz się pierwszym konwerterem mediów na rynku z podwójnym światłowodem i znacznie obniż koszty instalacji.

Cechy konwerterów FX / 100 / 1000M FX Media


  1. Wspierać konwersję między 1000Base-T i 1000Base-SX / LX
  2. 100 / 1000Base-FX wykryty automatycznie
  3. Unikalny opatentowany konwerter obsługujący zarówno 100 Mb / s, jak i 1 Gb / s w porcie światłowodowym przy użyciu tego samego modułu SFP
  4. Automatyczna negocjacja lub tryb ręczny (10M, 100M i 1000M) na porcie TP
  5. Wysoka kompatybilność: zgodność z kartą sieciową, koncentratorem, przełącznikiem i wzmacniaczem innych marek
  6. Obsługa automatycznego wykrywania pełnego / półdupleksu
  7. Automatyczne wykrywanie MDI / MDI-X
  8. Obsługa transmisji bardzo długiego pakietu danych VLAN
  9. Wsparcie transmisji pakietów Qos
  10. Obsługuje transmisję pakietów VoIP
  11. Automatyczne wykrywanie szybkości (100 lub 1000) światłowodu
  12. Ułatwienie modernizacji sieci, zaoszczędź koszty
  13. Ułatwienie utrzymania spójności produktów i całego systemu
  14. Spełnij różne wymagania dotyczące przepustowości dla użytkowników końcowych


Specyfikacje konwertera mediów światłowodowych 100 / 1000M


 

UTP Interface

 

 Connector: RJ 45

 Rate: 10/100/1000M auto-sensed

 MDI/MDI-X auto-sensed

 Cat.5 UTP cable EIA 568 A/B

Fiber Interface

 

 SFP module

 Connector: LC(default), SC

 Rate: 100/1000M auto-sensed

 Full/half duplex auto-sensed

 Single mode: 8.3/125, 8.7/125, 9/125or10/125µm

Power Supply

 

external power: AC 110~265V/DC-48V input

              DC5V 2A output

LED Indicators

 

PWR (power supply), FDX (TP full duplex operation), TP/FX SPD (TP/FX operate speed), TP/FX LINK/ACT (TP/FX link status)

Working Temperature

0℃~60℃

Relative Humidity

5%~90%

Aplikacja Gigabit Fiber Media Converter

100/1000M fiber media converter

Fiber Media Converter Gigabit Packing

2

4

Kategorie o produkcie : Konwerter mediów > Gigabitowy konwerter mediów

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą