Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd

Products

Start > Products > Pasywna sieć optyczna (seria PON) > GPON ONU / OLT > urządzenie końcowe mini GEPON ONU

PRODUCT CATEGORIES

urządzenie końcowe mini GEPON ONU

urządzenie końcowe mini GEPON ONU

Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF
Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
Doręczeniowy czas: 4 dni

Podstawowa informacja

    Model No: NT-EPU801(SFU)

    Tryb komunikacji: Inny

    Rodzaj: Przełącznik Ethernet

    Prędkość przesyłu danych: 100 Mb / s

    Porty: Inny

    GEPON ONU: Mini GEPON ONU

Additional Info

    Packaging: karton

    wydajność: 50000

    Marka: N-net

    transport: Ocean,Land,Air,EXPRESS

    Place of Pochodzenia: Chiny

    Ability Supply: 50000

    Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

    Código HS: 8536700000

    Porta: Shenzhen

Opis Product


Opis:

NT-EPU801 (SFU) to niewielkie urządzenie końcowe GEPON ONU, które stosuje się do czystego dostępu szerokopasmowego. Przyjmuje kompaktową budowę typu mini z wysoką integracją i może zapewnić interfejsy 1 GE (RJ45). Obsługuje technologię routera warstwy 3 z PPPOE / DHCP / Static IP i jest łatwy w utrzymaniu i zarządzaniu. Można go zastosować do aplikacji dostępu FTTH / FTTP dla użytkowników indywidualnych i biznesowych. I jest w pełni zgodny z przepisami technicznymi takich jak IEEE802.3ah i wymagania techniczne dotyczące sprzętu EPON (V3.1).

Cecha:

Plug and play, funkcje automatycznego wykrywania, automatycznej konfiguracji, automatycznej aktualizacji oprogramowania itp.

Obsługa żądania szyfrowania potrójnego ubijania

Obsługa żądania mechanizmu raportowania DBA

Obsługa funkcji konserwacji zdalnej konfiguracji OAM

Obsługuje zdalną aktualizację i pobieranie

Obsługuje wykrywanie statusu i raport błędów

Obsługa konfiguracji trybu pracy na porcie użytkownika.

Obsługuje szyfrowanie i deszyfrowanie danych

Obsługa VLAN 802.1Q

Obsługuje bogate funkcje QinQ VLAN i IGMP Snooping

Obsługa reguły ruchu, aby zmodyfikować odpowiedni priorytet.

Obsługa wskaźnika LED

Wsparcie w celu przywrócenia ustawień fabrycznych

Obsługuje zdalny reset i restart

Obsługuje alarm zaniku oddechu umierającego

Pełna kompatybilność z OLT opartym na chipsecie ZTE.

Aplikacje:

Usługi danych

Usługi głosowe

Usługi wideo

Usługa monitorowania

FTTH / FTTB / FTTO / FTTP


Specyfikacja wydajności:

Technical items

Description

Optical property

Upstream PON interface

1 EPON interface, SC single-mode/single-fibre, symmetric 1.25 Gbps

Wavelength

Tx 1310nm, Rx 1490nm

Optical output power

-1~+4dBm

Receiving sensitivity

<-26dBm

Farthest distance

20km between OLT and ONU

Optical interface

SC/UPC connector

Downstream LAN interface

1*10/100/1000Mbps auto adaptive Ethernet interfaces, Full Duplex/Half Duplex,  RJ45 connectors

Ethernet function

Support IEEE802.1Q VLAN

Support speed rate inhibition of broadcast packet at ONU

IEEE 802.3X flow control

Support 16 multicast addresses at each LAN port

Security strategy

Support AES-128,data encryption for both upstream and downstream

Support dynamic update of key

 

Management maintenance

Centralized OLT management based on OAM

WEB,CLI

Upgrade software remotely

Hardware information

Indicators

 4 indicators, for status of power supply, PON port and 1 Giga-Ethernet port.

DC power supply

 +12V, external AC-DC power adaptor

Chipset

ZTE chipset

Power switch

 1

Power consumption

 ≤2.5W

Operating condition

 Operating temp: -5~+55℃ 
 Operating humidity:10~90%(non-condensed)

Storing condition

 Storing temp: -30~+60℃ 
 Storing humidity:10~90%(non-condensed)

Dimension

 120mm*100mm*30mm(length*width*height)

Net weight

 0.24Kg 

Rozwiązania:

 Solutions



Kategorie o produkcie : Pasywna sieć optyczna (seria PON) > GPON ONU / OLT

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Email:

szjl@n-net.com.cn

Wyślij zapytanie

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong