Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd

Products

Start > Products > Przełącznik Ethernet przemysłowy > Przemysłowy przełącznik Fast Ethernet POE > Niezarządzany przemysłowy przełącznik Ethernet 10 / 100m

PRODUCT CATEGORIES

Niezarządzany przemysłowy przełącznik Ethernet 10 / 100m
Niezarządzany przemysłowy przełącznik Ethernet 10 / 100m

Niezarządzany przemysłowy przełącznik Ethernet 10 / 100m

Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
Doręczeniowy czas: 4 dni

Podstawowa informacja

    Model No: NT-IN124-4POE

    Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

    Rodzaj: Przełącznik optyczny

    Prędkość przesyłu danych: 10 / 100Mb / s

    Ethernet Port QTY: 4

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

    Wavelength: 1310nm

    Connector Type: SC

    Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

    Protection Level: IP40

Additional Info

    Packaging: Karton

    wydajność: 5000pcs/day

    Marka: N-net

    transport: Ocean,Land,Air,Express

    Place of Pochodzenia: Chiny

    Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

    Certyfikat: CE, FCC,ISO900

    Código HS: 8536700000

    Porta: Shenzhen,Yantian

Opis Product

Przegląd


NT-IN124 to niezarządzany przemysłowy przełącznik Ethernet 10 / 100m z 6 portami. Obsługuje 4 porty 10 / 100BASE-T i 2 porty 100Base-X.

NT-IN124 Niezarządzane przemysłowe przełączniki Ethernet 10/100 m serii są pakowane w kompaktową obudowę IP40, która umożliwia montaż na szynie DIN lub na panelu w celu efektywnego wykorzystania przestrzeni szafy.

NT-IN124 Unmanaged Industrial 10/100 m Ethernet Switch series może obsługiwać funkcję 4 portową POE. Bez zasilania i przewodów, może zasilać kamerę HD IP, bezprzewodowy punkt dostępowy, telefon IP i tak dalej. Nasz niezarządzalny Fast Ethernet Media Converter POE obsługuje IEEE802.3at, wyjście o mocy 25,5 W.

cechy


Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do implementacji sterowania przepływem i redukcji pakietów emisji

Standard: IEEE802.3u 100BASE-FX, IEEE802.3u 100BASE-TX, IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3at

10 / 100Base-TX może automatycznie identyfikować linię bezpośrednią i krzyżową, jest kompatybilny z różnymi kartami, przełącznikami, HUB i innymi urządzeniami Ethernet.

Ten niezarządzany przemysłowy przełącznik Ethernet 10/100 m wykorzystuje mechanizm przechodzenia i przekazywania w celu uniknięcia utraty pakietów i ramek błędów

Wspieraj 4 samodzielny kabel 10M / 100Mbps z adaptacyjną przełączaną skrętką. Realizuj zapas energii elektrycznej i korzystaj z dostępu użytkowników

Obsługa dużych ramek do 1600 bajtów

Obsługuje transmisję z przekierowaniem i tryb pełnego przepływu dupleksowego / półdupleksowego

12 V do 48 V DC lub 24 V AC Szeroka moc wejściowa, redundantne zasilanie i zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją

-40 do 80 ℃ temperatury pracy, aby sprostać różnorodnym złożonym środowiskom

Obudowa standardowa IP40

Port zasilania i port Ethernet obsługują ochronę ESD i ochronę EFT

Montaż na szynie DIN i na panelu dla efektywnego wykorzystania

Ten niezarządzany przemysłowy przełącznik sieci Ethernet 10/100 m obsługuje dwuprzerwowe, wielomodowe, dwuprzewodowe, jednomodowe i jednomodowe jednomodowy port światłowodowy, rozszerzony o potrzeby użytkowników

Obsługa zasilania POE do 25,5 W (opcjonalnie)

Wprowadź do 4k adresów MAC i zbuduj 1,25 Mb pamięci RAM


Specyfikacja

 Parameter

 Specifications

Design Level

Industrial grade IP40 design standards

Access mode

 10/100Mbps

 Standard

IEEE802.3u 100BASE-FX, IEEE802.3u 100BASE-TX, IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3at

 Wavelength

1310nm/1550nm

 Transmission distance

Dual-fiber multi-mode:2 km

Single fiber single mode: 20/40/60/80/100 km

Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100 /120 km

Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

Four RJ45 port: 

Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

Two optical port: 

Multi-mode :SC / FC/LC(50/125, 62.5/125μm)

 Single mode : SC / FC/LC (8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125μm)

 Conversion means

Store and Forward mode

Address table

 4K

Buffer space

  1.25 Mbit

 Flow control

Full duplex: flow control; Half duplex: back pressure

 Delay

 store-and-forward:9.6us,cut-through:0.9us

BER

 <10-9

 MTBF

50,000 hrs

 LED indicator

 POE1 ( POE1 power on/off), POE2 ( POE2 power on /off), POE3 ( POE3 power on/off),

POE4 ( POE4 power on/off)

  POW1 (POW1 power on/off), POW2(POW2 power on/off)

  F1(F1 Link/transmission), F2(F2 Link/transmission)

 Power supply

                Power Input Range: 12 ~ 48VDC/24VAC ,

6-PIN Terminals, Redundant dual power

Power consumption

 <5W (without PSE function)

Storage humidity

 5%~90% non-condensing

 Operating humidity

 5%~90% non-condensing

 Operating temperature

 -40~80℃ 

Storage Temperature

 -40~80℃

Dimensions

155mm×125mm×50mm (W×D×H) 

    Certification

EMI

  FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A

EMC

  FCC,CE

EMS

  EN61000-4-2 (ESD), Level 4

  EN61000-4-3 (RS), Level 3

  EN61000-4-4 (EFT), Level 4

  EN61000-4-5 (Surge), Level 4

  EN61000-4-6 (CS), Level 3

  EN61000-4-8, Level 5

  EN61000-4-11

Shock

  IEC 60068-2-27

Free Fall

  IEC 60068-2-32

Vibration

  IEC 60068-2-6


Zdjęcie produktu


unmanaged industrial switch


Kategorie o produkcie : Przełącznik Ethernet przemysłowy > Przemysłowy przełącznik Fast Ethernet POE

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Email:

szjl@n-net.com.cn

Wyślij zapytanie

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong