http://pl.nnetswitch.com
Start > Products > Przełącznik Ethernet przemysłowy > Przemysłowy przełącznik Fast Ethernet POE > Szybki przemysłowy przełącznik POE

Szybki przemysłowy przełącznik POE

    Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF,FCA
    Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
    Doręczeniowy czas: 4 dni
Podstawowa informacja

Model No: NT-IN126-4POE

Rodzaj: Przełącznik optyczny

Porty: ≦ 8

Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

Wavelength: 1310nm

Connector Type: SC

Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

Prędkość przesyłu danych: 10 / 100Mb / s

Protection Level: IP40

Power Supply: DC24V

MTBF: 100000 Hours

Working Temperature: -40-85 Degree

Dimension: 155mm(Legnth)125mm(Wide)50mm(Height)

Weight: 1.2KG

Warranty: 5 Years

Additional Info

Packaging: Karton

wydajność: 5000pcs/day

Marka: N-net

transport: Ocean,Land,Air,Express

Place of Pochodzenia: Chiny

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

Código HS: 8536700000

Porta: Shenzhen,Yantian

Opis Product

Przegląd


NT-IN124 to przemysłowy przełącznik Ethernet POE z 6 portami RJ45.

Seria przełączników przemysłowych Fast-Fibre NT-IN124 jest pakowana w kompaktową obudowę IP40, która umożliwia montaż na szynie DIN lub na panelu w celu efektywnego wykorzystania przestrzeni szafy.

NT-IN124 Przemysłowa seria Fast Ethernet Switch może obsługiwać funkcję 4 portową POE. Bez zasilania i przewodów, może zasilać kamerę HD IP, bezprzewodowy punkt dostępowy, telefon IP i tak dalej. Nasz przełącznik POE obsługuje IEEE802.3at, wyjście o mocy 25,5 W.

cechy



  1. Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do implementacji sterowania przepływem i redukcji pakietów emisji
  2. Standard: IEEE802.3u 100BASE-FX, IEEE802.3u 100BASE-TX, IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3at
  3. 10 / 100Base-TX może automatycznie identyfikować linię bezpośrednią i krzyżową, jest kompatybilny z różnymi kartami, przełącznikami, HUB i innymi urządzeniami Ethernet.
  4. Używa mechanizmu przechodzenia i przekazywania, aby uniknąć utraty pakietów i ramek błędów
  5. Wspieraj 4 samodzielny kabel 10M / 100Mbps z adaptacyjną przełączaną skrętką. Realizuj zapas energii elektrycznej i korzystaj z dostępu użytkowników
  6. Obsługa dużych ramek do 1600 bajtów
  7. Obsługuje transmisję z przekierowaniem i tryb pełnego przepływu dupleksowego / półdupleksowego
  8. 12 V do 48 V DC lub 24 V AC Szeroka moc wejściowa, redundantne zasilanie i zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją
  9. -40 do 80 ℃ temperatury pracy, aby sprostać różnorodnym złożonym środowiskom
  10. Obudowa standardowa IP40
  11. Port zasilania i port Ethernet obsługują ochronę ESD i ochronę EFT
  12. Montaż na szynie DIN i na panelu dla efektywnego wykorzystania
  13. Obsługa trybu dual-fiber multi-mode, dual-fiber single-mode i single-fiber single-mode fiber selection, rozszerzyła potrzeby użytkowników
  14. Obsługa zasilania POE do 25,5 W (opcjonalnie)
  15. Wprowadź do 4k adresów MAC i zbuduj 1,25 Mb pamięci RAM


Specyfikacja


 Parameter

 Specifications

Design Level

Industrial grade IP40 design standards

Access mode

 10/100Mbps

 Standard

IEEE802.3u 100BASE-FX, IEEE802.3u 100BASE-TX, IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3at

 Wavelength

1310nm/1550nm

 Transmission distance

Dual-fiber multi-mode:2 km

Single fiber single mode: 20/40/60/80/100 km

Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100 /120 km

Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

Four RJ45 port: 

Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

Two optical port: 

Multi-mode :SC / FC/LC(50/125, 62.5/125μm)

 Single mode : SC / FC/LC (8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125μm)

 Conversion means

Store and Forward mode

Address table

 4K

Buffer space

  1.25 Mbit

 Flow control

Full duplex: flow control; Half duplex: back pressure

 Delay

 store-and-forward:9.6us,cut-through:0.9us

BER

 <10-9

 MTBF

50,000 hrs

 LED indicator

 POE1 ( POE1 power on/off), POE2 ( POE2 power on /off), POE3 ( POE3 power on/off),

POE4 ( POE4 power on/off)

  POW1 (POW1 power on/off), POW2(POW2 power on/off)

  F1(F1 Link/transmission), F2(F2 Link/transmission)

 Power supply

                Power Input Range: 12 ~ 48VDC/24VAC ,

6-PIN Terminals, Redundant dual power

Power consumption

 <5W (without PSE function)

Storage humidity

 5%~90% non-condensing

 Operating humidity

 5%~90% non-condensing

 Operating temperature

 -40~80℃ 

Storage Temperature

 -40~80℃

Dimensions

155mm×125mm×50mm (W×D×H) 


Specyfikacja


EMI

  FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A

EMC

  FCC,CE

EMS

  EN61000-4-2 (ESD), Level 4

  EN61000-4-3 (RS), Level 3

  EN61000-4-4 (EFT), Level 4

  EN61000-4-5 (Surge), Level 4

  EN61000-4-6 (CS), Level 3

  EN61000-4-8, Level 5

  EN61000-4-11

Shock

  IEC 60068-2-27

Free Fall

  IEC 60068-2-32

Vibration

  IEC 60068-2-6

Podanie


Industrial POE Switch


Wymiar


industrial POE switch

Kategorie o produkcie : Przełącznik Ethernet przemysłowy > Przemysłowy przełącznik Fast Ethernet POE

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą