Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Products

Start > Products > Przełącznik Ethernet przemysłowy > Przemysłowy przełącznik Fast Ethernet POE > Przemysłowy niezarządzany szybki przełącznik POE

PRODUCT CATEGORIES

Przemysłowy niezarządzany szybki przełącznik POE
Przemysłowy niezarządzany szybki przełącznik POE

Przemysłowy niezarządzany szybki przełącznik POE

Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
Doręczeniowy czas: 4 dni

Podstawowa informacja

    Model No: NT-IN128-4POE

    Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

    Rodzaj: Przełącznik optyczny

    Prędkość przesyłu danych: 10 / 100Mb / s

    Ethernet Port QTY: 8

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

    Wavelength: 1310nm

    Connector Type: SC

    Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

    Protection Level: IP40

    Power Supply: DC24V

    Working Temperature: -40-85 Degree

    MTBF: 100000 Hours

    Dimension: 155mm(Length)*125mm(Wide)50mm(Height)

    Weight: 1.2KG

    Warranty: 5 Years

Additional Info

    Packaging: Karton

    wydajność: 5000pcs/day

    Marka: N-net

    transport: Ocean,Land,Air,Express

    Place of Pochodzenia: Chiny

    Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

    Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

    Código HS: 8536700000

    Porta: Shenzhen,Yantian

Opis Product

Przegląd

Dożywotni
Okres istnienia to okres ważności wpisów na liście adresów portów. Każdy wpis zaczyna się odliczać po utworzeniu za każdym razem, gdy zostanie wysłany
Dane muszą zostać odświeżone. W przypadku hosta, który nie wysyła danych przez długi czas, jego adres MAC jest usuwany pod koniec okresu użytkowania.

NT-IN128 to przemysłowy przemysłowy przełącznik Fast Ethernet POE z 10 portami. Obsługuje 8 portów 10 / 100BASE-T i 2 porty 100Base-X.

Dlatego w tabeli adresów portów zawsze zapisywany jest adres MAC najbardziej aktywnego hosta.
(4) Należy powiedzieć, że jest wiele miejsc, w których warto poznać przełączniki. Tutaj przedstawiamy głównie strukturę i sieć przełączników. Od czasu

NT-IN128 Przemysłowy przełącznik Fast Ethernet POE jest zapakowany w kompaktową obudowę IP40, która umożliwia montaż na szynie DIN lub panelu w celu efektywnego wykorzystania przestrzeni szafy.

W XXI wieku aplikacje sieciowe są coraz częściej stosowane. Przełączniki odgrywają coraz ważniejszą rolę jako łącze w sieci. Mówiąc najprościej, przełącznik służy tylko do podłączenia go do komputera użytkownika i dokończenia wymiany danych między komputerami.

NT-IN128-AT (AF) Seria przemysłowych przełączników Fast Ethernet może obsługiwać 4 porty POE, zapewniając zasilanie kamery HD IP, bezprzewodowego punktu dostępowego, telefonu IP i tak dalej. Nasz niezarządzany szybki przełącznik Ethernet POE obsługuje do IEEE802.3at, moc wyjściowa PoE 25,5 W.

Pod względem złożoności przełącznik nie jest tak prosty jak struktura przełącznika pod względem jego pozycji w całej sieci. Niektóre przełączniki wysokiego poziomu, takie jak przełączniki trójwarstwowe i produkty do zarządzania siecią, nie są tak proste pod względem struktury przełączników.

funkcje


  1. Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do wdrożenia kontroli przepływu i zmniejszenia pakietów rozgłoszeniowych
  2. Standard: IEEE802.3u 100BASE-FX, IEEE802.3u 100BASE-TX, IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3x Kontrola przepływu, IEEE802.3at
  3. 10 / 100Base-TX może automatycznie zidentyfikować linię bezpośrednią i linię krzyżową, jest kompatybilny z różnymi kartami, przełącznikami, koncentratorem i innymi urządzeniami Ethernet.
  4. Wykorzystuje mechanizm przechowywania i przekazywania, aby uniknąć utraty pakietów i ramek błędów
  5. Obsługa 8 samodzielnych adaptacyjnych skrętek dwużyłowych 10M / 100Mbps. Zrealizuj kopie zapasowe energii elektrycznej i dostęp dla użytkownika mutil
  6. Ta przemysłowa przełącznik światłowodowy obsługuje ramkę typu jumbo do 1600 bajtów
  7. Obsługuje przekrojową transmisję i tryb kontroli przepływu w pełnym dupleksie / półdupleksowym trybie przeciwciśnienia
  8. 12 V do 48 V DC lub 24 V AC Szeroki pobór mocy, zasilanie redundantne i zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją
  9. Temperatura pracy od -40 do 80 ℃, aby sprostać różnorodnym złożonym środowiskom
  10. Standardowa obudowa o stopniu ochrony IP40
  11. Port zasilania i port Ethernet obsługują ochronę ESD i EFT
  12. Montaż na szynie i panelu DIN dla efektywnego użytkowania
  13. Dostępne są dwa tryby światłowodu dual-fiber, dual-fiber single-mode i single-fibre single-mode, zwiększając potrzeby użytkowników
  14. Obsługa zasilania POE do 25,5 W (opcjonalnie)
  15. Podaj adresy MAC do 4K i wbudowaną pamięć RAM 1,25 Mb


Dane techniczne


 Parameter

 Specifications

Design Level

Industrial grade IP40 design standards

Access mode

10/100Mbps

Standard

IEEE802.3u 100BASE-FX, IEEE802.3u 100BASE-TX, IEEE802.3 10BASE-T,

IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3at

Wavelength

1310nm/1550nm

Transmission distance

Dual-fiber multi-mode:2 km

Single fiber single mode: 20/ 40/ 60/ 80/ 100km

Dual-fiber single mode: 20/ 40/ 60/ 80/ 100/ 120km

Category-5 twisted pairs: 100m

Port

Eight RJ45 port: 

Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

Two optical port: 

Multi-mode :SC/ FC/ LC(50/125, 62.5/125μm)

Single mode : SC/ FC/ LC (8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125μm)

Conversion means

Store and Forward mode

Address table

4K

Buffer space

1.25 Mbit

Flow control

Full duplex: flow control; Half duplex: back pressure

Delay

store-and-forward:9.6us

BER

<10-9

MTBF

50,000 hrs

LED indicator

POE1 ( POE1 power on/off), POE2 ( POE2 power on /off), POE3 ( POE3 power on/off),

POE4 ( POE4 power on/off), (1~8) UTP Port: L/A ,100

PWR1(PWR1 power on/off), PWR2(PWR2 power on/off)

F1(F1 Link/transmission), F2 (F2 Link/transmission)

Power supply

Power Input Range: 12 ~ 48VDC/ 24VAC,

6-PIN Terminals, Redundant dual power

Power consumption

7W

Storage humidity

5%~90% non-condensing

Operating humidity

5%~90% non-condensing

Operating temperature

-40~80℃

Storage Temperature

-40~85℃

Dimensions

155mm×125mm×50mm (W×D×H)


Orzecznictwo


EMI

  FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A

EMC

  FCC,CE

EMS

  EN61000-4-2 (ESD), Level 4

  EN61000-4-3 (RS), Level 3

  EN61000-4-4 (EFT), Level 4

  EN61000-4-5 (Surge), Level 4

  EN61000-4-6 (CS), Level 3

  EN61000-4-8, Level 5

  EN61000-4-11

Shock

  IEC 60068-2-27

Free Fall

  IEC 60068-2-32

Vibration

  IEC 60068-2-6

Podanie

Industrial POE Switch


Wymiary


Industrial POE Switch

Kategorie o produkcie : Przełącznik Ethernet przemysłowy > Przemysłowy przełącznik Fast Ethernet POE

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong