Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Products

Start > Products > Przełącznik Ethernet przemysłowy > Przemysłowy przełącznik Fast Ethernet POE > Przemysłowy szybki hybrydowy przełącznik POE

PRODUCT CATEGORIES

Przemysłowy szybki hybrydowy przełącznik POE
Przemysłowy szybki hybrydowy przełącznik POE

Przemysłowy szybki hybrydowy przełącznik POE

Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
Doręczeniowy czas: 4 dni

Podstawowa informacja

    Model No: NT-IN1442GF

    Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

    Rodzaj: Przełącznik optyczny

    Prędkość przesyłu danych: 10 / 100Mb / s

    Ethernet Port QTY: 4

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

    Wavelength: 1310nm

    Connector Type: SC, LC

    Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

    Protection Level: IP40

    Power Supply: DC24V

    MTBF: 100000 Hours

    Working Temperature: -40-85 Degree

    Dimension: 155mm(Length)*125mm(Wide)50mm(Height)

    Weight: 1.2KG

    Warranty: 5 Years

Additional Info

    Packaging: Karton

    wydajność: 5000pcs/day

    Marka: N-net

    transport: Ocean,Land,Air,Express

    Place of Pochodzenia: Chiny

    Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

    Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

    Código HS: 8536700000

    Porta: Shenzhen,Yantian,Guangzhou

Opis Product

Przegląd


Równoważenie obciążenia
Istnieją dwa sposoby równoważenia obciążenia między portami kanału: przekazywanie na podstawie źródłowego adresu MAC i przekazywanie na podstawie docelowego adresu MAC.
scr-mac: Ramki danych z tym samym źródłowym adresem MAC są przekazywane za pomocą tego samego portu.
NT-IN1442GF Przemysłowe przełączniki Fast Ethernet POE to 10-portowy przemysłowy szybki hybrydowy przełącznik POE z 4 portami 100Base-FX i 4 portami 100Base-TX, który ma również 2 porty Gigabit Ethernet 1000Base-FX, które są idealne do zastosowań wymagających wysokich transmisja danych przesyłanie pasma.

dst-mac: Ramki danych z tym samym docelowym adresem MAC są przekazywane przez ten sam port. [3]
Technologia czterowarstwowa

NT-IN1442GF Przemysłowe przełączniki Fast Ethernet POE akceptują nadmiarowe wejścia zasilania 12 ~ 48VDC lub 24VAC, z wytrzymałą metalową obudową klasy IP40, montaż na szynie DIN lub montaż na ścianie oraz wysokie poziomy EMI / EMC.

Głośność transmisji audio, wideo, danych i innych informacji w systemie sieciowym jest pełna zajętej przepustowości.

NT-IN1442GF Przemysłowe szybkie hybrydowe przełączniki POE zapewniają zakres temperatur roboczych od -40 ℃ do 80 ℃. Wszystkie te funkcje sprawiają, że przełączniki idealnie nadają się do takich zastosowań, jak nadzór wideo, system poboru opłat, dostęp bezprzewodowy i fabryka automatyczna.

Musimy zapewnić zróżnicowane usługi dla tych przepływów danych, aby umożliwić przekazywanie ważnych i wrażliwych na opóźnienia danych jako pierwsze.

Seria przemysłowych przełączników światłowodowych NT-IN1442GF jest zgodna z technologią IEEE 802.3at High Power over Ethernet (opcjonalnie).

Należy to wziąć pod uwagę. Czwarta warstwa wymiany w celu zaspokojenia potrzeb planowania opartego na polityce, QoS (Quality of Service) i usług bezpieczeństwa.

Jest wstecznie kompatybilny ze standardami PSE 802.3af, aby umożliwić użytkownikom elastyczne wdrażanie urządzeń standardowych i o dużej mocy jednocześnie, bez potrzeby konfiguracji oprogramowania. Dzięki transmisji danych i zasilania przez Ethernet z jednego urządzenia seria przełączników przemysłowych NT-IN1442GF powinna zmniejszyć liczbę kabli i wyeliminować potrzebę stosowania dedykowanych gniazd elektrycznych na ścianie, suficie lub w dowolnym niedostępnym miejscu.


funkcje



  1. Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do wdrożenia kontroli przepływu i zmniejszenia pakietów rozgłoszeniowych
  2. Protokół: IEEE802.3u 100BASE-FX, IEEE802.3u 100BASE-TX, IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3x Kontrola przepływu, IEEE802.3z 1000Base-X, IEEE802.3at PSE, IEEE802.3af PSE
  3. Obsługuje 2 gigabitowe gniazda SFP dla łącza w górę, 4 porty miedziane 10 / 100M i 4 porty światłowodowe 100M
  4. Automatyczna identyfikacja linii bezpośredniej i krzyżowej, kompatybilna z różnymi kartami sieciowymi, przełącznikami, koncentratorem i innymi urządzeniami Ethernet
  5. Wykorzystuje mechanizm przechowywania i przekazywania, aby uniknąć utraty pakietów i ramek błędów
  6. Przełącznik przemysłowy Fast Ethernet POE Obsługuje tryb kontroli przepływu w pełnym dupleksie / półdupleksowy tryb przeciwciśnienia
  7. Obsługuje duże ramki do 1536 bajtów
  8. Idealny do każdego złożonego środowiska sieciowego z buforem danych 3Mb i nieblokującą strukturą przełączników 8,8G
  9. 12 V do 48 V DC lub 24 V AC Szeroki pobór mocy, zasilanie redundantne i zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją
  10. Temperatura pracy od -40 do 80 ℃ w celu spełnienia różnorodnych złożonych środowisk
  11. Standardowa obudowa o stopniu ochrony IP40
  12. Obsługuje ochronę ESD i EFT na porcie wejściowym zasilania i porcie Ethernet
  13. Montaż na szynie DIN i na ścianie dla łatwego montażu
  14. Dostępne modele z podwójnym włóknem wielomodowym / jednomodowym i jednomodowym jednomodowym, spełniające różne potrzeby użytkowników
  15. Przełącznik przemysłowy Fast Ethernet obsługuje zasilanie POE do 25,5 W (opcjonalnie)


Dane techniczne

 Parameter

 Specifications

 Design Level

Industrial IP40 grade standards

 Access mode

10/100/1000Mbps

 Standard

 IEEE802.3u 100BASE-FX, IEEE802.3u 100BASE-TX

 IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3x Flow Control

 IEEE802.3z 1000Base-X, IEEE802.3at PSE, IEEE802.3af PSE

 Wavelength

850nm/1310nm/1550nm

 Transmission distance

Dual-fiber multi-mode:2 km

Single fiber single mode: 20/40/60/80 km

Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100 km

Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

RJ45 ports: 

   Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

100M fiber ports: 

   Multi-mode :SC / FC/LC(50/125, 62.5/125μm)

   Single mode : SC / FC/LC (8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125μm)

Gigabit SFP ports: depend on SFP module

 Switch Architecture

Store and Forward

 Switch Fabric

8.8G/Non-blocking

 Address table

4K

 Buffer space

Built in 3Mb RAM for data buffer

 Flow control

Full duplex: flow control; Half duplex: back pressure

 BER

<10-9

 MTBF

50,000 hours

 LED indicator

Power Supply : PWR 1 , PWR 2

UTP Port: POE, L/A ,100

Fiber Port: L/A

 Power supply

Power Input Range: 12 ~ 48VDC/24VAC ,6-PIN Terminals, Redundant dual power

Supply, overload protection and polarity-reverse protection

 Power consumption

<10W

 Operating temperature

-40~80ºC

 Operating humidity

5%~90%  non-condensing

 Storage Temperature

-40~85ºC

 Storage humidity

5%~90%  non-condensing

 Dimensions

155mm (W)×125mm (D)×50 mm (H)

 Weight

 


Orzecznictwo

EMI

  FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A

EMC

  FCC,CE

EMS

  EN61000-4-2 (ESD), Level 4

  EN61000-4-3 (RS), Level 3

  EN61000-4-4 (EFT), Level 4

  EN61000-4-5 (Surge), Level 4

  EN61000-4-6 (CS), Level 3

  EN61000-4-8, Level 5

  EN61000-4-11

Shock

  IEC 60068-2-27

Free Fall

  IEC 60068-2-32

Vibration

  IEC 60068-2-6


Podanie


industrial POE switch


Wymiary


industrial POE switch


Szczegóły zamówienia


Hot model

Description

NT-IN1442GF

Industrial switch, four 100M fiber port (dual fiber, MM, 2km, SC) , two 1000M SFP port without SFP module, four 100M Ethernet port, standalone, without power supply adaptor

NT-IN1442GFS-20

Industrial switch, four 100M fiber port (dual fiber, SM, 20km, SC) , two 1000M SFP port without SFP module, four 100M Ethernet port, standalone, without power supply adaptor

NT-SIN1442GF-20

Industrial switch, four 100M fiber port (single fiber, SM, 20km, SC) , two 1000M SFP port without SFP module, four 100M Ethernet port, standalone, without power supply adaptor

Kategorie o produkcie : Przełącznik Ethernet przemysłowy > Przemysłowy przełącznik Fast Ethernet POE

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong