Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Products

Start > Products > Przełącznik Ethernet przemysłowy > Przemysłowy przełącznik Fast Ethernet POE > Przemysłowy, szybki hybrydowy przełącznik POE

PRODUCT CATEGORIES

Przemysłowy, szybki hybrydowy przełącznik POE
Przemysłowy, szybki hybrydowy przełącznik POE

Przemysłowy, szybki hybrydowy przełącznik POE

Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
Doręczeniowy czas: 4 dni

Podstawowa informacja

    Model No: NT-IN1442GF

    Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

    Rodzaj: Przełącznik optyczny

    Prędkość przesyłu danych: 10 / 100Mb / s

    Ethernet Port QTY: 4

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

    Wavelength: 1310nm

    Connector Type: SC, LC

    Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

    Protection Level: IP40

    Power Supply: DC24V

    MTBF: 100000 Hours

    Working Temperature: -40-85 Degree

    Dimension: 155mm(Length)*125mm(Wide)50mm(Height)

    Weight: 1.2KG

    Warranty: 5 Years

Additional Info

    Packaging: Karton

    wydajność: 5000pcs/day

    Marka: N-net

    transport: Ocean,Land,Air,Express

    Place of Pochodzenia: Chiny

    Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

    Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

    Código HS: 8536700000

    Porta: Shenzhen,Yantian,Guangzhou

Opis Product

Przegląd


NT-IN1442GF Przemysłowa seria Fast Ethernet POE to 10-portowy przemysłowy, szybko hybrydowy przełącznik POE z 4 portami 100Base-FX i 4 portami 100Base-TX, który ma również 2 porty Gigabit Ethernet 1000Base-FX, które są idealne do zastosowań wymagających transmisja przesyłania danych z pasma.

NT-IN1442GF Przemysłowa seria Fast Ethernet POE akceptuje redundantne wejścia zasilające 12 ~ 48VDC lub 24VAC, z wytrzymałą metalową obudową IP40, mocowaniem na szynie DIN lub na ścianie oraz wysokim poziomem EMI / EMC. NT-IN1442GF Przemysłowe, szybko hybrydowe przełączniki serii POE zapewniają zakres temperatur pracy od -40 ℃ do 80 ℃. Wszystkie te cechy sprawiają, że przełączniki idealnie nadają się do zastosowań takich, jak nadzór wideo, system opłat drogowych, dostęp bezprzewodowy i automatyczny.

Seria przemysłowych przełączników światłowodowych NT-IN1442GF jest zgodna z technologią IEEE 802.3at High Power over Ethernet (opcjonalnie). Jest zgodny wstecz ze standardami 802.3af PSE, aby umożliwić użytkownikom elastyczne wdrażanie urządzeń standardowych i o dużej mocy jednocześnie bez potrzeby konfigurowania oprogramowania. Z technologią Data i Power over Ethernet z jednego urządzenia, seria przełączników przemysłowych NT-IN1442GF ograniczy rozmieszczenie kabli i wyeliminuje potrzebę stosowania dedykowanych gniazdek elektrycznych na ścianie, suficie lub w niedostępnym miejscu.


cechy


  1. Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do implementacji sterowania przepływem i redukcji pakietów emisji
  2. Protokół: IEEE802.3u 100BASE-FX, IEEE802.3u 100BASE-TX, IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3z 1000Base-X, IEEE802.3at PSE, IEEE802.3af PSE
  3. Obsługuje 2 gigabitowe gniazda SFP dla łącza uplink, 4 porty miedziane 10 / 100M i 4 porty światłowodowe 100M
  4. Automatycznie identyfikuj linię bezpośrednią i krzyżową, kompatybilną z różnymi kartami NIC, przełącznikami, HUB i innymi urządzeniami Ethernet
  5. Używa mechanizmu przechodzenia i przekazywania, aby uniknąć utraty pakietów i ramek błędów
  6. Ten przemysłowy przełącznik Ethernet POE Obsługuje tryb pełnego przepływu dupleksowego / półdupleksowego ciśnienia wstecznego
  7. Obsługa dużych ramek do 1536 bajtów
  8. Idealny do każdego złożonego środowiska sieciowego z 3-gigabajtowym buforem danych i bez blokującą tkaniną przełączającą 8,8G
  9. 12 V do 48 V DC lub 24 V AC Szeroka moc wejściowa, redundantne zasilanie i zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją
  10. -40 do 80 ℃ temperatury pracy, aby sprostać różnorodnym złożonym środowiskom
  11. Obudowa standardowa IP40
  12. Obsługuje zabezpieczenia ESD i EFT w porcie wejścia zasilania i porcie Ethernet
  13. Montaż na szynie DIN i na ścianie dla łatwej instalacji
  14. Dostępne modele z dwuprzewodowym trybem multi-mode / single-mode i single-fiber single-mode, spełniające różne potrzeby użytkowników
  15. Ten przemysłowy przełącznik Fast Ethernet wspiera zasilanie POE do 25,5 W (opcjonalnie)

Dane techniczne

 Parameter

 Specifications

 Design Level

Industrial IP40 grade standards

 Access mode

10/100/1000Mbps

 Standard

 IEEE802.3u 100BASE-FX, IEEE802.3u 100BASE-TX

 IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3x Flow Control

 IEEE802.3z 1000Base-X, IEEE802.3at PSE, IEEE802.3af PSE

 Wavelength

850nm/1310nm/1550nm

 Transmission distance

Dual-fiber multi-mode:2 km

Single fiber single mode: 20/40/60/80 km

Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100 km

Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

RJ45 ports: 

   Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

100M fiber ports: 

   Multi-mode :SC / FC/LC(50/125, 62.5/125μm)

   Single mode : SC / FC/LC (8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125μm)

Gigabit SFP ports: depend on SFP module

 Switch Architecture

Store and Forward

 Switch Fabric

8.8G/Non-blocking

 Address table

4K

 Buffer space

Built in 3Mb RAM for data buffer

 Flow control

Full duplex: flow control; Half duplex: back pressure

 BER

<10-9

 MTBF

50,000 hours

 LED indicator

Power Supply : PWR 1 , PWR 2

UTP Port: POE, L/A ,100

Fiber Port: L/A

 Power supply

Power Input Range: 12 ~ 48VDC/24VAC ,6-PIN Terminals, Redundant dual power

Supply, overload protection and polarity-reverse protection

 Power consumption

<10W

 Operating temperature

-40~80ºC

 Operating humidity

5%~90%  non-condensing

 Storage Temperature

-40~85ºC

 Storage humidity

5%~90%  non-condensing

 Dimensions

155mm (W)×125mm (D)×50 mm (H)

 Weight

 


Orzecznictwo

EMI

  FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A

EMC

  FCC,CE

EMS

  EN61000-4-2 (ESD), Level 4

  EN61000-4-3 (RS), Level 3

  EN61000-4-4 (EFT), Level 4

  EN61000-4-5 (Surge), Level 4

  EN61000-4-6 (CS), Level 3

  EN61000-4-8, Level 5

  EN61000-4-11

Shock

  IEC 60068-2-27

Free Fall

  IEC 60068-2-32

Vibration

  IEC 60068-2-6


Podanie


industrial POE switch


Wymiary


industrial POE switch


Szczegóły zamówienia


Hot model

Description

NT-IN1442GF

Industrial switch, four 100M fiber port (dual fiber, MM, 2km, SC) , two 1000M SFP port without SFP module, four 100M Ethernet port, standalone, without power supply adaptor

NT-IN1442GFS-20

Industrial switch, four 100M fiber port (dual fiber, SM, 20km, SC) , two 1000M SFP port without SFP module, four 100M Ethernet port, standalone, without power supply adaptor

NT-SIN1442GF-20

Industrial switch, four 100M fiber port (single fiber, SM, 20km, SC) , two 1000M SFP port without SFP module, four 100M Ethernet port, standalone, without power supply adaptor

Kategorie o produkcie : Przełącznik Ethernet przemysłowy > Przemysłowy przełącznik Fast Ethernet POE

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Email:

szjl@n-net.com.cn

Wyślij zapytanie

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong